Şimdi Ara

Phil Spencer: 'Amacımız Oyuncuların Arasına Duvarlar Örmek Değil' (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
128
Cevap
0
Favori
3.273
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Source

Xbox One sürümünü alana PC sürümü hediye hocam.

Xbox sahibi olup oyunu alacak arkdşlar pc sürümünü elden çıkarıp hayır işlemek isteyen olursa uygun bi fiyattan anlaşırız beyler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Source kullanıcısına yanıt
    Ms un oyun dünyasına getirdiği yeniliklerden(!) dolayı bende bir gıcıklık hasıl oldu bu firmaya, yoksa tüm platformlar gözümde eşittir. Mesela Nintendo ya bayılırım, PC güzel bir platformdur, hatta bak tetris oynarım ama hayatta xbox one almam, o derece. Bırak işte peşimi, benden sana hayır gelmez kardeş...

• Yûnus Y kullanıcısına yanıt
    Hadi şimdi köyüne...

• Bu bazı PC ler in 60 fps sabit veremediğini savunan arkadaşlar oyunların ultra ayarlarda çalıştığını unutuyorlar galiba. Xbox genelde low ve medium detaylarda 30 fps dahi veremiyorken ultra detay seviyesinde fps nin 60 tan 50 ye düşmesini eleştirilmesi bu noktada kusura bakmayın ama komik kaçıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: d3vstator

Bu bazı PC ler in 60 fps sabit veremediğini savunan arkadaşlar oyunların ultra ayarlarda çalıştığını unutuyorlar galiba. Xbox genelde low ve medium detaylarda 30 fps dahi veremiyorken ultra detay seviyesinde fps nin 60 tan 50 ye düşmesini eleştirilmesi bu noktada kusura bakmayın ama komik kaçıyor.

" Xbox genelde low ve medium detaylarda 30 fps dahi veremiyorken"

". Based on our tests, we believe that Xbox One offers results similar to the high preset with tweaks designed to aid performance "

http://www.eurogamer.net/articles/digitalfoundry-2016-rise-of-the-tomb-raider-pc-face-off

• Hocam konsollar 300-400 dolarlık cihazlar, harikalar mi yaratmasini bekliyorsunuz? Örneğin PS4 bile Xbox tan çok daha güçlü olmasına rağmen PC ile aralarında uçurum var, kaldıki Xbox in eti budu belli, fazla beklentiye girmemek lazım.

• quote:

Orijinalden alıntı: d3vstator

Hocam konsollar 300-400 dolarlık cihazlar, harikalar mi yaratmasini bekliyorsunuz? Örneğin PS4 bile Xbox tan çok daha güçlü olmasına rağmen PC ile aralarında uçurum var, kaldıki Xbox in eti budu belli, fazla beklentiye girmemek lazım.

Hocam fazla beklentiden degil kasit.Bi cok oyunu Low-Medium arasinda yazdgina itinaden yazdim.Konsollar kisitli,bi yerden doldurup baska yerden bosaltiyorlar orda cok haklisin.
  • rise of tomb raider neden başta tüm platformlara çıkmadı yada bundan önceki oyunları neden xbox a özel çıktı,baktılar oyunlar fazla satamıyor, pc platformu da kendilerinin işine geleceği ve oyunlarının fazla satacağı düşüncesi ile böyle karar alıyorlar. bence bu bir pazarlama sıtratejisi...ama ters tepecek zanlımca...
  • Xbox markasını bugüne kadar çöplük Microsoft'a rağmen hep sevdim, ama bu hamlesi bardağı taşıran son damla oldu. Xbox ı Amazon. com a satacaklardı bi ara haberi çıkmıştı. Keşke satılsa da kurtulsak. Bundan sonra gears, halo, forza haric hiç bir xone oyununu almayacam, QB i de almayacağım, alacağım bir oyundu pas geçiyorum. İlerde nasılsa şu veya bu sebepten pc toplarım, o zaman torrente düşer indiririm. Bunların anlayacağı dil bu, halo2 vista ya çıktı kaç kişi halo2 için rezil vista işletim sistemini aldı, adamlarda zerre düşünme yetisi yok. Bide bunları savunanlar var, 200 tl ye gidin alın 10 saatte bitecek oyunu xone a.Ne desen boş, kör fanatiklere.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Celil Mehmed Celil

<blockquote class="quote"><i>quote:</i><br><br>Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

<blockquote class="quote"><i>quote:</i><br><br>Orjinalden alıntı: Celil Mehmed Celil

