Şimdi Ara

Philips 220xw hdmi bağlantı sorunu !!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.450
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yeni aldığım hdmi destekli philips lcd monitörü 2 metrelik hdmi kablo ile bağladım yanlız " no video input " diye bir uyarı alıyorum başlangıçta..

pc açılıyor görüntü yok, kabloyu çıkartıp taktım görüntü geldi ama tekrar pc yi başlatınca yine görüntü alamıyorum..

monitörün input ayarını yaptım ama ekran kartıyla ilgili ( xpertvision HD4870 ) bi ayar yapmadım henüz " ati cc " ayarlarını anlatırsanız çok makbule geçer en azından kablo bozuksa onu anlar geri veriririm saygılar..

• Selam benzer sorun bende de var.

philips 220xw lcd var.his hd4870.
    HDMI'dan converter yardımıyla görüntü alabiliyorum ancak monitörü Entertaintment veya Image view moda getirdiğimde görüntü çok bozuluyor.Yazılar ve çizgiler çok gölgeli ve aşırı sharpen oluyor.VGA'dan görüntü aldığımda görüntü gayet iyi.HDMI kabloyu değiştirdim, asusun eah4870 ile denedim sonuç aynı.HDMI görüntüsü Entertaintment veya Image modlarda çok kötü.

Sende böyle bir sorun yaışıyormusun?Dener misin?

Ayrıca TV out'tan görüntü alamıyorum.Kaplo takılı olduğu halde detect etmiyor.

Bilenler varsa yardımcı olurlar mı?
  • söylediğin sorunlar benimkiyle birebir örtüşüyor hdmi dönüştürücüyle dvi dan bağladım bugün o da olmadı. onuda geçtik vga bağlantımda bile açmıyo bazen varsa yoksa " no video input ".. monitör veya ekran kartıyla ilgili bi sıkıntı var diye düşünüyorum..

şu an dvi ile bağladım sorun gözükmüyo mesela, kapatıp açtım 4-5 kez sorun yok gibi. hdmi için ya bi ayar lazım ya da diğer ekran kartlarıyla denediğine göre monitörümüzle ilgili bi sıkıntımız var sanırım..
  • Aynı sorun bendede var.Guncel driver yukledim netten duzelmedi
  • quote:

Yeni aldığım hdmi destekli philips lcd monitörü 2 metrelik hdmi kablo ile bağladım yanlız " no video input " diye bir uyarı alıyorum başlangıçta..

pc açılıyor görüntü yok, kabloyu çıkartıp taktım görüntü geldi ama tekrar pc yi başlatınca yine görüntü alamıyorum..

en son driverlarıda kurdum gene olmadı arkadaşlar sorunu çözebildinizmi

arkadaşlar bassettiğiniz olayların aynı sorunu bendede var ve çıldırmak üzereyim lütfen birisi yardım etsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SHARINGAN -- 5 Temmuz 2009; 18:17:27 >
  • Aynı sorun bende de var çözemedim. DVI bağlamak zorunda kaldım.
  • kardeş peki senin monitördemi PHILIPS ? sorun yaşayanların hepsi PHILIPS di benim gördüğüm PHILIPS ALDIĞIM GÜNE LANET OLSUN
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.