Şimdi Ara

PEUGEOT 5008 7' MULTİMEDIA DVD PROJESİ (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
154
Cevap
6
Favori
24.613
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • dostum selamlar, bende yeni bir 5008 sahibiyim. forumda incelediğim kadarıyla siz arabanıza güzel bir multimedya sistemi yaptırmışsınız, sizden ricam bu sistemin modeli ve fiyatını yazabilirmisiniz bende taktırmak istiyorum. ya da onerebilecegınız baska bir marka vs varsa. tesekkur ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: melodramm

quote:

Orijinalden alıntı: erancan26

Montaj yaparken de birkaç foto koysaydınız keşke, örneğin ufak bilgi ekranını nasıl yukarı taşıdınız?

Küçük ekranı yukarı taşıma işi oldukça basit.

Set içerisinden çıkan uzatma kablosunu orijinal ekran soketi ile ekran arasına giriyorsunuz.

Sonrasında ANA UNITE BOŞLUĞU'ndan sağa doğru konsol içerisinden ilerleyip, sağ yolcu kapısının yanından dışarı çıkıyorsunuz.

Bundan sonra ise cam kenarından devam ederek ön cam merkesine ulaşıyorsunuz.

Detay resimleri hafta sonu paylaşırım

İyi forumlar...

arkadaslar selamlar, bende yeni bir 5008 sahibiyim. forumda incelediğim kadarıyla arabasına güzel multimedya sistemi yaptıranlar var, sizden ricam bu sistemin modeli ve fiyatını yazabilirmisiniz bende taktırmak istiyorum. ya da onerebilecegınız baska bir marka vs varsa. tesekkur ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: naohook

quote:

Orijinalden alıntı: melodramm

quote:

Orijinalden alıntı: erancan26

Montaj yaparken de birkaç foto koysaydınız keşke, örneğin ufak bilgi ekranını nasıl yukarı taşıdınız?

Küçük ekranı yukarı taşıma işi oldukça basit.

Set içerisinden çıkan uzatma kablosunu orijinal ekran soketi ile ekran arasına giriyorsunuz.

Sonrasında ANA UNITE BOŞLUĞU'ndan sağa doğru konsol içerisinden ilerleyip, sağ yolcu kapısının yanından dışarı çıkıyorsunuz.

Bundan sonra ise cam kenarından devam ederek ön cam merkesine ulaşıyorsunuz.

Detay resimleri hafta sonu paylaşırım

İyi forumlar...

arkadaslar selamlar, bende yeni bir 5008 sahibiyim. forumda incelediğim kadarıyla arabasına güzel multimedya sistemi yaptıranlar var, sizden ricam bu sistemin modeli ve fiyatını yazabilirmisiniz bende taktırmak istiyorum. ya da onerebilecegınız baska bir marka vs varsa. tesekkur ederim.

Merhaba;

Ürün CYCLONE marka ve 3008 ve 5008 araçların tüm orijinal özellikleri bozulmadan ve eksilmeden uygulanabiliyor.

Biz MODACAR.COM.TR adresinden temin ettik.

Yaklaşık 1300 TL gibi bir rakama geldi.

Ürüne ait LINK bilgisini aşağıda veriyorum.

İyi forumlar...

http://www.modacar.com.tr/urun/modacar-cyclone-peugeot-5008-dvd-navigasyon.aspx

PEUGEOT 5008 7' MULTİMEDIA DVD PROJESİ

• ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hewes -- 3 Mart 2013; 11:14:06 >
  • Flyaudio demişken birkaç görsel de benden:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drsnrky -- 10 Aralık 2012; 0:30:52 >

• ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hewes -- 3 Mart 2013; 11:15:48 >
  • ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hewes -- 3 Mart 2013; 11:16:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: drsnrky
    Flyaudio demişken birkaç görsel de benden:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hewes -- 18 Aralık 2012; 23:44:10 >

• quote:

Orijinalden alıntı: hewes

PEUGEOT 5008 SAMSUNG GALAXY NOTE PROJESİ

yalnız dikkat ettim videoda devamlı telefonum falan diyosun..lütfen samsung galaxy note telefon deme..o başka bişey..bu arada iyi iş çıkarmışsın..

• Paylaşım için teşekkürler.

Iphone ilede böyle bir sistem oluşabilir değil mi.

Asıl merak ettiğimde, note'u tutturduğun küçük aparatın ne olduğu. Cd çaların içine yerleşen bu parça nasıl birşeydir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ikcihan

Paylaşım için teşekkürler.

Asıl merak ettiğimde, note'u tutturduğun küçük aparatın ne olduğu. Cd çaların içine yerleşen bu parça nasıl birşeydir.

Evet oluşturulur. Ekranı küçük olması dezavantaj olur sadece. Bluetooth ile arabaya bağlayabiliyorsunuz.
  • quote:

quote:

Evet oluşturulur. Ekranı küçük olması dezavantaj olur sadece. Bluetooth ile arabaya bağlayabiliyorsunuz.

Eeeee küçük parça...

( gizli bir şey sanırım. Ana konuda da başka bir arkadaş sormuştu. Gene cevap vermemiştin :) )

• quote:

quote:

quote:

Eeeee küçük parça...

