Şimdi Ara

==> PEUGEOT 508 Hakkında Herşey <== (12. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
12.608
Cevap
137
Favori
1.301.094
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Karantina kalpten gidiceksin....... ort. 5 dak.....
  • karantina inşallah fiyatlar benim dediğim gibi çıkar..:)
  • hemen 508 siparişini veri tıkladığınızda 407'nin fiyatı çıkıyor :)
  • eee nerde fiyatlar?
  • Sipariş ver diyo başka bi şey yok :) insan bi fiyat verir ona göre belki sipariş vericez :)
  • donanım listeside yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Performance. -- 15 Şubat 2011; 12:10:15 >
  • benzinli 1.6 vti ve 1.6hdi de sanzıman yarı otomatik yani auto6r digerleri rczdeki tam otomatik sanzıman
  • geri sayım bitti, eee ??

Allah bu otomobil firmalarına akıl fikir versin. manyaklar gibi sitede 1 aydır geri sayım yapıyorlar, hepsi ne zaman cevap alacağımızı bilmediğimiz bir talep formu doldurmak için miymiş ??? bu formu doldurmak önceden de mümkündü zaten

bir lansmanı da doğru düzgün yönetseler, bir işi de adam gibi yapsalar dişimi kırıcam. teknolojik ürün satıyorlar diye birşey sanıyoruz ama bmw sinden peugeotsuna hepsi bakkal mantığıyla işletilen distributorlukler
  • Karantina hayattamısın?.............
  • müşteri hizmetlerini aradım mart ayı gibi gelıcek ve fiyat ve donanımlarıda o zaman belli olucak dio gerizekalı bunlar yha:(((((((((((
  • pejonun yapacağı işin içine
  • Peugeot kendinden bekleneni yapti. Tebrik ediyorum bu iste payi olan herkesi. Ciddi anlamda sogudum aractan. Bu kadar geri sayim falan yapip sonra da bir sayfalik bir erken siparis girisi tam bir sacmalik. Peugeto varsa eger, o kalan imajini da kaybetti.
  • peugeot resmi facebook sayfasından yapılan açıklamada donanım ve fiyat listesinin 15 şubatta sitede yayınlanacağı söylenmişti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Performance. -- 15 Şubat 2011; 12:20:40 >
  • Birazdan bayiye uğrayacağım, fiyat konusunda net bir bilgi alırsam paylaşırım.
  • Tüm bunlardan sonra "yalan mı oldu?" yani amiyane tabirle...

Bu işi bu şekilde planlayıp, böyle bir beklenti yaratıp en sonunda da herşeyi eline yüzüne bulaştıran her kimse artık onu gerçekten tebrik ediyor ve önünde saygıyla eğiliyorum...

Bunun adı ne olabilir diyorum kendi kendime... Komik? Sinir bozucu? Hayal kırıklığı? Rezalet? Skandal?.. Ancak öyle bir iş yaptılar ki tanımlayabilecek kelime bulamıyorum şu an...
  • böyle saçmalık olur mu ya. insanlarla dalga geçiyorlar. 1 aydır geri sayım yapıyorsun. neyi saydık neyi bekledik biz o zaman. saçma sapan ön sipariş formunu mu bekledik.

rezillik bu ya.
  • nerde ülen fiyatlar?
    kaç aydır bugünü bekliyor insanlar ortada ne donanım var ne de fiyat!
    yazık sana Pug TR!
  • quote:

Orijinalden alıntı: smg05

Karantina kalpten gidiceksin....... ort. 5 dak.....

yemekteydim misafirlerim vardı şirkete yeni geldim bi heyecanla bide ne göreyim sadece ön sipariş bölümü açılmış... yazıkkkkkkkkkkkkkk olduuuuuuuuuuu....

• quote:

Orijinalden alıntı: smg05

Karantina hayattamısın?.............

offf offfffffff...... Yaa yemin ediyorum Passatı beğenmiş olsaydım şu saat gidip alıcam ama tip yok araçta... Şuan Passat kullanıyorum ama eskidi artık... 5 sene olmuş... pejo delirtti beni...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karantina61 -- 15 Şubat 2011; 13:34:20 >
  • Adamlar acaba ne düşünerek böyle bir şey yaptılar. Hayret bi şey...
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.