Şimdi Ara

Peugeout 307 sw düşünüyorum önerir misiniz?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
4.575
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • herkese merhabalar ikinci el peugeout 307 sw 1.6 hdi 110hp premium pack düşünüyorum... tabi almak istediğim ikinci el araç 100.000 kmyi geçmemiş, değişen veya boyası olmamış, düz vites, modelide 2005-2008 arası olacak. bu aracı kullanan bilgisi olan veya herhangi bi şekilde deneyimi olan biri varsa yardımcı olabilir mi? iyi midir kötümüdür karşılaştıkları sıkıntılar nelerdir? şimdiden herkese teşekkürler.

• Selamlar benim topiktede yazdığım gibi bendeki arac HB 1.6 premium pack, 100.000 km geçmemiş olmalı diyorsunuz bu biraz zor gerçekten aslında zor dan öte insanlar az kilometreli araçlara astronomik rakamlar istiyorlar yani haddinden cok fazla 27 milyar 25 milyar yazanlar var, bence premium pack 307 ler 2006 model 2007 modelleri 20 yada 22 milyar ancak eder.Ben ortalama bu fiyata aldım;

Ancak bilinçsiz bir alıcı değilim alacağım premium pack aracı Ankara Demirbek oto da ekspertiz e soktum servis onayı ile satın aldım, size tavsiyem kilometre az diye aldanmamanız kilometrenin az olması aracın temiz olası demek değildir , ne araclar 20.000 li kilometrelerde pert ediyorlar.

Yetkili servis kesinlikle garantili iş yapıyor , alacagım aracın kaporta boya altına ön duzen ve arka düzenine kadar bakıldı benim gözlerimin önünde, ayrıca 70 noktaya elektronık olarak kontrol uygulandı. Turbodan,motora, sensörlerinden sileceğine kadar... Ve araç 130.000 km de araçta en ufak ses takırtı ve ya gidişinde bir problem yok.

Allah sizede temiz bir araç nasib etsin...

Saygılar

• teşekkürler dbmaster. ikinci el oto sitelerinde araştırıyorum şuanda genelde kmsi fazla olan araçlar var. 50.000 kmnin altında bulmak pek mümkün degil gibi. almışkende yinede çok km yapılmamış en fazla 90.000-100.000 km gibi düşünüyodum. bugün tesadüfen bindiğim takside 307 sw du :). araç 96.000 de dikkat ettim yürüyen aksamda içeri ses alma tıkırtı sesi falan yoktu araçta. yalnız tam anlayamadım arabada 5 kişiydik bagajda 2 koli, 2 tane tekerli valiz, iki tanede büyük poşet vardı araç sanki virajda biraz savuruyor gibi geldi... aracın ivmelenişi çekişi falan tartışılmaz zaten gayet güzel, yakıt tüketimi bakımındanda gayet cimri :). şuanda gördüğüm fiyatlar 100.000 üstü için genelde 25-26.000 civarı istiyolar. 60.000-100.000 arasıda 30.000den aşagıya dogru iniyor. ben kırklarelide oturuyorum genelde istanbul çevresinden veya hiç bulamadım ankara veya izmir çevresine kadar bi alan çizdim oradan almayı düşünüyorum. diğer taraflar biraz uzak düşüyor. bide trabzon çevresindende olabilir yakın zamanda veya ona sebebiyet yolum orayada düşebilir.

• 307 SW için söylenecek tek şey vardır.

O da kelimenin tam anlamıyla bir keyif aracı olduğudur.

Uzun yolda konforlu ve rahhattır,şehir içinde cüssesinden beklenmeyecek kadar atak ve kıvraktır.

Panoramik cam tavanı ise milleti kıscançlıktan çatlatır.

Gönlüne ve kesene uygununu buldun mu düşünülmeden alınacak bir araçtır.
  • bi araç bulduk aslında edirnede 307 sw 1.6 hdi 110hp comfort paket. 2006 model 52.000kmde az kullanılmış temiz bi araçtı. arabanın ilanını ikinci el oto sitesinden gördük dün araca bakmaya gittik begendik tam istedigimiz gibi idi. ancak adam işim olursa satmayı düşündüğünü olmazsa satmamayı düşündüğünü söyledi. bide eşi niye arabayı satıyorsun die birazda kızmış :)). aracın fiyatı 26.000 bu fiyata bu araba iyi mi sizce boyası değişeni yok bal renginde güzel bi araba idi.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.