Şimdi Ara

Philips 273V7QDAB/00 27 Önerir misiniz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
1.171
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba, hem oyun hem günlük kullanım için IPS monitör arıyorum. Öncelikle renk konusuna takmış biri olarak, iyi görünmeli ince çerçeveli ve mat olmalı biraz araştırdım ve Philips'ın bu monitörünü beğendim http://www.hepsiburada.com/philips-273v7qdab-00-27-5ms-analog-dvi-d-hdmi-full-hd-ips-monitor-p-HBV0000063TN7 Sizin önerebileceğiniz başka monitörler var mı. Griden griye 5 ms bu monitör. Beyazdan siyaha ne kadar bilmiyorum

• Grey to Grey 5ms, Black to Black genelde GtG değerinin 2katı oluyor. Yani BtB 10ms gibi düşünebilirsiniz en kaba haliyle.

Genelde bu çerçeve yapısında Viewsonic VX76 serisi tercih ediliyor. HP'de de muadil var ancak parlak ekranlı o. VX2776 modelini de bir inceleyin.

VX2776 Hepsiburada
  • quote:

Orijinalden alıntı: Slymnltnbs

Grey to Grey 5ms, Black to Black genelde GtG değerinin 2katı oluyor. Yani BtB 10ms gibi düşünebilirsiniz en kaba haliyle.

Genelde bu çerçeve yapısında Viewsonic VX76 serisi tercih ediliyor. HP'de de muadil var ancak parlak ekranlı o. VX2776 modelini de bir inceleyin.

VX2776 Hepsiburada

Teşekkürler dün biraz baktım kararsız kaldım bende, Vievsonic kimin panelini kullanıyor acaba. Kendisi üretiyor mu ? HP'nin 27ES modeli parlak ekran galiba. Alt modelleri ise mat ekran aslında.

Vievsonic de şuna şaşırdım her iki ekranın da çerçevesinin 2.2mm olduğu yazıyor. fakat şu resme bakarsan 24 inch modeldeki çerçeve daha ince Philips 273V7QDAB/00 27 Önerir misiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nightmare70 -- 12 Ocak 2018; 8:42:20 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.