Şimdi Ara

Pfaff Passport 3.0 Dikiş Makinesi 1508 tl (100tl Gittigidiyor world puan ve cüzdan, 40 tl visa ind.)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.713
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Herkese sıcak fırsatlar diliyorum arkadaşlar.

Eşime doğum günü hediyesi olarak bayağı zamandır araştırdığım dikiş makinesi. Bne sipariş geçtim.
    https://urun.gittigidiyor.com/ev-elektronigi/pfaff-passport-3-0-dikis-nakis-piko-makinesi-313182238

gittigidiyor fiyatı 1648 ( ön tanımlı visa kart ile 40 tl indirim. + 50 tl world puan+ 50 worldcard cüzdan puan) 140tl toplamda indirim oluyor.

hepisiburada da 1648 ama kampanya felan rastlayamadım malesef yakın zamanda.

pfaff ın kendi sitesinde 2000 tl üstü idi enson baktığımda.

tabi bu puanlar her üründe kullanılabilir ama olurki biri dikiş makinesi arıyordur konu bulunsun :) . Ben makine araştırmasını da yaptım; gönül rahatlığı ile bu model alınabilir( pfaf patentli IDT ve 7mm zigzag genişliği önemli kriterlerdi).

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mürşit -- 2 Aralık 2017; 20:54:13 >

• Hocam marka sağlam mı acep genel de bi japon markası vardı onu öneriyorlardı hep ismi aklıma gelmesi şimdi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SchmuTzReqaLx

Hocam marka sağlam mı acep genel de bi japon markası vardı onu öneriyorlardı hep ismi aklıma gelmesi şimdi

http://www.brothertr.com/
  • Yok hocam jatome idi galiba baya kaliteli diyorlardi bu pfaff nasil bu konuda arastirdiniz mi kalitesi ve kullanici yorumlarini?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • SchmuTzReqaLx kullanıcısına yanıt
    Pfaff dikiş makineleri kendi alanında çok sağlam ve kaliteli ürünler üretiyor. Ağır iş makinelerini kullanıyoruz kalın iğneli olanlardan yıllardır bana mısın demeden sabah 9 akşam 6 çalışıyor. Ustalardan bir gün bile şikayet gelmedi. Ne diktiğimize gelirsek 1.5mm kalınlığında araba emniyet kemerini düşünebilirsiniz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sanayi için konuşuyorum PFAFF kullanıp da memnun olmayan yoktur ev tipi makineleri de iyidir
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.