Şimdi Ara

Pharmaton-One A Day Maximum (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
0
Favori
28.898
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • benim erkenden uykum geliyo. Beslenmem güzel ama sorunum ne bilmiyorum :S ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: maxelll

amerikadan gelen urunlerin peki saglık baakanlıgı izinleri varmı .. bir sorun olurmu kullanırsak.. ayrıca içerigindeki maddeler bitkisel mi hayvansal mı .. yani helallik acısından soruyorum

Ordakı ılıglı kurulusca ızınlerı var
    bızım tarım koyıslerı bakanlıgıbakıyo burda o ıslere
    cok daha guvenılırler

bıtkısel

helal olması ıcın vcaps veya kosher yazılıları tercıh edın
    bunların kapsullerındede hayvansal urun kullanılmamıs oluyor
  • bu sizin aldıgunuz urunde peki varmı hayvansal içerikli besinler. helal mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: yusufziya

yeni bir konu açmak istemedim arkadaşlar.

umarım banada yardımcı olursunuz..

şuanda öğün sayımı 5-6 yaparak yediklerimede dikkat ederek diyet yapmaktayım .

önümüzdeki günlerde spora da başlayacağım ( yada günde en az 1 saat koşu veya yürüyüş yapacağım )

bu sebepten dolayı günlük ihtiyacımı karşılayacak soft bir vitamin ilacı tavsiyesi istiyorum .

özellikle B vitaminleri içeren. ( neden dediysem sanırım bünyenin çok ihtiyacı var. diyette ruhsal çöküntüyü engellediğini duymuştum.

şimdiden teşşekürler ..

arkadaşlar yukarıdaki soruma cevap verebilecek var mı ??
  • quote:

bu sizin aldıgunuz urunde peki varmı hayvansal içerikli besinler. helal mı

hayvansal besın yoktu
    ama atık bir cazıbesi kalmadı
    8 dolara gonderen sıte turkıyeye gonderımı durdurdu
    turkıyede suan 90 lıra cıvarı satılıyo o fıyatada hıc cazıp degıl :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi McOrco -- 7 Ocak 2011; 15:48:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kardelen G.

quote:

Orijinalden alıntı: drakin

hocam supradyn vede suda eriyen energy de kullandım fakat bir yararını görmedim placebo gibi geldi o yüzden one a day i sordum

inanki supradyn energy one a dayden çok daha iyidir Solgar VM2000 tavsiye edebilirim. Yalnız sırf vitamin haplarına bel bağlamamak lazım. Daha keşfedemediğimiz birsürü vitamin mineral eser element var. Bu yüzden en sağlıklısı doğal yoldan yiyerek almak Ayrıca vücutta vitamin eksikliği yoksa hiçbir yararı olmaz idrar olur gider. Pharmaton kullandım iyi geldi enerjim arttı vitaminden diyenler tamamen yanılıyorlar. Pharmatonda panax ginseng ekstresi bulunmaktadır. Bunun yerine kore ginsengi almak daha yararlı olacaktır. Sepe natural ve solgar bu ginseng işini iyi yapıyorlar. Vitaminden çok ginsenge önem vermelisiniz bence. Tabi vitamininde önemi büyüktür ama iyi beslenerek almalıyız bunu.

Pharmaton beni cin gibi yapıyor zihinsel olarak şimdi olay tamamen Giseng galiba çünkü gayet iyi besleniyorum. Eczacıda Ginsengin üzerine bastı.

Solgar ginseng mi alalım şefim?

• Ben 4 sene falan önce sınavlara hazırlanırken sabahları bir kapsül ginseng + 1 tatlı kaşığı doğal bal takviyesi alıyordum zihni çok iyi açıyordu, okuduğumu anlıyordum.
    Ayrıca iyi bir omega-3 balık yağı takviyesinin de günlük olarak alınması çok önemli.
  • en iyisi gene ginseng alın ampul seklinde sıvı olarak satılanlar cok daha cabuk etkili olur..
  • Yukarıda yazdıklarımın yanı sıra eğer yeşil gıdalar ve meyvelerle pek aranız yoksa sıradan bir multivitamin ile de desteklenebilir.
    Ginseng'i ayrı alıp kullanmak daha mantıklı.
  • arkadaşlar benimde kafam karıştı ya, en son pharmaton suda eriyen tablet kullandım ürün fena değildi. mesela one a day maximuma çok dandik diyenler var artık psikolojikmidir nedir pharmatondan önce one a day maximum kullanmıştım çok faydasını gördüm. beni ciddi anlamda zinde tutuyordu ama acaba daha iyisi varmıdır diye arayış içerisindeyim solgar vm2000 nasıldır acaba değer ve etki olarak one a day maximum ile kıstas yapabilirmi iki ürünüde kullananlar? Veya önerebileceğiniz bunların üzerindede vitamin varsa önerebilirsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: pape

arkadaşlar benimde kafam karıştı ya, en son pharmaton suda eriyen tablet kullandım ürün fena değildi. mesela one a day maximuma çok dandik diyenler var artık psikolojikmidir nedir pharmatondan önce one a day maximum kullanmıştım çok faydasını gördüm. beni ciddi anlamda zinde tutuyordu ama acaba daha iyisi varmıdır diye arayış içerisindeyim solgar vm2000 nasıldır acaba değer ve etki olarak one a day maximum ile kıstas yapabilirmi iki ürünüde kullananlar? Veya önerebileceğiniz bunların üzerindede vitamin varsa önerebilirsiniz