Adam gibi adam! Özgürlük istiyoruz zaten, istediğimiz oyunu tercih ettiğimiz platformda oynamak istiyoruz. Lütfen kardeşler bencilliğe son. The Last of Us PC'de nasıl zevkli olurdu ama!</blockquote>

Last of us'un pc gibi varoş ortamında oynandığını düşünüyorumda oooff offf düşüncesi bile korkunç.Oyuna hakaret resmen</blockquote>

Varoş mu? :D Fare ile öyle bir oynardım ki The Last of Us'ı aklın dururdu kardeş!

tabi tabi oynardın zaten hep oynuyorsunuz,yapıyorsunuz,akıl durduruyorsunuz,sizden mükemmeli,sizden iyisi yok.Hani bilmesek ne mal olduğunuzu kandıracaksın.
    F1-God mode
    F2-Infinite ammo
    F3-Invisible
    F4-No clip
    F5-One Hit Kill
    F6-Infinite medpack
    F7-All Weapons Upgrade

Bak bunlar tanıdık geliyordur sana,sen şimdi hayatımda hiç hile kullanmadım da dersin.Senin tayfa zora geldi mi vazgeçemez bunlardan ahahhahahah.Alttaki antende varoş ortamı deyince hemen grafik algılamış,başka birşey sanmasını düşünmüyordum zaten :D.Boşuna varoş ortamı demiyorum pcye, oyunla alakası olmayan nerde cins varsa hepsi bu platformda,hilecisi,hurdacısı,sahtekarı,hırsızı,uğursuzu,utanmazı,yalancısı,dolandırıcısı,kibirlisi,eziği,büzüğü,fırsatçısı,tezgahçısı,beleşçisi(adeta bir varoş-arka mahalle ortamı) daha da böyle devam eder.Şimdi böyle bir platforma bu oyunun çıkması demek ve bu cinslerin şu güzelim oyunu oynadığını görmek bu oyunu oynayanlara hakaret demektir.

• Sırf Xbox One'ı exc oyunlar için aldım ama şu haberden sonra arkadaş resmen kandırıldığımı düşündüm şu oyunu 1 senedir oynacağım diye bekliyorum siz yok duvar örmeyecez yok herkes oynasın diyorsunuz.Tamam ayrım yapmıyoruz ama konsol dediğinde sattıran belli oyunlarıdır.Sen marioyuyu PC'ye çıkar bakalım nintendo kullanıcıları ne yapıyor. Bu duvar örmekle alakası yok bu seçimle alakalı zaten büyük bir kısmın sevdiği oyunlar multiplatform (fifa,nfs,cod).Ama bana mantıklı gelen şu saaten sonra yeni Nintendo NX alırım abi oyunlarının %80i exc alırım mariomu bayonettimi oynar ha canım quantum break mi istiyor gear of wars mu istiyor açarım pcmi babalar gibi oynarım bu oyunlara verceğim parayla zaten pc mi upgrade yaparım.Bundan sonra Xbox benim için bitmiştir tek mantıklı konsol Nintendo NX geliyor
  • arkham92 kullanıcısına yanıt
    Hocam ben iki platformda da oynamayı düşünüyorum ama çağlar (pinky_demon) PC surumunu satacağını söyledi onunla iletişime geçebilirsin. :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • xbox a özel adam akıllı bi tane oyun çıkıyodu oda yalan oldu adamlar haklı kızmakta

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Hala fazla satmasi icin getirdiler diyen var.İnsanlari windows 10a gecirmek icin yapiyorlar bu hareketi

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • resmen konsol sahiplerini salak yerine koymaya çalışmış

ayıptır ya böyle açıklama mı olur?

tüm exclusive oyunlarınızı pc'ye de getirin o zaman, hadi bunu yapmadın, demek ki bu zamana kadar oyuncuların arasına duvar koymak hoşunuza gidiyordu

neresinden tutsan resmen rezalet bir açıklama olmuş

yazık

• quote:

Orjinalden alıntı: MytHnfr

Oyuncunun yaptığına iyi güldüm fakat Phil Spencer'ın atladığı bir durum var. Ben de bir oyunun mümkün olduğunca oyuncuya ulaşması taraftarıyım fakat o konsolu o oyun sadece ona çıkacak diye alan müşterilerin de var. Duyuracaksan en başta duyur böyle bir durumu insanların saçma çekişmelerinden faydalanıp sonra böyle bir cevap vermek manidar.

