Şimdi Ara

PHILIPS - 32PFL4007H/12 Görüşleriniz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
3.003
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar, ortalama 2 metreden küçük bir odada izlenecek bir televizyon arayışına girmiştim o kadar model arasında kafam çok bulandı ama bir smart TV olarak bunda karar kıldım, izleme imkanım da oldu yarın almaya gideceğim de son olarak sizin görüşlerinizi de almak istedim ne dersiniz? şu linktekini alacağım;

http://www.vatanbilgisayar.com/Televizyon/philips-32pfl4007h12-led-full-hd-81-cm,-1920x1080,-200hz,-500000:1-,4xhdmi,-3xusb,-32pfl4007h12/productdetails.aspx?I_ID=59209

• iyi seçim (smart tv + 200Hz + mkv player hediyesi) philips kullanıcısı olarak ekran görüntü kalitesinden de memnunum. Darty de philips 5606 ile samsung d5000i karşılaştırma fırsatı bulmuştum ve kırmızı renk philipste daha koyu ve gerçekçi, samsungda ise biraz pembeye yakındı (belki bu durum tvlerin görüntü ayarlarındandır ancak büyük ihtimalle fabrika ayarları etkindir). Dahili uydu alıcısı da olsaymış tadından yenmezmiş ancak bu fiyata yukrıda saydığım özellikler de yeter zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vmesut -- 6 Mayıs 2012; 21:52:01 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: vmesut

iyi seçim (smart tv + 200Hz + mkv player hediyesi) philips kullanıcısı olarak ekran görüntü kalitesinden de memnunum. Darty de philips 5606 ile samsung d5000i karşılaştırma fırsatı bulmuştum ve kırmızı renk philipste daha koyu ve gerçekçi, samsungda ise biraz pembeye yakındı (belki bu durum tvlerin görüntü ayarlarındandır ancak büyük ihtimalle fabrika ayarları etkindir). Dahili uydu alıcısı da olsaymış tadından yenmezmiş ancak bu fiyata yukrıda saydığım özellikler de yeter zaten.

Teledünya ile kullanmayı düşünüyoruz hocam, yarın evdeki izlenimini görüntü kalitesini de paylaşırım artık

• o zaman sorun yok hayırlı olsun şimdiden. Uydu alıcısı olsun dememin sebebi philipslerin kaliteli görüntüyü ortaya çıkarttıkları gibi kalitesiz görüntüyü de ortaya çıkartmaları. USBden full hd içerik oynatırken görüntü göz kamaştırıcı, hdmi ile bağlı dvd izlerken de tatmin edici ancak scart kablo ile bağlı sd uydu alıcısında durum tamamen farklı. ama sen zaten dvb-c tuneri kullanacağın için senin için sorun olmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vmesut -- 6 Mayıs 2012; 22:21:55 >
  • aldıktan sonra inceleme ve yorumlarınızı bekliyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sarrr

quote:

iyi seçim (smart tv + 200Hz + mkv player hediyesi) philips kullanıcısı olarak ekran görüntü kalitesinden de memnunum. Darty de philips 5606 ile samsung d5000i karşılaştırma fırsatı bulmuştum ve kırmızı renk philipste daha koyu ve gerçekçi, samsungda ise biraz pembeye yakındı (belki bu durum tvlerin görüntü ayarlarındandır ancak büyük ihtimalle fabrika ayarları etkindir). Dahili uydu alıcısı da olsaymış tadından yenmezmiş ancak bu fiyata yukrıda saydığım özellikler de yeter zaten.

Teledünya ile kullanmayı düşünüyoruz hocam, yarın evdeki izlenimini görüntü kalitesini de paylaşırım artık

Aldınız ve kullanıyorsanız son durum hakkında bilgi verir misiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: prmtr

quote:

quote:

Aldınız ve kullanıyorsanız son durum hakkında bilgi verir misiniz?

Konuyu açtıktan sonra 3 gün içerisinde almıştık herhalde ama yorum yazmamışım, gayet memnunuz görüntü kalitesi olarak, yalnız çok detaylı ayarlamalar yapamıyorsunuz görüntüyü ayarlama konusunda... Yıllarca tüplü tv izledikten sonra çok hoş geliyor tabi Film ve HD görüntüleri izlemek çok güzel tabi. Eve teledünya ile kabloneti bağlatınca smart özelliklerini kullanamadık ethernet kablo ucunun normal olmamasından dolayı wi-fi aparatı almak gerekiyor o da 80 lira civarında fazla gerekli değil bence... Şimdi fiyatları aldığımız fiyata göre düştü o üzücü tabi 2 hafta beklesem 200 lira kar edecektik Aynı fiyat aralığında samsung smart tv'leri de güzel olabilir tabi

• quote:

Arkadaşlar, ortalama 2 metreden küçük bir odada izlenecek bir televizyon arayışına girmiştim o kadar model arasında kafam çok bulandı ama bir smart TV olarak bunda karar kıldım, izleme imkanım da oldu yarın almaya gideceğim de son olarak sizin görüşlerinizi de almak istedim ne dersiniz? şu linktekini alacağım;

http://www.vatanbilgisayar.com/Televizyon/philips-32pfl4007h12-led-full-hd-81-cm,-1920x1080,-200hz,-500000:1-,4xhdmi,-3xusb,-32pfl4007h12/productdetails.aspx?I_ID=59209

arkadaşlar bende philips 40pfl5500 serisi var wifidan internete bağlanıyorum ama bağlandıktan sonra bir ekran geliyo ve usb takmanız gerekmekte falan diyo bunu okeyleyince usb sabit diske format atılsın mı falan diyo iptal deyip çıkıyorum ama smart tv ye girmiyo bu seferde philips sunucusu bulunamadı daha sonra tekrar deneyin diyo ne yapmalıyım yardımcı olur musunuz??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mami.34 -- 29 Ağustos 2012; 20:03:49 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.