( gizli bir şey sanırım. Ana konuda da başka bir arkadaş sormuştu. Gene cevap vermemiştin :) )

Yok yok gizli değil. Başka cevaplar düşünürken atlamıştım o kısmı demek ki. Sanırım Peugeot Küçük uygulamalar kısmında benim , melodramm ın ve ttnetin arabasına uyguladığım telefonluk projesi var. O aparatı aldığımda onun bi aksesuarıydı, böyle birşey geldi aklıma tamda oraya uydu. O parça normalde duvara yapışıyor ama ben yapışkan kısmına piano-black malzemesi yapıştırdım. O aparatın resimlerini tekrar yukarı koyuyorum inceleyebilirsin dostum.

• quote:

quote:

quote:

Eeeee küçük parça...

Resimden sonra şimdi tamamdır sanırım. Daha fazla detay istersen akşam eve giderken resimler yüklerim tekrar. Benim için en iyi yöntem bu olduğu için ve genel olarak memnun olduğumdan baya anlattım. Sonuçta arabanın orjinalliğide bozulmuyor. 7" multimedia takmak için ekran ile cd çalar arasındaki plastik köprüyü kırmak zorunda kalıyorlar, turuncu ekranı yukarı çıkartıyorlar falanda filan. Yani görsel olarak gerçekten güzel ama pek girmek istemiyorum o değişikliklere, tamamen tercih ile alakalı. Elinde imkanı olan benim gibi yapabilir. Ben telefonun wifi görüntü aktarma özelliğini buldum. Bir box var onu arabanın arka görüntü kısmına takıyorsunuz ve kablosuz olarak görüntüyü aktarabiliyor yanlız cihaz pahalı ve arabada çalışırmı bilmiyorum o nedenle bunun araştırmasındayım.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Eeeee küçük parça...

Resimden sonra şimdi tamamdır sanırım. Daha fazla detay istersen akşam eve giderken resimler yüklerim tekrar. Benim için en iyi yöntem bu olduğu için ve genel olarak memnun olduğumdan baya anlattım. Sonuçta arabanın orjinalliğide bozulmuyor. 7" multimedia takmak için ekran ile cd çalar arasındaki plastik köprüyü kırmak zorunda kalıyorlar, turuncu ekranı yukarı çıkartıyorlar falanda filan. Yani görsel olarak gerçekten güzel ama pek girmek istemiyorum o değişikliklere, tamamen tercih ile alakalı. Elinde imkanı olan benim gibi yapabilir. Ben telefonun wifi görüntü aktarma özelliğini buldum. Bir box var onu arabanın arka görüntü kısmına takıyorsunuz ve kablosuz olarak görüntüyü aktarabiliyor yanlız cihaz pahalı ve arabada çalışırmı bilmiyorum o nedenle bunun araştırmasındayım.

Tamamdır, teşekkürler.

Iphone için uygun bir şey değl sanırım.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Eeeee küçük parça...

Tamamdır, teşekkürler.

Iphone için uygun bir şey değl sanırım.

Sanırım iphone biraz daha kalın gibi, o aparat onu sıkıştırmayabilir. Birde küçük olabilir ve ekranın yan dönmüyor olmasıda kullanımı zorlaştırır diye düşünüyorum.

• Merhaba arkadaşlar;

5008 ile tam uyumlu MULTIMEDYA sistemi için fiyat konusunda bir araştırma yaptım ve 1100 TL ye bir adet alıyorum.

İhtiyacı olan veya almayı düşünen dostlara duyurulur.

IZMIR'de ikamet eden dostlara montaj konusunda yardımcı olurum

İyi forumlar...

PEUGEOT 5008 7' MULTİMEDIA DVD PROJESİ  PEUGEOT 5008 7' MULTİMEDIA DVD PROJESİ

• Ben multimedia işini mkv player takarak çözdüm. Öntaraftaki çakmak yerine USB adaptör taktım. 5V 1A gücünde çıkış veriyor ama 5V 2A olması önerilir. Turkcell mağazalarında bu ürün bulunuyor.
    vatanbilgisayardan da everest marka mkv player aldım. AV kablosu ile bağladım. Sesi de bluetooth ile araç içine veriyorum. Arkada çocuklar film izliyor. AV kablo içinden çıkmıyor. Ayrıca aldım.

EVEREST MKV PLAYER
    ARAÇ ŞARJ
    USB ÇOKLU ŞARJ KABLOSU
    AV KABLO

• Şu ürünü aldım: Dark Media Player

Adaptörü 5V olduğu için portatif bir uç bulup, genelde 5V olan alelade bir araç şarz kablosuna lehimlediğimde makineyi çalıştırabildim. Açamadığı formata denk gelmedim henüz. Divx, mkv ve mp4 formatlarda da sorun yaratmıyor. Ben 62tl'ye aldım. 16gb Kingston flash belleğe çocuk filmlerini mp4 formatına çevirip yükledim. Fiyat ve performansı gayet başarılı. Evde de hdmi bağlantısıyla kaliteli görüntü alıyorsunuz.

Bir de kullanmadığım bir play station2 var. Bunun adaptör girişini değiştirsem acaba panellere bağlayabilir miyim? Denemiş olanınız var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: kandanadam

Bir de kullanmadığım bir play station2 var.

Bunun adaptör girişini değiştirsem acaba panellere bağlayabilir miyim?

Denemiş olanınız var mı?

Bağlantı mümkündür.

Ancak 8,5V/1,5A bir adaptör'e ihtiyacınız olacaktır.

Yada en basit yöntem 7809 regüle entegresi ile 12V'u 9V'a düşürerek de kullanım mümkündür.

Ancak çok fazla kablo karmaşası olacağını da unutmayın

Kablosuz oyun kolu kullanarak kablo karmaşasını bir nebze azaltabilirsiniz.

İyi forumlar...
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.