Xbox One' da hiçbir exc. oyun konsol sattırmadı, Titanfall , Tomb Raider , Halo, Forza, Sunset (çıktığı hafta unutuldu zaten), Project Spark vs. aklıma gelenler şimdilik. Quantum'da farklı olmayacaktı. Mevcut xbox one sahiplerinin alım grafiği zaten belli, Phil platformları genişleterek hem Microsoft çatısından çıkmıyor hem de olabildiğince fazla satış yaptırıyor.

• Evet PC oyunculuğunda hile ve korsan var ama düzgünce oyununu oynayan, hırsızlık yapmayanlar da var(Bende onlardan biriyim). Yanı her zaman ki gibi kurunun yanında yaşta yanıyor.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Ya insanlar neden bu kadar sıkıntı ediyor ki anlamadım gitti roket lig oynuyorum bilgisayardan oynayanlar taş çatlasa anlık 50.000 zor olur ama ps4 le çapraz platform desteği olduğu için anlık 100.000 den fazla kişi online oluyor ve oynancak kişi sayısıda fazla oluyor. Xbox one a da çıkacak onda capraz platform desteği olcak mı bilmiyorum ama 110-120 binlerdeyken en kötü 150-160 binleri bulur anlık online sayısı. Tek sıkıntı ps4 ü olan arkadaşlarımla aynı lobide beraber oynıyamıyoruz.

• quote:

Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

<blockquote class="quote"><i>quote:</i><br><br>Orjinalden alıntı: Celil Mehmed Celil

<blockquote class="quote"><i>quote:</i><br><br>Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

Adam gibi adam! Özgürlük istiyoruz zaten, istediğimiz oyunu tercih ettiğimiz platformda oynamak istiyoruz. Lütfen kardeşler bencilliğe son. The Last of Us PC'de nasıl zevkli olurdu ama!</blockquote>

Last of us'un pc gibi varoş ortamında oynandığını düşünüyorumda oooff offf düşüncesi bile korkunç.Oyuna hakaret resmen</blockquote>

Varoş mu? :D Fare ile öyle bir oynardım ki The Last of Us'ı aklın dururdu kardeş!</blockquote>

tabi tabi oynardın zaten hep oynuyorsunuz,yapıyorsunuz,akıl durduruyorsunuz,sizden mükemmeli,sizden iyisi yok.Hani bilmesek ne mal olduğunuzu kandıracaksın.
    F1-God mode
    F2-Infinite ammo
    F3-Invisible
    F4-No clip
    F5-One Hit Kill
    F6-Infinite medpack
    F7-All Weapons Upgrade

Bak bunlar tanıdık geliyordur sana,sen şimdi hayatımda hiç hile kullanmadım da dersin.Senin tayfa zora geldi mi vazgeçemez bunlardan ahahhahahah.Alttaki antende varoş ortamı deyince hemen grafik algılamış,başka birşey sanmasını düşünmüyordum zaten :D.Boşuna varoş ortamı demiyorum pcye, oyunla alakası olmayan nerde cins varsa hepsi bu platformda,hilecisi,hurdacısı,sahtekarı,hırsızı,uğursuzu,utanmazı,yalancısı,dolandırıcısı,kibirlisi,eziği,büzüğü,fırsatçısı,tezgahçısı,beleşçisi(adeta bir varoş-arka mahalle ortamı) daha da böyle devam eder.Şimdi böyle bir platforma bu oyunun çıkması demek ve bu cinslerin şu güzelim oyunu oynadığını görmek bu oyunu oynayanlara hakaret demektir.

Senin gibi fanboyların varlığı insan ırkına hakaret. Şimdi biri çıkıp bütün konsol oyuncuları auto aim kullanan noob bebelerdir dese sinirden çılgına dönersin, buna rağmen aynı şeyi sen başkalarına yapıyorsun. Çıkarsınlar PC'ye o zaman gör nasıl oynandığını. Ama tabi Hz. Sony'nin tv decoder satmak için bahaneye ihtiyacı var. Ben diyorum ki tüm platformlara tüm oyunlar gelsin herkes istediğinde oynasın. Optimizasyon da her platforma eşit şekilde yapılsın. Sen PS4'te oynamaktan hoşlanıyorsan zevk meselesi, one karışmam. Ama şimdi gelip o öve öve bitiremediğin oyunun PC'de yapıldığından habersiz bir PC kullanarak bir server bilgisayarından idare edilen ve asıl amacı PC donanımı tartışmak olan bir siteye girip PC kötüleyeceksen cahilsin.

• venomstr kullanıcısına yanıt
    hocam hangi ilkokul sadkglasdkghlsadkl
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.