Şimdi Ara

PHANTEKS ECLİPSE G500A DRGB BEYAZ KASA ( Resimler Eklendi)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
1
Favori
731
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    1
    1 PHANTEKS ECLİPSE G500A DRGB BEYAZ KASA ( Resimler Eklendi)

Kasa 3 haziran 2023 te alınmıştır faturalı TR ürünüdür. Kasa ilk başta power butonu arızalı geldi. Sistemi kurduğumdan ve değişim prosedürü uzun olduğu için ben power switch kablolu buton aldım o şekil sorunsuz çalışıyor. Yani kendi cebimden karşılayarak sorunu çözdüm. Çalışmada resimlerde gözüktüğü gibi bir fark ve sorun yok.

Kasanın çiziği vuruğu hiç bir sorunu yoktur. Kozmetik açıdan kutudan çıktığı gibidir. Temiz ve çiziksizdir.

Almayı düşünen arkadaşa da o kabloyu verecem, ister onunla kullanır ( bir farkı yok) ister vakti varsa kasanın power buton kablosunu yaptırır. Gerçi çok gerekte yok tercih meselesi. Fiyatı sıfırına göre uygun tuttum bu kalitede bu büyüklükte bir kasa 2. elde ancak bu seviyede olur.

İsteyen istediği yerden aynı ürünü temin edebilir. Kısa süreli indirmde olan Linkleri falan kimsenin bırakmasına gerek yok.

Onun için fiyat (link) polemiğine girmemize gerek yok. Anlayışlı arkadaşlar için teşekkürler.

Kasa hava akışı olarak başarılı , ekran kartı ,işlemci soğutucu ,sıvı soğutma gibi parçaların takılması açısından çoğu parça ile uyumlu.

İsteyen tam ölçüleri falan sitesinden inceleyebilir. Kasa önde bulunan 14 cmlik 3 Drgb fan ile geliyor bende öyle teslim edecem. 3 adet fanla yani, arkada fan yok bu modellerde.

Kasanın kutusu köpükleri bulunmakta her yere alıcı ödemeli kargo yaparım. Kişinin kargo kodu falan olursa tabi daha iyi çünkü hem kendisi hem kutusu biraz büyük. Kargo konusunda uygulamadan kod alıp, kargonun daha uyguna gelmesine yardımcı olunur sorun yok.

İstanbul Kozyatağı bölgesinden araçla gelebilen elden de alabilir. Almak isteyenler pm den ulaşabilirler teşekkürler.

Fiyatta büyük bir pazarlık yoktur. Cüzi bir indirim olabilir. Zaten sıfırına göre uygun .

Fiyat : 4.250

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

Fiyat : 4250 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Evet | 3 Haziran 2025 Satıldığı Şehir : İstanbul Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : Yurtiçi Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• Aynı kasayı kullanıyorum, bir ara tekli olarak ben de satışa koyacağım hocam. Alacak arkadaş gözü kapalı alabilir, kısa süre kullanmama rağmen aşırı memnun kaldım. Kusursuza yakın bir kasadır kendisi. Hayırlı satışlar.

• bluelife27 kullanıcısına yanıt

Teşekkür ederim, geçen sizin di galiba toplu satış komple sistemde görmüştüm evet hatta mesajım vardı. Aynen kasa hem sessiz hem de görsel açıdan çoğu kasadan başarılı.

Size de hayırlı satışlar kolay gelsin...

• Satış günceldir.

• Ürünü bilmem ama satıcı mükemmeldir, hayırlı işler.
  • Batmanlı Betmen kullanıcısına yanıt

Teşekkür ederim eksik olma sağolasın PHANTEKS ECLİPSE G500A DRGB BEYAZ KASA ( Resimler Eklendi) 

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.