Şimdi Ara

PGL Major Copenhagen 2024

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
138
Cevap
3
Favori
2.266
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Cs2 nin ilk Major'u için Tahminlerimizi bu başlıkta paylaşalım hayırlı günler :)

Bilet Fiyatı 9,99 Dolar ve 17,99 dolar olarak 2 seçeneklidir.

PGL CS2 Major Kopenhag, 17 Mart'tan itibaren iki hafta boyunca gerçekleşecek. Valve, daha önce kullanılan 'Meydan Okuyanlar', 'Efsaneler' ve 'Şampiyonlar' etiketlerini kaldırarak, bu Major için aşamaların adlandırma kuralını değiştirdi '.

İlk etapta, 17 Mart'ta başlayacak olan Açılış Aşaması olacak. Ardından, 21 Mart'ta başlayacak olan Eleme Aşaması gelecek ve takımlar, yarışmanın son aşaması olan Playoff Aşaması'na ilerleyecek olan son sekize düşecek. 16.000 kapasiteli Royal Arena, yıllar boyunca pek çok destansı Counter-Strike savaşına sahne olan ancak hiçbiri Binbaşı kadar prestijli olmayan Playoff Aşaması için savaş alanı olarak hizmet verecek. Büyük final 31 Mart'ta gerçekleşecek ve yalnızca bir takım ilk CS2 Major'ın galibi olarak isimlerini tarih kitaplarına yazabilecek.

• konuya şu şekilde giriş yapıyorum :)

• Konuyu açmanıza sevindim. Yıldan yıla burada yoklama alma imkanı oluyor. Selamlar herkese yeniden. Hayırlı ramazanlar dilerim. PGL Major Copenhagen 2024 

Benim tercihlerim bu şekilde oldu, herkesin yorumlarını takip edeceğim. PGL Major Copenhagen 2024 PGL Major Copenhagen 2024 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Nefer- -- 14 Mart 2024; 21:2:51 >

• Bende genel tahminleri bekleyip ona göre yapmayı düşünüyorum. Geçende gold aldık dia zamanı geldi :D

• Bu sene maalesef konu açamadım yoğunluktan dolayı ve cs2'nin tatsız olmasından dolayı. Herkese başarılar

• bol şanslar herkese, cumartesi gecesi mi son buluyor acaba

• Doğrudur tercih için dün 2 gün var diyordu. Cumartesi sondur.

• -Nefer- kullanıcısına yanıt

teşekkür ederim steamde item sattım da beklemeye aldı bakiyeyi saçmalık tam bugün hallederim muhtemelen zaten

• Bu majorde tabiki temsilcimiz eternal fire destekleyeceğiz. İnanmayan otobüse binmesin!

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Sizce hangi bileti almak daha mantıklı, karar veremedim.

• PGL Major Copenhagen 2024
  • Arkadaşlar pickem için son tarih ne zaman ? Şuan pc erişimim yok yetişebilir miyim diye soruyorum

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • eKsTazi kullanıcısına yanıt

bu akşam son 17 saat gösteriyor şu an

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ismailbbyigit -- 16 Mart 2024; 14:11:2 >
  • ismailbbyigit kullanıcısına yanıt
    Hocam teşekkür ederim siz öyle diyince bi kafede hallettim.Yarın yoka çıkıcam da yapamazdım.

Ben de şöyle bırakayım:

(9pandas Gamerlegion olunca tercihimi o yönde kullandım.)

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • emc-2 kullanıcısına yanıt

Her zaman parasını çıkartır. İmkanınız varsa 3 jetonlusu daha iyi.

• Benimde bu şekilde, başarılar herkese.

• PGL Major Copenhagen 2024

Major başlıyor herkese selam yine geldik majora PGL Major Copenhagen 2024 

Bu kadar hile varken ara vermiştim aslında, major sarıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Metz -- 17 Mart 2024; 15:0:27 >
  • Fixtür:

PGL Major Copenhagen 2024www.hltv.org
    Just a moment...
    https://www.hltv.org/major/matches
  • Birazdan turnuva başlıyor, Eternal fire'a başarılar PGL Major Copenhagen 2024 

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.