Şimdi Ara

==> PEUGEOT 508 Hakkında Herşey <== (584. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
10 Misafir (1 Mobil) - 9 Masaüstü1 Mobil
5 sn
12.608
Cevap
137
Favori
1.300.872
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 582583584585586
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Valla hocam iyi para harcamışsınız ama uzun süre size sıkıntı çıkarmadan gönül rahatlığıyla binecek hale getirmişsiniz. Baskı balata volan bir dahaki bakıma kaldı sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: StByErdeM

Valla hocam iyi para harcamışsınız ama uzun süre size sıkıntı çıkarmadan gönül rahatlığıyla binecek hale getirmişsiniz. Baskı balata volan bir dahaki bakıma kaldı sanırım.

hocam araci sevdigim icin budaktan sakinmadim bakimlara ozen gosteririm uzun sure nasipse kullanmak istiyorum

sanzumanda suan bir problem yok bir sorun yokken gereksiz degistirmek. alistirma guncelletme yaptirmistim oda 150 tl navigasyon guncellemede icinde

98 honda accordum vardi onceden oyle bir bakmisimki arabaya 3 sene oldu alan hala biniyor hicbir sorunu yok

mesela huyumdur makinelerden anladigim icin motor sogukken 2 vites 1500 devirde isinana kadar basmam araca guzel yaglamasini yapar ondan sonra 100 bin km durma hicbise olmaz makine soguk ve ilkmarsta yipranir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• nfdkurt N kullanıcısına yanıt
    Güle güle kullanın aracınızı. Benim araçta da sürücü koltuk ısıtma aldığımda ara ara çalışıyordu, şimdi hiç çalışmıyor. Temassızlık ile ilgili bir sorun olabilir diye düşnüyorum. Koltuk isitma tamirinde işlem olarak ne yapıyorlar bilgi verebilir misiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: @immortal

Güle güle kullanın aracınızı. Benim araçta da sürücü koltuk ısıtma aldığımda ara ara çalışıyordu, şimdi hiç çalışmıyor. Temassızlık ile ilgili bir sorun olabilir diye düşnüyorum. Koltuk isitma tamirinde işlem olarak ne yapıyorlar bilgi verebilir misiniz?

normalde tamirini yapmiyorlar tesisati komple degisiyorlar soketlerde degisim yapilamiyor

benim 2 koltukda calismiyiordu servis fazla acik kalmadan soketlerdeki uclar eriyor dedi temassislik oluyor soketleri ayirdi karka burnuyla uclari siyirdi duzeltti

2 side calisti bidaha bozulursa gelirim soketi soker direk baglatirim dedim tmm dediler yani herhangi bir elektirikciden soketi iptal edebilirsin direk baglarsin zaten

soket montaj icin sigortasi filan var koltugun altindan soketi sok uclari bi temizle tak yerine calisir

Yanıt için teşekkürler. Ben de soket kaynaklı bir temassızlık olduğunu düşünüyordum. Yabancı forumlarda da soket sorununa değinmişler. Sokete koltuğun ön kısmından mı yoksa arka kısmından mı erişebilirim? Daha önce hiç eğilip bakmadım da :).
  • quote:

Orijinalden alıntı: @immortal

Yanıt için teşekkürler. Ben de soket kaynaklı bir temassızlık olduğunu düşünüyordum. Yabancı forumlarda da soket sorununa değinmişler. Sokete koltuğun ön kısmından mı yoksa arka kısmından mı erişebilirim? Daha önce hiç eğilip bakmadım da :).

koltugun one dogru tarafinda yesil olmasi lazim egilip rahatlikla mudahele edebilirsin

• merhaba arkadaşlar hatasız boyasız 2011 model 508 sedefli beyaz allure donanım 155.000km de komple servis bakımlı araç tahmini piyasası nedir?
  • yk2548 kullanıcısına yanıt
    70 bin tl civarı diye düşünüyorum.
  • Arkadaşlar benim aracın park sensörü bir kac haftadir devre dışı kalıyor sonra kendiliginden düzeliyor. Böyle bir sorun yaşayan var mıdır? En son 3 4 ay önce ön park sensorlerinden birini orjinali ile degistirmistim. Temelli çalışmıyordu çünkü...

• 1.6 VTİ 2011 model active siyah içi bej

60 bin km BRC tüplü yarı otomatik F1 vites

Hatasız boyasız hasar kayıtsız

Bu araç arkadaşımda 56bin₺ veririm diyor.

