Şimdi Ara

Peugeot 407 SW 2.0HDI otomatikmi? zafira 1.9mu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
0
Favori
6.140
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar aile kalabalıklaştıkca daha buyuk arabaya ihtiyaç doğdu. Peugeotun dizaynı çok hoş göz alıcı. Fiyat avantajı da var. Buna karşılık yıllardır kullandığım opelin de kalitesi ve sağlamlığından memnunum. Sizce bu iki arabadan hangisi iyidir. İkiside 6 ileri otomatik. Siz olsaydınız ne alırdınız? teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi telceker -- 10 Nisan 2007; 21:54:29 >

• yok mu hiç bir yorunu olan?
  • quote:

Orijinalden alıntı: telceker

yok mu hiç bir yorunu olan?
    buhttp://www.c4-picasso.com/en/ dizel ,otomatik ve 1.6
  • quote:

Orijinalden alıntı: tamay_aytam

buhttp://www.c4-picasso.com/en/ dizel ,otomatik ve 1.6

Alıntıları Göster
    Pardon bu türkçeside varmışhttp://www.c4-picasso.com/tr/

• buna sadece benmi şahit oluyorum bilemiyorum ama ben enazından haftada 1 kere mutlaka yol kenarına çekmiş bekleyen bir 407 görüyorum ya gerçekten çok sorunlu araçlar yada bana rast geliyorlar hep bozulanlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Platinium

buna sadece benmi şahit oluyorum bilemiyorum ama ben enazından haftada 1 kere mutlaka yol kenarına çekmiş bekleyen bir 407 görüyorum ya gerçekten çok sorunlu araçlar yada bana rast geliyorlar hep bozulanlar
    Pejoya o kadar para bağlayana kadar biraz daha koyup passat variant 2,0TDI DSG bakabilirsiniz. Üzerine ekleme yapacağınız paradan kaçmayın, aksi taktirde pejoyu satarken o parayı kaybedeceksiz..
  • quote:

buna sadece benmi şahit oluyorum bilemiyorum ama ben enazından haftada 1 kere mutlaka yol kenarına çekmiş bekleyen bir 407 görüyorum ya gerçekten çok sorunlu araçlar yada bana rast geliyorlar hep bozulanlar
    quote:

Orjinalden alıntı: Platinium

Dün bende gördüm kaput acık yol kenarında bekleyen 407.Ne olmuş aceba diye düşünüyordum :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: huseaz

quote:

Dün bende gördüm kaput acık yol kenarında bekleyen 407.Ne olmuş aceba diye düşünüyordum :)

Alıntıları Göster
    407 sw sw olmasına ragmen güzel görünen bi arac ama ic mekan genisligi ve koltuk düzeni bakımından zafira daha uygun

• quote:

Orijinalden alıntı: SAİM.

407 sw sw olmasına ragmen güzel görünen bi arac ama ic mekan genisligi ve koltuk düzeni bakımından zafira daha uygun

Alıntıları Göster
    zafira c segmenti bir mpv, dolayısı ile iç hacim olarak çok yeterli bir araç değil, konfor ve sürüş dinamikleri de vasat seviyededir,

peugeot 407, opele göre daha konforlu ve geniş olmakla beraber, orta sınıfın en zayıf modellerinden biri,

benim size tavsiyem ford s max almanız yönünde, hem sürüş dinamikleri , hem konfor hem de iç hacim olarak diğer 2 modelden çok daha üstün bir model.

• quote:

Orijinalden alıntı: 19can84

zafira c segmenti bir mpv, dolayısı ile iç hacim olarak çok yeterli bir araç değil, konfor ve sürüş dinamikleri de vasat seviyededir,

peugeot 407, opele göre daha konforlu ve geniş olmakla beraber, orta sınıfın en zayıf modellerinden biri,

benim size tavsiyem ford s max almanız yönünde, hem sürüş dinamikleri , hem konfor hem de iç hacim olarak diğer 2 modelden çok daha üstün bir model.

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: 19can84

Motoru şahane 150hp gayet iyi gidiyor...

İç hacimi geniş değilmiş Sen bu araca bindinmi? Evet bindim ve ufak buldum diyorsan.

Minibüse felan binmelisin. Seni anca onlar keser

Öncede opel kullanmışsın bence marka değiştirmenin zamanı gelmiş

Volkswagen touran , Megane scenic , s-max seçeneklerin. S-maxta otomatik yok diyebiliyorum...

• quote:

Orijinalden alıntı: 19can84

Alıntıları Göster
    s-max ta otomatik vites seçeneği dizel ile birlikte yok ama pejo da var.
    ben s-max a bindim. arka koltukları beklemediğim bir şekilde dardı. ben vw sharan gibi birşey bekliyordum. ama kesinlikle onun gibi geniş değil.
    pejo sw nin tipi gerçekten çok hoş. sanki sw değil de spor bir arabaymış gibi. tavanının komple cam olması da çok güzel, ferah.
    yalnız pejonun altı çok kolay vuruyor. 2-3 kişiden aynı şikayeti duydum.

quote:

Orjinalden alıntı: 19can84
    ...benim size tavsiyem ford s max almanız yönünde, hem sürüş dinamikleri , hem konfor hem de iç hacim olarak diğer 2 modelden çok daha üstün bir model.

