Şimdi Ara

Philips 2017 model led ve oled tv'ler (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
339
Cevap
14
Favori
32.418
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sağol da neyi anlayalım birader?
    Piyasada teknomarketlerde ve Lg bayilerinde satılmıyor bu ürün.
    Ayrıca logo yapışmasıyla nam salmış bu ürün yabancı forumlara göre.
  • turoktr kullanıcısına yanıt
    http://www.vatanbilgisayar.com/lg-55c6-55-139-cm-3d-4k-uhd-webos-3-0-smart-oled-tv-dahili-uydu-alici.html.

Vatan bilgisayar tekno market değil mi? Logo yapışması sorununa kadar led tv lerin bir sürü sorunu var onları ne yapacagiz? Bilgisiz olduğun her halinden belli, kulaktan dolma bilgilerle burada forumu meşgul etmekten başka birşey yapmıyorsun ezbere konuşuyorsun. Seninle bu konuyu tartışmak zaman kaybından başka birşey olmayacak. Bundan sonra yorum falan yapma yaparsan cevap vermeye tenezzül etmem. Son olarak hitabet şeklini düzeltmenin tavsiye ederim sokak ağzıyla burada insanlara birader gibi hitabet edemezsin seviyeyi bu kadar düşürmeye hakkın yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hadi oradan! Kendini uzman falan mı sanıyorsun?3-5 mesaj yazan boşlukta kendini tv gurusu ilan edecek.Hakettiğin cevabı verirdim ama malum forum kuralları.
    Ben ne dedim de abuk subuk laflar ediyorsun!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turoktr -- 6 Ağustos 2017; 0:11:54 >
  • cagatay_26 C kullanıcısına yanıt
    Afedersin ben seni biraderim olacak seviyede görmekle hata etmişim. O düzeyde değilmişsin.Ben forumda herkesi kardeşim olarak görürüm ama sen kim o seviyeye ulaşmak kim!Kendini hangi seviyede gördüğünü bir tarif ediver de herkes anlasın.! Resmi daireyle mi yazışıyoruz da sizli bizli ifadeler kullanalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LuqueTr

PS4 Pro ile acaba nasıl olur? input lag olayı fln

7502 yi soruyorsanız 34 ms. iyi değil, kötü de değil.
  • Yav beyler şu "program yok" yazısını nasıl kaldıracağız bir akıl verin. Her dakika ekranda hiç gitmiyor.

• turoktr kullanıcısına yanıt
    Kardeş sen önce şunu bir öğren... logo yapışması sorunu tüm oled tv lerde var 2017 modeller dahil ama bu gecici bir şey. Yani tv deki yazılım ile izler bir kaç saniye sonra yok oluyor ama 2015 modellerde o logo yapışması kalıcı olabiliyor ve bu da burn-in yani ekran yanması sorununa yol açıyor. Bu durumda 2016 ve 2017 model tüm LG oled tv leri gözün kapalı alabilirsin. 8000₺ ye kadar bütçen varsa 55" LG C6 ya da B6 muhteşem bi tv dir ki rtings.com 2016'nın en iyi tv si olarak B6 ve C6'yı seçmişti.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Project Scorpio kullanıcısına yanıt
    Ben ötekilerde yok mu dedim?! Nereden böyle bir çıkarım yapıyorsun kardeş.?!
    Logo yanığı olmayanlar QLED. Fakat o da başka bir şey zaten.

İzlerin yok olması wipe işlemiyle oluyor ama her wipe işlemi panel ömründen ne kadarını götürüyor bu da önemli...
    Bu arada senin dükkan kapanmış yine.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turoktr -- 7 Ağustos 2017; 15:16:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: turoktr

Ben ötekilerde yok mu dedim?! Nereden böyle bir çıkarım yapıyorsun kardeş.?!
    Logo yanığı olmayanlar QLED. Fakat o da başka bir şey zaten.

İzlerin yok olması wipe işlemiyle oluyor ama her wipe işlemi panel ömründen ne kadarını götürüyor bu da önemli...
    Bu arada senin dükkan kapanmış yine.

