Şimdi Ara

Philips 2017 model led ve oled tv'ler (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
339
Cevap
14
Favori
32.416
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: turoktr

quote:

Orijinalden alıntı: anteros24

http://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_phılıps-49pus7502-12-49-inç-123-cm-4k-ultra-hd-android-led-tv-1174243.html?gclid=CKvXj_61v9QCFQEL0wodS5ADfw

49" üstü yok mu bu modelin?

55inc olanı da var fakat stoklarda yok bir ara girdi ve bitti sanırım.

• beyler 7002 modeli sizce nasıl? almayi düşünüyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 7502 kullanıcı yorumlarını bende 4 gözle bekliyorum. Yeni ev için 49-55 inc bir cihaz düşünüyorum. Philipsten şaşmim diyorum ama 7101 sorunları hepsinde devam ediyorsa olay patladı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TR_Cloud

7502 kullanıcı yorumlarını bende 4 gözle bekliyorum. Yeni ev için 49-55 inc bir cihaz düşünüyorum. Philipsten şaşmim diyorum ama 7101 sorunları hepsinde devam ediyorsa olay patladı.

Bende odama alacağım için 49 inc bir cihaz düşünüyorum aklımda Sony 49XE9005 vardı ama maalesef sony türkiyeye bu cihazı getirmedi tek seçenek 7502 kaldı
  • quote:

Orijinalden alıntı: LuqueTr

quote:

Orijinalden alıntı: TR_Cloud

7502 kullanıcı yorumlarını bende 4 gözle bekliyorum. Yeni ev için 49-55 inc bir cihaz düşünüyorum. Philipsten şaşmim diyorum ama 7101 sorunları hepsinde devam ediyorsa olay patladı.

Bende odama alacağım için 49 inc bir cihaz düşünüyorum aklımda Sony 49XE9005 vardı ama maalesef sony türkiyeye bu cihazı getirmedi tek seçenek 7502 kaldı

9005 Sony 55 daha mantıklı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xbox2 -- 6 Ağustos 2017; 12:31:0 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben 10m2 odama alacağım için 49 inc almayı düşünüyorum 55 inc alıcak olsam Sony 55xe9005 alırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: haLiLx

beyler 7002 modeli sizce nasıl? almayi düşünüyorum

100 hz değil bildiğim kadarıyla hocam.o kadar para verip de 100 hz olmaması can sıkıcı bence

• NOWITZKI kullanıcısına yanıt
    Suan bende 55 i var android oyun indirme cok programa bogma piyasadaki en iyi panele sahip kotu tarafi abartacak yok

• quote:

Orijinalden alıntı: lOstKing47

Suan bende 55 i var android oyun indirme cok programa bogma piyasadaki en iyi panele sahip kotu tarafi abartacak yok

Hocam nereden ve kaça aldınız? Görsel paylaşabilirmisiniz? Bir de diğer 7101 de bir sürü kronik arıza var diyorlardı. Bunda donmalar varmı internet tarayıcısında bir sıkıntısı varmı veya hdr denediniz mi ? Ps4 ile falan oyun film performansı nasıl bende 55 almayı düşünüyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: lOstKing47

Hocam androidden nasıl oyun indiriyorsunuz,foruma baktım bir bilgi bulamadım,tv'nin kendi hafızası mı var onu mu kullanıyor yada usb'ye mi yükleyip çalıştırıyorsunuz?Androidden yüklediğiniz oyunları tv kumandası ile mi oynuyorsunuz v.b. bu bilgileri burda kısaca yazabilirmisiniz?
  • 7502 nasıldır bilgisi olan var mı? Paneli kaç bit? ks8500 ile kıyaslaması nasıldır? 60 hz mi? İnput lag değeri nasıldır? Biraz araştırdım ama öğrenemedim.

Düzeltme: Sorularımın cevaplarını buldum. Panel 10 bit. Edge Led. İps. 100 hz. İnput lag 53,2 ms. Oyun modunda 32,3 ms.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jedi39 -- 30 Haziran 2017; 5:19:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: jedi39

7502 nasıldır bilgisi olan var mı? Paneli kaç bit? ks8500 ile kıyaslaması nasıldır? 60 hz mi? İnput lag değeri nasıldır? Biraz araştırdım ama öğrenemedim.

Düzeltme: Sorularımın cevaplarını buldum. Panel 10 bit. Edge Led. İps. 100 hz. İnput lag 53,2 ms. Oyun modunda 32,3 ms.

