Şimdi Ara

PHİLİPS 42 PFL 6877 K İNCELEMEM YENİ RESİM VE VİDEOLAR EKLENDİ 21-11-2012 (44. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1.032
Cevap
18
Favori
109.666
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4243444546
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: acd_80

hocam kolay gelsin. sizden bir konuda hakkında yardımlarınızı rica edecektim. philips marka 6198k modelli bir tv aldım. usbden kanal listesi atmak istiyorum. usbye kanal listesini kopyaladım yalnız menüden nerden bulucam bu işlevi. menülerle anlatım yaparsanız çok sevinirim. saygılarımla.

UK=> Options
    => Ayarlar ( en sonda)
    => Tv Ayarları
    => Genel Ayarlar
    => Kanal Listesi Kopyalama
    => TV'ye kopyala

6097k 'da menu boyle. Sizinkinde de ayni olmali.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • fehmi02 F kullanıcısına yanıt
    hocam öncelikle ilgin için çok tşk ederim. şuan iş yerinde olduğum için yazdıklarını ne yazıkki uygulayamıyorum. akşam eve gidince hemen bir bakıcam. tekrardan çok tşk ederim. saygılarımla.
  • tşkler dediğiniz gibi buldum. bir sorum olacak bu kanal editör programını kurdum kanal listesi programda gorundu yanlız kanalları duzenledıkten sonra kayıt yaptım. usb tv bagladıgımda hata verdı kana yukleme menusunde uygun yukleme yok seklınde sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: acd_80

tşkler dediğiniz gibi buldum. bir sorum olacak bu kanal editör programını kurdum kanal listesi programda gorundu yanlız kanalları duzenledıkten sonra kayıt yaptım. usb tv bagladıgımda hata verdı kana yukleme menusunde uygun yukleme yok seklınde sanırım.

Kanal editorunu kullanmadim.
    O konuda bilgim yok maalesef.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fehmi02 -- 24 Ağustos 2013; 2:10:16 >
  • olsun en azından kanal yükleme olayını halletim sayenizde. çok tşk ederim. saygılarımla.
  • uydu cihazımda gayet iyi sinyal aldığım astra 19.2 tv de sinyali cok zayıf goruyor ve kanal bulmuyor yanlış birseymi yapıyorum uydu nasıl ekleniyor arkadaşlar
  • 06.09.2013 tarihli 000.150.089.000 yeni güncelleme sürümu yayınlanmış
  • quote:

Orijinalden alıntı: metinuyar

06.09.2013 tarihli 000.150.089.000 yeni güncelleme sürümu yayınlanmış

Deneyen var mı ? Ben henüz fırsat bulamadım..
  • merhabalar, 42PFL6877 sahibiyim. TRTHD kanalında ikinci dil ile yayın yapan programlar var. kumandadan ikinci dile geçmenin yolu nedir. koly bir yol oluyo diğer uydu cihazlarında, ama bunda bulamadım bir türlü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alvin55

quote:

Orijinalden alıntı: metinuyar

06.09.2013 tarihli 000.150.089.000 yeni güncelleme sürümu yayınlanmış

Deneyen var mı ? Ben henüz fırsat bulamadım..

ben yükledim tek dikkatimi çeken hızlı hareketli sahnelerde nesne etrafındaki kırılmalar hiç yok denecek kadar az
  • Arkadaşlar , bu televizyonun mac adresini nasıl bulabilirim?

Konuya biraz göz gezdirdim ama tamamını okuyamadım. Yardımcı olursanız sevinirim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • metinuyar M kullanıcısına yanıt
    arkadaşlar son sürümden sonra televizyon da internete bağlandığım zaman kilitlenme oluyor. wireless üzerinden internete bağlandığı zaman kumanda kilitleniyor.
    aynı sorunu yaşayan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: HakanGurol

arkadaşlar son sürümden sonra televizyon da internete bağlandığım zaman kilitlenme oluyor. wireless üzerinden internete bağlandığı zaman kumanda kilitleniyor.
    aynı sorunu yaşayan var mı?

Bende bir kilitlenme olmadı. fakat ilk bağlandığında smart tv açıldığında bir kilitlenme oldu sandım. kilitlenme değilmiş bir onay sayfası cıktı onaylayınca bir sorun kalmadı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: individual

Arkadaşlar , bu televizyonun mac adresini nasıl bulabilirim?

Konuya biraz göz gezdirdim ama tamamını okuyamadım. Yardımcı olursanız sevinirim

Arkadaslar , herhangi bir fikri olan yok mu?

• yeni yazılım ile birlikte tv daha hızlı olmuş farkedilir şekilde daha iyi.
  • yakopsi Y kullanıcısına yanıt
    ben de bir hızlanma olmadı aksine televizyon da kilitlenme oluyor.
  • ayarlar- ağ ayarları-ağ ayarlarını göster derseniz mac adresi yazıyor
  • arkadaşlar ip tv bu televizyonlarda oluyor tv nin browerından giripwww.siptv.eu adresine girin hazır kanallar mevcut ama sayısı hergun değişiyor anladığım kadarıyla kanal eklemek mevcut lakin anlamadım anlayan biri olusa bizide aydınlata bilirmi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: batuhan57

ayarlar- ağ ayarları-ağ ayarlarını göster derseniz mac adresi yazıyor

Teşekkür ederim.
    Televizyonun yavaşlığından o tuşa basınca bir şey olmuyordu. Bende ana menuye çıkış zannettim.
    Meğer 2-3 saniye beklemek gerekiyormuş

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bi önceki yazılım ile baya yavaşlayan tv şuan iyi durumda memnun kaldım. kaç ekran ise tv niz onun yazılımını indirip kurun .@ @HakanGurol
  • 
Sayfa: önceki 4243444546
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.