Hocam bu temizleme işleminin panel ömrünü kısalttığına dair şimdiye kadar hiçbir yorum/bilgi okumadım. Kaynak gösterirseniz sevinirim.
  • merhaba, 55PUS7502 alınır mı ne dersiniz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: MacGyver.

quote:

Orijinalden alıntı: LuqueTr

PS4 Pro ile acaba nasıl olur? input lag olayı fln

7502 yi soruyorsanız 34 ms. iyi değil, kötü de değil.

Hocam görüntü kalitesi nasıl? HDR performansı? Her hangi bir takılma oluyor mu aksiyon sahnelerinde?

• Iyi iyi guzel 4000 tlye duserse alinir

• merhabalar 55pus7002 hakkında fikri olan var mı?
  • Bugün gittigidiyor mediamatkta %4 indirim var philips 55pus7502 i 4639 tlye geliyor iş bankası kredi kartına 100 tlde puan veriyor 4539 geliyor.Birde opetin benzin kampanyası var 300 tl mağazada geçerli erli ama internette geçerlimi bilmiyorum geçerli ise 4239 tlye gelirki bence iyi bir fiyat ne dersiniz

• Bugün gittigidiyor mediamatkta %4 indirim var philips 55pus7502 i 4639 tlye geliyor iş bankası kredi kartına 100 tlde puan veriyor 4539 geliyor.Birde opetin benzin kampanyası var 300 tl mağazada gecerli ama internette geçerlimi bilmiyorum geçerli ise 4239 tlye gelirki bence iyi bir fiyat ne dersiniz

• 55pus7502 ben de düşünüyorum. Merak ettiğim konu usb ile mkv filmlerde dts veya diğer 5.1 ses codeclerini destekliyor mu? Benim optik girişli ses sistemim var. Bu tv ile aktif kullanabilirmiyim?

• Bizim evde şu anda Philips 55PFL6097 modeli var heralde, modelden tam emin değilim internete baktım ona benzettim özelliklerini, 800 Hz bizimki heralde, neyse. Kanal geçişleri çok yavaş ama D-Smart olduğundan hiç önemli değil. Görüntü kalitesi bana göre aynı zamanın modelleri arasında LG - Samsung markalarına göre daha başarılıydı.

Şimdi kendi evime de Philips düşünüyorum bu yüzden, 55PUS7502 alacağım galiba. Ama geçen gün Vatan Computer'da bi çalışana ben eski TV'den çok memnundum o yüzden yine Philips düşünüyorum, siz ne dersiniz dedim. LG ve Samsung da olabilir ama Philips benim için önde dedim. LG veya Samsung alın dedi direkt. Kafam karıştı bu yüzden. Ordaki Philips modelleri zaten benim evdeki modele göre oldukça kalın ve kabaydı. Sonradan internete baktım, bu 55PUS7502 modelini buldum, beğendim genel olarak.

Size göre aynı fiyatlı başka markalar arasında özelliklerine göre performansı nasıl? 4500-5000 civarı bir bütçe ayırmayı düşünüyorum TV için. Önerileriniz için şimdiden teşekkür ederim.

• 55/7002 modeli teknosada akaryakit indirimiyle 3800 Tl ye geliyor. Benim gibi almayi dusunenler icin iyi fiyat

• Arkadaşlar merhaba 49 veya 55 pus 7002 modeli philips globalde 55pus6482 olarak çıkıyor, yurtdışında 6serisi olan bu model Türkiye de neden 7 serisi olarak lanse edilmiş hayret doğrusu. Bu modeli ××pus6482 olarak araştırma yaparsanız 55pus7002 ile ilgili bütün sorularınıza cevap bulabileceksiniz.
  • Gokhandnk G kullanıcısına yanıt
    Samsungda buna benzer bir gruplamayi bazi modellerinde yapmis. Peki 7502 2017 model tvde de ayni sey soz konusu mu?

Gerci (lg samy haric) 43 high seri bir tv cikmadan yeni bir tv almayacagim.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.