Şimdi Ara

Phantom Assassin'e ne gider?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
1.427
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bir de Death Prophet'in ultisi Bkb korumasını aşıyor mu?

• 5 level dagon
  • http://u1308.hizliresim.com/1d/g/rgj35.jpg
    En iyi build ^^

edit: mid pa güzel ama denemeyin :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HypnotiC. -- 14 Ağustos 2013; 7:46:30 >
  • pt aquila wb domi bash bkb. eğer çok iyi kasıyorsanız dk 13 gibi fury bitecek gibiyse ilk item fury kasın. sonra dk 30 gibi 6 item olup bitirirsiniz zaten.
  • pt domi arm fury duruma göre lothar bash vs vs...pek karışık ve zor bi hero değil zaten.
  • Deadprophet bkb aşıyor olması lazım.
    Mid pa basi ile başlayıp dagger lasthit güzel olabiliyor.
  • Prophetin ult bkbden gecer physical dmg
    Item olarak

Fury phase bkb satanic abby sonra da ac veya mjollnir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fury,bkb,phase bot,satanic,mkb,basherden başka gitmez.Fly ve daedlustan özellikle uzak dur flyın miss,daedlusun crit özelliğini kullanamıyosun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HypnotiC.

http://u1308.hizliresim.com/1d/g/rgj35.jpg
    En iyi build ^^

Usta o keeper ve wisp tek elle mi oynamış?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hashus1099

quote:

En iyi build ^^

Ben biraz tryhard oynadım arkadaşla atıştık mid ben diye beraber kasarız dedim roof çekti bilerek :D bende pa aldım mide koştuk. Ben 4 levelde gezmeye başladım çok kill çıkarınca ezalorla wispi gördüğüm yerde kesiyordum roofda var ne kadar atışmış olsakda armorunu eksik etmiyordu :D İlginç bi oyun oldu istemeden tryharda bağladım :D

• bkb-vlad-deso öneririm ben devamı da karşıya göre gidersin.4 vuruşta alamayacağın hero olmaz.tabi erken kill alırsan ve farmın da iyiyse snowball için battlefury iyi gider ama ben cleavele verdiğim criti ötekilere de vericem diye kasmanı önermem eğer dark seer magnus gibi bir hero yoksa.
  • armlet-phaseboot-yasha/domi pa da 700-800 hp olduğu için armletin güzel gittiğini düşünüyorum aynı şeyi sniperdada yapıyordum bir ara armlet toggle ile güzel hareketler oluyor early gamede
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eponine

İtem olarak ne yapılabilir?
    Bir de Death Prophet'in ultisi Bkb korumasını aşıyor mu?

oyunun önerdikleri gayet iyi bence kardeşim phantom assasins için
  • quote:

quote:

quote:

En iyi build ^^

Ben biraz tryhard oynadım arkadaşla atıştık mid ben diye beraber kasarız dedim roof çekti bilerek :D bende pa aldım mide koştuk. Ben 4 levelde gezmeye başladım çok kill çıkarınca ezalorla wispi gördüğüm yerde kesiyordum roofda var ne kadar atışmış olsakda armorunu eksik etmiyordu :D İlginç bi oyun oldu istemeden tryharda bağladım :D

Usta karşı nın pickleri çok alakasızmış be mod ney ?
    single draft felan mı

• Phase-furry-bkb sonraki item duruma göre eğer karşıda panda tarzı evasionlu hero varsa mkb yoksa basher cıkılmalı. Bu asamadan sonrasıda duruma göre eger oyun dengeliyse domi-satanic , karsıyi eziyorsaniz dmg itemlerinden fantezinize göre takılın boyle bir oyunda 5 furyli mort görmüşlüğüm vardır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Calligiato -- 17 Ağustos 2013; 0:24:40 >
  • Calligiato kullanıcısına yanıt
    voidin evasionu yok*
    düzeltmek istedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Purone -- 16 Ağustos 2013; 19:04:01 >
  • Benim gordugum en buyuk yanlis nortred e as kasilmasi.

Damage herosusue mortred damage.

Branch, regen, ya stout shield ya da quelling blade baslangic.

Ilk item poor mans shield.

Boots,

Power threads viter bitmes battle fury ye baslayacaksin. Ama limit 20 dakika. 20. Dakika da bf bitirebileceginden emin degilsen baska formullere yonel. Neyse,

BF icin once ribg of health, obu perseverance a cevirdin mi mana sorunun da kalmaz q yu spamla harrass icin.

Bf ten sonra duruma gore, mac biraz rahat gidiyorda lifesteal den sonra hemen bkb.

Takimda baska birisi varsa Vlads kasan es gecebilirsin.

BKB ve BF te bitince zaten damage in iyi duruma gelecek. Ulti ti oturtun mu supportlara tek atarsin.

Pt, bf, bkb lifesteal dan sonrasi luks. Zaten buraya kadar kastiysan oyunun bitnesi yakindir. Armor kasilir bu noktadan sonra. Assult Cuirass iyi gider.

• quote:

Orijinalden alıntı: Purone

voidin evasionu yok*
    düzeltmek istedim

Hatırlatma için saol ezberden yazmışım; mkb voidin pasife etki etmiyor evasion demek hata olur; adam zamanla oynuyor neticede

• Mortred'e neler kasılmış öyle. Basher'dan tut Lothar'a, Dagon'a kadar vay anasını sayın seyirciler

Abi, 3 tango 1 pot, 2 veya 3 tane de branch alırsın. Phase boot bitene kadar böyle takılırsın. Bu esnada lanede çok harass ediliyorsan, direk poor man's shielde gidersin. İyi gider early de. Sonra phase i bitirirsin. Bu dediklerim 10. dakikadan kesinlikle önce olmalı. Çünkü 20-22 dk lar arası fury bitebilsin. 30'a yakın biten fury oyunu zor kurtarır. furyden sonra karşıya göre lifesteal çıkılabilir. damage veren bütün ağırbaşlı itemler yapılır. mkb'den tutup, flya kadar. manta, s&y falan kasmayın, hiçbir işe yaramaz. vanguard da çoğu oyunda mortred için gereksizdir. bkb asıl ihtiyaçtır mortrede. fury den sonra gelecek erken bkb oyunu aldırır.

• quote:

Orijinalden alıntı: Siyasi_adam

quote:

quote:

quote:

En iyi build ^^

Usta karşı nın pickleri çok alakasızmış be mod ney ?
    single draft felan mı

AP dı mod da pl ezalor wisp tri lane yapsaydı bence bu kadar kötü olmazdı. eza pl hard lane gitmişlerdi bende affetmedim :D pickleri çok saçma değil hani en azından supportları var :D Bizim takımın pickine baktığında da mantık akmıyor açıkcası PA ve Roof mide koştuk falan trollüyoduk bizde.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.