Kullanan arkadaşlar bu araç ile ilgili görüşlerinize ihtiyacım var.cok beğendim aracı ama bazı arkadaşlar olumsuz yorum yapıyorlar, misal sanziman kötü çok ariza yapar diyorlar, performans düşük diyorlar.ilginiz için şimdiden teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: 56eno56

1.6 VTİ 2011 model active siyah içi bej

60 bin km BRC tüplü yarı otomatik F1 vites

Hatasız boyasız hasar kayıtsız

Bu araç arkadaşımda 56bin₺ veririm diyor.

Kullanan arkadaşlar bu araç ile ilgili görüşlerinize ihtiyacım var.cok beğendim aracı ama bazı arkadaşlar olumsuz yorum yapıyorlar, misal sanziman kötü çok ariza yapar diyorlar, performans düşük diyorlar.ilginiz için şimdiden teşekkürler

ben arastirmistim bunlari sanzuman hata verecek bir sanzuman degil vites gecislerini hissetmek hatamidir auto6r sanzuman var ve bakim maliyeti dusuk

120 bglik benzinli versiyonu hizlanma degerleri filan 1.6 hdi ile ayni sorunsuz motoru

1.6 thp ler bildigim kadariyla sorunlu servistede arkadaslar oyle demisti

benzinli alacak olsam vti alirdim hemde araca gore fiyatlari cok makul lpgde uyumlu vti motora

benim arac 118500 km de sanzuman daha ellenmemis balatalar degismemis 2013 ondan oncekilerde sorun varmiydi duzelttilermi bilemem ama auto6rden gayet memnunum niye sikayet ediliyor anlamis degilim dogrusu yigilma filan yok bende vites gecislerini hissediyorum oda dusuk devirlerde

• ben bu aracla arka 2 amortisor patlak bayir yokus durkalk hizli yavas her turlu manevrayi anamur yolunda yaptim bilen bilir o yolu hicbir sorun yasamadim viteste gerci ben guncelletmistim sanzumani once ne sorun vardi bilemiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: yk2548

merhaba arkadaşlar hatasız boyasız 2011 model 508 sedefli beyaz allure donanım 155.000km de komple servis bakımlı araç tahmini piyasası nedir?

65-70 arası.
  • Torpido lambasını deştiren oldu mu? Komple mi değişiyor sadece ampül değişiyor mu?

• Geçen hafta yaşadığım bir kısa sohbeti anlatmak istiyorum. Hatırı sayılır bir holding personeli kısa süreliğine de olsa aracıma binmişti. Araca biner binmez söylediği şey şu: "Pejo mercedes gibi araç yapmış ya, bu aracın modeli neydi?" :). Herkese iyi sürüşler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ali119

Torpido lambasını deştiren oldu mu? Komple mi değişiyor sadece ampül değişiyor mu?

sadece ampul degisiyor

Sorum çözüldü. Bir şey yokmuş. Çalışıyor.

• Arkadaşlar merhana 2.0 hdi almayı düşünüyorum ama şüphelerim var sorunlu bi motormudur ne eksileri vardır birde değer kaybı yaşarmıyım 2.0 isteme sebebim tam otomatik olması siz ne dersiniz fikir verirseniz memnun kalıcaz

• quote:

Orijinalden alıntı: mehmetmajere

Arkadaşlar merhana 2.0 hdi almayı düşünüyorum ama şüphelerim var sorunlu bi motormudur ne eksileri vardır birde değer kaybı yaşarmıyım 2.0 isteme sebebim tam otomatik olması siz ne dersiniz fikir verirseniz memnun kalıcaz

servisten ogrendigim kadari ile 2.0 larin ön duzeni ,takimlari 407 ile ayniymis 1.6 lardan daha iyimis

arkalar ayni butceniz uygunsa tabikide 2.0 daha iyidir

• quote:

Orijinalden alıntı: nfdkurt

quote:

Orijinalden alıntı: mehmetmajere

Arkadaşlar merhana 2.0 hdi almayı düşünüyorum ama şüphelerim var sorunlu bi motormudur ne eksileri vardır birde değer kaybı yaşarmıyım 2.0 isteme sebebim tam otomatik olması siz ne dersiniz fikir verirseniz memnun kalıcaz

servisten ogrendigim kadari ile 2.0 larin ön duzeni ,takimlari 407 ile ayniymis 1.6 lardan daha iyimis

arkalar ayni butceniz uygunsa tabikide 2.0 daha iyidir

ayrica siz auto6r den sebepmi 2.0 alacaksiniz sizi korkutan nedir 2.0 motora tamam fakat otomatikmi auto6r mi deseler auto6r secerim hem maliyeti dusuk

hem az yaktiriyor vites gecislerini hissetmemek icin otomatik almayi dusunmen simdiki tamotomatikleri bilmem fakat tork konvertorlu arac kullandim performansi iyi deildi kalkislarda agir kaliyor ve yakiyordu 98 accordum

• 
Sayfa: önceki 582583584585586
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.