Şimdi Ara

PH BOT CLİENTE GEÇİŞ YAPAMIYORUM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
4.537
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Clienti göster dediğinde ışınlanıyorum tam şehir açılıyo hemen client kapanıyo bi türlü giremiyorum yardımcı olursanız sevinirim.

• Genellikle Hotan'a ışınlanırken oluyor. Tekrar "Client'i Göster" deyin, bu sefer başka bir şehre ışınlanacaktır. Client'e geçerken "V" tuşuna basmanızda da fayda var. Bazen şehir yüklenemiyor ve client kapanıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • alexandreada ve mirorda da yapıyor düzelmedi bi türlü
  • quote:

Orijinalden alıntı: orhn kaya

alexandreada ve mirorda da yapıyor düzelmedi bi türlü

Bot'a bir güncelleme geldi bugün. Onu yükleyin.

Bu gece TSİ 04:00'te server'lar bakıma girecek. Yarın sabah bir güncelleme daha gelebilir.

Bilgisayar kaynaklı bir sorun da ihtimal dahilinde.

• botuda oyunuda guncelledim hala ayni botsuz girince de direk oyundan atiyo
  • orhn kaya O kullanıcısına yanıt
    Ekran kartıyla ilgili bir problem olabilir.
  • Ekran karti daha yeni 2 3 ay oldu alali hic bi sikintisi yok bilgisayarda sorunsuz iki kere format attim daha bugun ssd aldim ne yaptiysam olmadi ama bugun mirorda duzeldi orda sikinti yok ama hotanda ve alexandreada durum ayni

• Ben laptop ile oynuyorum dostum, ben de phBot kullanıyorum. Bende herhangi bir sorun yok. Sizin server'da ya da bilgisayarınızda bir problem var kesinlikle. Bot ile alakalı bir durum olmadığını söyleyebilirim.

• bilgisayarda ne gibi bi sorun olabilir ona gore duzeltmeye çalısıyım
  • Ekran kartınızın yeni olduğunu söylemiştiniz. Kesinlikle Silkroad Online'ı açmak için fazlasıyla yeterlidir. Ancak bazı kartlar var ki; çok ağır oyunları açarken, FIFA gibi daha düşük düzey oyunlarda problem çıkartabiliyor. Ekran kartınızın yazılımını güncellemeyi deneyebilirsiniz ilk olarak.

İnternet bağlantınız yavaş olduğu zamanlarda da şehir yüklenemeyip clientless'a atabiliyor. Ben torrent kullandığımda bu tarz sorunlar oluyordu.

• Ekran karti asus r7 370 driveri son surum internetimde hizli hatta hic indirme falan yapmadan deniyorum yine ayni csgo falan da oynuyorum hicbir sikinti yok silkroadda niye boyle oldu anlamadim bide windows 10 kullaniyorum windows 10 un guncel haliyle sikinti cikariyor olabilir mi

• O halde oyun kaynaklı bir sorunla karşı karşıyasınız. Büyük ihtimalle de server'ınızla alakalı. Bende de ara sıra oluyor ama sürekli olarak böyle bir sorunla karşılaşmıyorum.

Her hafta yeni sorunlar baş gösteriyor lanet iSRO'da. Kapansa da kurtulsak...

• 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.