Hala kullanıcı yok doğru düzgün philips bu sene çok geç kaldı bende ks8500'e dönmeyi düşünüyorum yavaştan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: NOWITZKI

quote:

Orijinalden alıntı: jedi39

7502 nasıldır bilgisi olan var mı? Paneli kaç bit? ks8500 ile kıyaslaması nasıldır? 60 hz mi? İnput lag değeri nasıldır? Biraz araştırdım ama öğrenemedim.

Hala kullanıcı yok doğru düzgün philips bu sene çok geç kaldı bende ks8500'e dönmeyi düşünüyorum yavaştan.

Aynen kullan yok galiba. İps Edge-led olması sıkıntı bana göre bu modelin. KS8500 içinde bleeding sorunu var diyorlar. Sony xe9005 getirmiyor zaten 49 inç.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jedi39 -- 6 Temmuz 2017; 21:22:55 >
  • 2 aydır 49" tv araştırmaktan kafamda fosfor kalmadı.Sony 49xe9005'i bekliyordum gelmeyecekmiş. geriye 2-3 ürün kalıyor bu segmentte.

KS8500 serisi geçen senenin ve muadili 49mu8000 ondan daha düşük ancak 49MU9000 100 hz ve 10bit :http://www.displayspecifications.com/en/model/794eae9

Philipsin bu modeli(49PUS7502) de fena görünmüyor(100hz ve 10bit) ancak ips olması düşündürüyor. Dediğiniz gibi alıp kullanan fazla yok. sorunları varsada kullnamadıkça bilemeyiz.

Almak için bir süre daha vaktim var. umarım nihayi kararı verip bu dertten kurtulurum. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi the_hornet -- 7 Temmuz 2017; 13:37:59 >

• the_hornet kullanıcısına yanıt
    Aynen senin durumdayım.Mediamark satıyor sadece.Ankara'da hiçbir mağazada bulunmuyordu.Gidip canlı bakma fırsatı olmadı o yüzden.Neyse MM sitesinde artık Ankara'da şublerinde gözüküyor.Mesaiden sonra Kentparka bir bakayım.

IPS neysede keşke Edge-Led olmayaymış iyiydi..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yozcaliskan

Aynen senin durumdayım.Mediamark satıyor sadece.Ankara'da hiçbir mağazada bulunmuyordu.Gidip canlı bakma fırsatı olmadı o yüzden.Neyse MM sitesinde artık Ankara'da şublerinde gözüküyor.Mesaiden sonra Kentparka bir bakayım.

IPS neysede keşke Edge-Led olmayaymış iyiydi..

Türkiyede FALD(Full array back lit) sadece Sonylerde var sanırım(yanlışım varsa düzeltin) Onun dışında Edge led'e Mecburuz.
  • Bugün Marmara forumda
    49pus7502 yi inceledim.
    öncelikle benim anlamadığım bişey var.
    neden tüm mağazalarda philips tv lere üvey evlat gibi davranıyorlar.
    satmamak için gönülsüz davranıyor satıcılar anlamış değilim.
    tv yi mağazanın en arkasına bi köşeye açmışlar.
    görende bu senenin yeni gelen tv si değilde
    serisi bitmiş tv sanar.

tv ye kendi götürdüğüm test videolarını usb den taktım, denedim.
    ölü piksel yoktu.
    ışık sızması çok azdı.
    alt kısımda sanki biraz daha koyu bir band dikkatimi çekti.
    hareketli görüntülerde sorun göremedim.
    siyahları güzeldi.
    anbilight çok iyiydi.
    geçen senenin kumandası daha güzeldi bence.
    ayak ortadan olması ve tv nin döndürülebilmesi güzel.
    hiç vertical banding göremedim.
    işlemci yenilenmiş, menüler hızlanmış gibi.

lütfen başka gözlerde incelesin bu tv yi , değerlendirelim düşünelim ,
    hiç bir yerde hiç bir yorum yok

• bende inceledim.2 noktada eksik buldum:

- USB 3.0 yok

- fiyat pahalı,4000 tlden fazls etmez.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam 1 adet Usb 2.0, 1 adet 3.0 mevcut. Onun dışında ben de fiyatının düşmesini bekliyorum şuan 4800 civarında seyrediyor. Ayrıca ses sistemi beni tatmin etmedi subwoofer oyuncak niyetine konulmuş sanırım hiç beklenildiği gibi değil.

• arkadaşla merhaba, ankara kentpark mediamarkt'ta philips çalışanı olarak bulunmaktayım, gerekli

sorularınızı cevaplayabilirim, 7502 modelinin 3" boyutuda bulunmaktadır, 49,55 ve 65 olarak.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.