Şimdi Ara

Philips 10.000 mAh powerbank 59,90 TL (BİM) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
298
Cevap
13
Favori
158.072
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • BİM'de sabah sıranın en önünde olanlar, burada ürüne b.k atanlar, yok şu kadar etmez yok kötüdür bozulur. Hemen alıp, hemen online satışa. Bi bitmediniz laa. Her konuda devam, klasik oldu artık. NOT: Bende Xiaomi powerbank var, almadım.
  • Gittim çekmecede 1 adet varmış aldım. Rengi güzel. Çok ağır değil rahat taşınır. 4 5 sene önce forum aracılığı ile asus 10000 almıştım artık ömrü bitiyordu onun yerine bununla devam.

Philips 10.000 mAh powerbank 59,90 TL (BİM)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 53*MURAT

2 tane aldık(2 kişi). 2 tane gelmiş. Kasadaki çekmeceden çıkardı. Bulamadıysanız kasiyere başka BİM'leri aratıp ayırtabilirsiniz.
    deri koltuklu arabayla 60tl powerbank peşine düşen memleketim insanı, ülke insan coh gözel :D

• crashris kullanıcısına yanıt
    O deri koltuklu araç polodan daha ucuza alınan bir araç.

Ne yaplım yani. Deri koltuklu aracımız var diye pahalı ürün mü alalım!

Alıp da satmıyoruz en azından, kullanıyoruz.

• quote:

Orijinalden alıntı: crashris

deri koltuklu arabayla 60tl powerbank peşine düşen memleketim insanı, ülke insan coh gözel :D

Alıntıları Göster
    Böyle böyle zengin olunuyor ne var bunda garipsenecek? Hesabını bilmeyen çavuşlar, döner bir tarafını avuçlar..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kutudan sadece micro usb kablo mu çıkıyor arkadaşlar? type-c dönüştürücü falan yok mu?
  • Sabahtan gittim kapıdan girdim kasadaki eleman telefonla konuşuyordu içerdeki diğer elemana sordu powerbank kaldı mı diye. O da evet birtane var dedi, kasadaki elemanda hemen getir ayıracam dedi, tabi ben bunları duyuyorum. Baktım eleman powerbanki almış kasaya götürüyor. Sordum birtane daha var mı diye yok dedi, elinizdekini alabilir miyim dedim, hayır ayırtıldı deyince bende film koptu tabi. Ben gezecem herif telefonla ayırtacak ne güzel be. Bırakmadım tabi ben aldım o powerbankı. Sabah sabah sinirim bozuldu ama kaptım yani.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • led ışığı olaydı alırdım güzel fiyat
  • Saat 9.00da kapı açılır açılmaz girdim ve kasaya yöneldim. Sadece birtane var dedi onu aldım çıktım. Sanırım çalışanlar akşamdan çökmüş.

• UmiTr55 kullanıcısına yanıt
    Her şubeye 2 tane geliyor diye biliyorum birini kendine almıştır çalışan

• Benden önce kadın girdi kac tane powerbank geldi diye sordu. Kasiyer 2 tane diyince 2'sini de aldi. Ben de çanta almak icin girmistim. 1 tane gelmis onu aldım hemen. Diğer bime gittim orada 3 tane powerbank vardı. Birisini aldim bir de eşofman alti altim.
    Eşofman altı ve çanta varsa alin derim cok guzel

• quote:

Orijinalden alıntı: rbcntechnic

Mesela nerede 60 TL bir gösterirmisin bakalım indirim varmı yokmu ??

Alıntıları Göster
    hala gösterememiş, demekki tutarlı atmak gerekiyormuş

• murat1981pls kullanıcısına yanıt
    LED ışığı var zaten hocam .

• quote:

Orijinalden alıntı: furkan1zek

Bunun icin market market dolasacaginiza gidin sunu alın.
    https://www.dr.com.tr/Elektronik/Trust-Urban-Primo-Powerbank-10000-black-21149/Telefon/Telefon-Aksesuarlari/Tasinabilir-Sarj-Cihazlari/urunno=0000000719734?utm_source=Affiliate&utm_medium=digitouch&utm_campaign=929&offer_id=5984&aff_id=929&v=1.49.4
    Trust biraz büyük ve ağır ayrıca bunda type c girişi var avantaj ha bunun için dükkan dükkan gezmeye değer mi bence de değmez

• furkan1zek kullanıcısına yanıt
    Hocam ben BİM'in geçen getirttiği Trust marka powerbank'ten aldım. 5 kere falan şarj ettik, kullandık. Sonraki kullanımda şarj ederken powerbankten koku geldi, fişi çektim hemen daha da çalışmadı. Bir tane de kayınvalideler almış, benzer bir sorun yaşandı, iade ettiler. Ben fişi kaybettim ama uğraşıp iade edeceğim ya da tamire gönderteceğim.
  • Bimin sattığı her üründen birşey çıkıyor. Termoslar conta yakmıştı. Bunlara gelen ürünler ucuz satılıyor evet ama sorunlu geliyor gibi bana

• ffrisby kullanıcısına yanıt
    Bildirim/şarj gösterge ışını değil de fener/aydınlatma ışığı demek istedi sanırım.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.