Vitaminlerin hoplatıp zıplattığı sanısı şehir efsanesinden bir şey değil, hatta birine "al kullan şunu dediğim" zaman "duvara tırmanmayayım" gibi salakça cevaplarla karşılaşıyorum. işin özü plasebo tabi. One a day normal biri için yeterli gelir bir sporcu için dandiktir, solgar normal birine ağır gelir pahalı bir idrarı ve alerjisi olur, sporcu için idealdir.

• quote:

Orijinalden alıntı: VIKING

quote:

arkadaşlar benimde kafam karıştı ya, en son pharmaton suda eriyen tablet kullandım ürün fena değildi. mesela one a day maximuma çok dandik diyenler var artık psikolojikmidir nedir pharmatondan önce one a day maximum kullanmıştım çok faydasını gördüm. beni ciddi anlamda zinde tutuyordu ama acaba daha iyisi varmıdır diye arayış içerisindeyim solgar vm2000 nasıldır acaba değer ve etki olarak one a day maximum ile kıstas yapabilirmi iki ürünüde kullananlar? Veya önerebileceğiniz bunların üzerindede vitamin varsa önerebilirsiniz

Vitaminlerin hoplatıp zıplattığı sanısı şehir efsanesinden bir şey değil, hatta birine "al kullan şunu dediğim" zaman "duvara tırmanmayayım" gibi salakça cevaplarla karşılaşıyorum. işin özü plasebo tabi. One a day normal biri için yeterli gelir bir sporcu için dandiktir, solgar normal birine ağır gelir pahalı bir idrarı ve alerjisi olur, sporcu için idealdir.

aynen hocam bu ürünlere hoplatıyo zıplatıyo diyorlarya ne kadar bilgisizler animal pump kullanıyorum kutuyu yarıladım sitede yazanların hiç biri olmadı ağırlıklarım hafiften arttı o kadar yarında nanox9 sipariş ettm bakalım oysaki ne umutlarla almştm

• yok duvara tırmandırmaz dediğin gibi neticede ama insanın gerçekten kendisini iyi hissetmesini sağlıyor en azından. mesela ben pharmaton ve one a day i kullanırken gün içerisindeki uykusuzluk, bitkinlik-bezginlik hali bende ortadan kalkıyordu. ona istinaden acaba kendimi daha da iyi hissetmemi sağlayacak bir vitamin takiviyesi varmı diye sormak istemiştim pharmaton ve one a day maximum u kullanan biri olarak solgar vm2000 aldım, birde bunu deneyelim en azından

Bugün kullanmaya başladım, şöyle birkaç gün daha kullanayım ürünü merak eden ve kullanmak isteyen arkadaşlar için kendi görüşümü paylaşırım
    quote:

Orijinalden alıntı: VIKING

quote:

• bunların ^^Pharmaton-One A Day Maximum^^ içerikleri neler acaba?
  • iherb.com hala gondermiyormu Turkiyeye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maxelll -- 31 Mart 2012; 2:43:21 >
  • quote:

iherb.com hala gondermiyormu Turkiyeye

göndermiyor
    yasak devam ettıgı ıcın gondersede bırseye yaramaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi McOrco -- 31 Mart 2012; 11:50:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: McOrco

quote:

göndermiyor

peki ebay uzerinden alsak nasıl olur o zamanda gumrukten geri gider mi acaba
    bu arada pharmaton ile now energy arasnda ne gibi farklar var acaba? hangisi daha etkili sizce

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maxelll -- 31 Mart 2012; 14:39:02 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: McOrco

quote:

göndermiyor

peki ebay uzerinden alsak nasıl olur o zamanda gumrukten geri gider mi acaba
    bu arada pharmaton ile now energy arasnda ne gibi farklar var acaba? hangisi daha etkili sizce

gecmiyor besin destek vitamin kozmetik vs vs...
    o is biteli 2 yıl oluyor neredeyse :(

pharmaton bircok vitamin + ginseng

energy now kafein + sinefrin

now energy multivitamin + ginseng türleri + yukarıdakı bircok sey

alakaları yok
    ama hakkında pek konusmayada gerek yok
    nasıl olsa bulunmuyor turkıyede
    yurtdısındanda alınamıyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi McOrco -- 31 Mart 2012; 16:48:27 >

• Arkadaşlar koşu performansımın artması için Nutraxin BioPower adlı ürünü kullanmayı düşünüyorum Pharmaton ve diğer enerji ürünlerini kullanmış olan arkadaşların tavsiyesi ne olur yardımcı olursanız çok sevinirim.
  • şahsıma göre hepsi para tuzağı. için bir ay deneyin hiç bir şeyin değişmediğini göreceksiniz.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.