• quote:

Orijinalden alıntı: SAİM.

Alıntıları Göster
    surat onemliyse Peugeot
    ferahlik ve hacim onemliyse Zafira
    selamlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: felmali

surat onemliyse Peugeot
    ferahlik ve hacim onemliyse Zafira
    selamlar

Alıntıları Göster
    Peugeot 407 zafiraya nazaran daha konforludur ama peugeota çok sorunlu diyorlar .O yüzden ben sana zafiradan şaşma derim ayrıca c4 picassoyada bakmanı şiddetle tavsiye ederim
  • D segmentinde alınabilecek en kral sw tabi ki varianttır. 407 nin nasıl bir araba olduğunu forumda arattırabilirsin.

2.0 tdi dsg şanzımanlı bi variant desem?

Volvo V50 1.6 d veya 2.0d de olabilir ama passata göre içi biraz dardır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Loop

D segmentinde alınabilecek en kral sw tabi ki varianttır. 407 nin nasıl bir araba olduğunu forumda arattırabilirsin.

quote:

Orjinalden alıntı: Loop

D segmentinde alınabilecek en kral sw tabi ki varianttır. 407 nin nasıl bir araba olduğunu forumda arattırabilirsin.

passat çok pahalı ama

• quote:

Orijinalden alıntı: MINERVAL

quote:

Orjinalden alıntı: Loop

passat çok pahalı ama

Alıntıları Göster
    Corolla Verso nasıl bir seçenek olur acaba? Fiyat, donanım, yakıt ekonomisi, konfor, ve iç mekan olarak gerçekten tatmin olabilir sizin için.

Saygılar.

Edit : İlgili Linkler :http://www.toyotasa.com.tr/cars/new_cars/corolla_verso/index.asp?gclid=COfOy97xuosCFQbeXgodi1bVvw

http://arabam.milliyet.com.tr/testDetay.aspx?id=338

http://www.otomax.com/haber_6_16463.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi snoopcess -- 11 Nisan 2007; 17:32:52 >

• quote:

Orijinalden alıntı: snoopcess

Corolla Verso nasıl bir seçenek olur acaba? Fiyat, donanım, yakıt ekonomisi, konfor, ve iç mekan olarak gerçekten tatmin olabilir sizin için.

Saygılar.

Edit : İlgili Linkler :http://www.toyotasa.com.tr/cars/new_cars/corolla_verso/index.asp?gclid=COfOy97xuosCFQbeXgodi1bVvw

http://arabam.milliyet.com.tr/testDetay.aspx?id=338

http://www.otomax.com/haber_6_16463.html

Alıntıları Göster
    Akadaslar hepinize ilginiz için çok teşekkür ederim.
    Farklı alternatif markalar hakkında düşüncelerinizi bekliyorum

• quote:

quote:

heh biri böyle bi yorum yaptı ya şıracının bozacısı da gelir birazdan.. anladın sen onu

Peugeot'u bu insanlardan değil de aracı kullanmış ve aklı selim insanlardan dinlersen sanırım senin için daha yararlı olur telceker kardeş, kendi yolda kalmış ordan geçen bir 407 de buna su sıçratmıştır muhtemelen siniri ona

407 sorunsuz ve gayet kaliteli bir araç, kendi segmentinde en iyi fiyat-performans denklemini sunan araç, boşu boşuna vw gibi şişirme markalara para akıtma..

• quote:

Orjinalden alıntı: telceker

Arkadaşlar aile kalabalıklaştıkca daha buyuk arabaya ihtiyaç doğdu. Peugeotun dizaynı çok hoş göz alıcı. Fiyat avantajı da var. Buna karşılık yıllardır kullandığım opelin de kalitesi ve sağlamlığından memnunum. Sizce bu iki arabadan hangisi iyidir. İkiside 6 ileri otomatik. Siz olsaydınız ne alırdınız? teşekkürler

corolla versoyu öneriyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: edilhan

quote:

heh biri böyle bi yorum yaptı ya şıracının bozacısı da gelir birazdan.. anladın sen onu

Peugeot'u bu insanlardan değil de aracı kullanmış ve aklı selim insanlardan dinlersen sanırım senin için daha yararlı olur telceker kardeş, kendi yolda kalmış ordan geçen bir 407 de buna su sıçratmıştır muhtemelen siniri ona

407 sorunsuz ve gayet kaliteli bir araç, kendi segmentinde en iyi fiyat-performans denklemini sunan araç, boşu boşuna vw gibi şişirme markalara para akıtma..

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: Soylukan

quote:

ben gördüyüme inanırım bu güne kadar çekici üstünde yada yol kenarında o kadar 407 gördümki benim listemde kesinlikle yer alamaz

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.