Şimdi Ara

PEUGEOT 408 (21. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
830
Cevap
100
Favori
153.966
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Otomatik bagaj masaj koltuk eklenince ki bu ikisinin arabada olmasını deneyimlemeyi isterim 200k verilir gibi duruyor. 100 k sadece sunroof zaten 100 k de diğerleri eder diye hesap ettim kendimce. Ben arabanın 800-900 ksını krediyle alacağım niyetin o yönde. O yüzden allure tercih edersem 600-700 k sı olacaktı baya rahatlatacaktı beni ama sıkacağız mecbur bi sene gibi duruyor
    Dipnot: elektrikli bagaj allure da var sanırım çoğu araç var yazmış çünkü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alyosha -- 28 Ocak 2024; 11:32:19 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • oğuztaylan O kullanıcısına yanıt
    Katılıyorum kesinlikle benim için de sunroof gereksiz ama verilen özellikler sanki 200 k dan daha fazla ediyor gibi duruyor orası kafa karıştırıcı

• icemy İ kullanıcısına yanıt
    Böyle detaylarda var yani eski paket yeni paket vs, belki 2024 lerde iyice allure lar dolar fark kapanır bence kapanmalı da sadece gerçekten maliyet arttıran şeyler seçeneğe sunulmalı sunroof vs. Ama teknolojik olarak ne gelişme varsa eklemeliler diye düşünüyorum misal ssyong da paket olayı yok ne var ne yok koyuyorlar

• -10 derece soğukta, 15 dakika kadar yokuş aşağı sürüş gerçekleştirdim. 5dk kadar da ilk çalıştırmadan sonra bekledim

Klimayı son ayarda açmama rağmen hiç ısıtmadı neredeyse. Normal midir bu durum? ( Gaza basmadım sayılır, dik bir yokuştan iniş yaptım , A/C açıktı, kapalı denedim ama faydasını göremedim)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mechatronik -- 28 Ocak 2024; 23:24:9 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1.73 milyona GT paket buldum.

Fiyat nasıl sizce?

Ve genel olarak aracı tavsiye eder misiniz? Bu fiyatlara daha iyi bir alternatif var mıdır?

• Aralık 2023 den buyana gt paket kullanmaktayım, Bence araç şehiriçi kullanım için çok uygun, sessiz (başlangıçtaki motor sesi hariç) , seri ve konforlu, tamamen fiyat/performans aracı.
    Dün gece farkettiğim 2 husus var kullanım deneyimi olan veya bilgisi olan arkadaşlardan yorum bekliyorum;
    - gece kapılar açıldığında iç aydınlatma otomatik açılmıyor. Bunun elbet bir ayarı vardır diye düşünüyorum, ancak bulamadım
    - ayakaltı aydınlatmaları seyir halinde iken açılamıyormu, bir ayarı var mı bulamadım

Bu iki husus gibi konularda araç kullanımını biraz karışık ve kullanılsız buluyorum, en azından daha önce volkswagen, audi, bmw gibi Alman araçlarından sonra bana bu anlamda biraz karışık ve kullanışsız geldi. Araçla ilgili şimdilik tek eleştirim bu konu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Elf Of Darkness kullanıcısına yanıt

Yarın ayın son günü,gerekirse bütün bayileri arayın,belki ellerinde 1700 den kalma araç kalmış olabilir.

• Mechatronik M kullanıcısına yanıt

Otomobilerde klima ısıtma yapmaz, döngüsü sadece soğutma içindir. Isıtma motor ısınınca başlar, dik yokuşta iniş yaptığınız için de motor hiç ısınmamıştır zaten hocam. Aracınızı iyi günlerde kullanın :)

• Merhaba arkadaşlar öncelikle herkese iyi ve sağlıklı günlerde kullanmayı temenni ederim.

Bende şöyle bir sorun var araçla her durduğumda ve tekrar hareket etmek için ayağımı frenden çektiğimde tak diye bir ses gelip ileri atak yapıp sonra rölantiye giriyor.Çok can sıkıcı bir durum.Ve bu 1. Viteste her firene basıp durduğumda tekrarlıyor.

Alıcak arkadaşlara deneyim olarak genel anlamda keyifli ama uzun vadede trim sesleri oldukça yüksek olacak cinsten malzeme kalitesizliği söz konusu ve ayrıca o motor sesi nedir.Her gaza bastığındaki dizel edasıyla bağırmasına anlam veremedim.19 inç cantların 205 olması sanırım arabayı çok sarsıyor.Teknolojik olarak iyi olabilir ama kalite anlamında sanki ortalamanın altında kalmış

• vinorosso kullanıcısına yanıt

teknik olarak bilmlyorum ama, Bugün camlar buz tutmuş olmasına rağmen, araca bindiğimde ilk işim ısıtmayı açmak oldu ve anında ısındı araç

• Selam arkadaşlar , ağustos tan beri 408 gt kullanıcısıyım benim için tek eksik yönü şehir içi 10-11 litre Altına düşeremiyorum. Uzun yol crouse control la 5.4 kadar düştü. Acaba bu şehir içi rakam normalmi yoksa bendemi bir sorun var yada bir ayarı falanmı yapılması gerekli.

• mikailg M kullanıcısına yanıt
    Şehir nere hocam?

• mikailg M kullanıcısına yanıt

Selamlar,çok kısa mesafelerde o tüketimler olabilir.Araçta farkettiğim bir özellik var,normal modda bile ayağı gazdan kestiğiniz anda araç yelken mod gibi viteste süzülüyor.Gaz-fren ayarını buna göre yapınca tüketim dahada düşer.

Mesela akşam İstanbul da boş yolda bir yere gidiş gelişime ait tüketim.Dizel aracımla gidip gelsem 5,5 olurdu

PEUGEOT 408

• Merhaba nabigasyon güncellemesi ile ilgili servisle görüşen oldumu. Arabada 2020 yılının haritası var.

• Arkadaşlar Samsung S20 telefonumda arada sırada android auto ya bağlanmada sorun oluşuyor 408 GT için. Bazen arabaya binip çalıştırınca mirrorlink te telefon görünmüyor, herzaman da yapmıyor anlamadım değişik bi sorun. Ama mesela androidauto ya bağlanmadığı halde bluetoothla bağlantıda bi problem görünmüyor. Böyle bişey yaşayan oldu mu acaba,

• iyi akşamlar herkese 2024 allure paket almak için kapora gönderdim.

ötv muafiyetli olarak alacağım aracı kısmetse.

allure pakette donanım değişiklikleri ile ilgili kafam karıştı.

facebooktaki gruplarda farklı farklı söylemler var.

henüz bayilere çok sayıda 2024 allure gelmediği için bayi dahi net bilmiyor.

bi yerde ön koltuklardaki ısıtma gelmeyecek deniyor,bi yerde direksiyon ısıtma eklenmiş deniyor.

aranızda mevzuyu net olan bilen var mı acaba?

Bu arada wp grubuna da davet gönderdim eklerseniz sevinirim.

şimdiden teşekkürler

• İstanbul

• chngrrrrrrr C kullanıcısına yanıt

Öncelikle şimdiden hayırlı olsun. Hocam engelli indirimi fiyat ne kadar acaba ?

• 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.