Şimdi Ara

Phenom II 940 Black Edition raflardaki yerini almaya başladı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
3.826
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Evet Biliyorum :) AMD 4800+ 3.25ghz Günlük kulanıyorum
  • Ben elimdeki işlemciyi max 3.501 mhz hıza çıkarta bildim

Günlük olarak 3.4 terciğim oluyor

Fakat genede işlemcinin limitini zorladığımı düşünüyorum ancak bu kadar derim başka gidmez :)

Nese gelince bide phenom 2 lere el atarız tabi piyasaya düşeceği zaman belli değil umarım parayı harcamadan önce gelir

Buda işlemcinin son geldiği nokta

Phenom II 940 Black Edition raflardaki yerini almaya başladı

• Çinde 940 335$ 920 300$ dan listelerde gözükmeye başladı. Gerçi ilk anda fiyatlar biraz yüksek olur bekleyip görmek lazım. Benim tahminim Amd kısa sürede bu işlemcilerin fiyatlarında indirime gidicektir.
  • Test sonuçları her ne kadar da etkilyeici olmasa da am3 platformu ile bir iyileşme olacak mı merak ediyorum
  • ustadlar sızce bu cpunun yane 2.8 lık olannını alsak hd 4850 ıle cok ıyı bır sekılde 1280x1024 cozunurlukde cok akıcı bı bıcımde oyun oynatrmı acaba yoksa yol yakınken ıntel q9550 mı alınmalı ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: THe RoOKiE

ustadlar sızce bu cpunun yane 2.8 lık olannını alsak hd 4850 ıle cok ıyı bır sekılde 1280x1024 cozunurlukde cok akıcı bı bıcımde oyun oynatrmı acaba yoksa yol yakınken ıntel q9550 mı alınmalı ?

sen diğer yorumlarında bu işlemcilere çok boş işlemci almayın felan demiyomuydun yaw???

bu işlemciler yüksek çözünürlükte iyi iş cıkartıyor testlerde öyle gözüküyor
  • Phenom2 am2+ anakartlarda çalışıyor. Ancak daha sonraki serileri am3 desteğiyle çalışacak.
    Am3 için kartınızın am2+ destekli olmasının yanısıra 140 watt TDP değerini işlemci için verebiliyor olması gerekiyor.
  • bndekı anakart ga 770 ds3 gıgabyte yav

ustadlar sızce bu cpu alınırmıkı 2.8 lıgı yav

oyunlarda hd 4850 ıle ıs cıkartırmı yav bı yardım etsenız yoksa yol yakınken q95500 mı alınmalı
  • vaybe ıntelın 4 cekırdek 3.0ghz< ıslemcısı ıle amd nın 4 cekırdek 3.0ghz ıslemcısı arasında fıyat ucurumu varmıs :S
  • performansı oyun testlerinde göreceğiz..
  • X2'ler hala oyunlarda iş yaparken bu işlemci HD4850 ile gayet güzel iş yapacaktır. Hızaşırma yaparak 3.4 - 3.6 Ghz gibi hızlarda stabil kullanılabileceğini tahmin ediyorum ki bu hızlarda son derece yeterli performans verecektir.
  • quote:

Orjinalden alıntı: By_Crosshair

Verdiğin adreste 940 seçtiğimde bir çok bilindik ankartlar dahi yok sadece bir kaç tane ve diğerleri ...

Kesin bir bilgi yok ve şöyle bişi phenom 2 ler için am2 yada am2 + destekli bir anakartmız olamsı yeterli dendi hem D.H video larında hem başka phenom 2 ler hakkında çıkan haber ve yorumlarda

şimdi sorun bunlara rahmen hala benim anakartın destek vermemesinin nedeni ne olabilir tabi destekleyip desteklemediği garanti değil sadece öyle düşürsek dedim

evet düşünceleriniz nedir?

Motherboard - AM2/AM2+ - Anakartınızın Modeli şeklinde seçim yapmayı denediniz mi? İlgili BIOS versiyonlarını da gösterecek size ve hangilerini yüklemeniz gerektiğini belirtecektir...
  • 940 310$, 920 270$ gibi gelir,iyimser tahminimce.
  • PII lerin su soğutma ile yapılmış hızaşırtma testleri varmı? Kaç GHz görüyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: By_Crosshair

Arkadaşlar bir bilen yokmu bu konu hakkında kesin bilgisi olan biri
    590 SLI destekli s940 am2 ve am2+ desteği olan bir anakart (imzadaki) phenom 2 leri desteklemiyormu?

bildiğim kadarı ile...nforce570 destekliyor...zira 590'lar 570'lerden önce çıkmıştı bu yönden çalıştırmıyorlar...
  • Alın Alın, İlk Yorumlar Gelsın Ona Göre Bende Alıcam
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.