Şimdi Ara

Peugeot 407 Excutive Black CD 1.6 HDİ için fiyat tavsiyesi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
881
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

2007 model 45000 km Surroof lu daha Garantisinin Bitmesine 5 Ay olan. Mp3 Calar 6 Lı Cd...4 Parcada Dıstan çizikten dolayı Boyalı Darbesiz araç buldum değişeni yok.

35000 ytl fiyat vermekte. acaba fiyat uygunmudur. goruslerinizi rica ediyorum. tşkler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eXenic -- 10 Kasım 2008; 13:09:16 >

• FİYAT ÇOK İYİ. AMA ARACI İYİ İNCELETTİR. 2007 MODEL ARAÇ NE ZAMAN 4 YERİNDEN ÇİZİLİP BOYANMIŞ MERAK ETTİM DOĞRUSU...
  • hata durumu dediğiniz gibiyse fiyat gayet makul...35000ytl black cd olmayan sunfoofsuz düz executive için bile uygun rakam...ama serviste mutlaka araca baktırın...
  • biraz şüpheli gibi çizikten boyallı işleri tahmin edersiniz. çiziklerin fotoğrafını vs çekmemişler mi? biraz muamma. değişse ne olur hiç bierşey ama bu iş çok garip ya.. içgıdıklayıcı ama araba değil adamın ifadesi doğru mu değil mi acaba
  • Bu fiyata bencede şüpheli
  • Arabaya kapora verdim bir kaç güne alıcam.
    Ama bende kıllandım açıkcası.
    Servise falan gösterdik adamın dediklerinden başka bir problem yok gibi.
    Servis ben kefilim diyor.
    En kötü ihtimal ne olabilir?
  • çok iyi bir yere gösterseydin geri dönüşü olmaz sonra her usta anlamaz mesela bizim bir yakınımız megane II almaya karar verdi ve düşük km de bitane buldu almadan önce ustaya gösterdi kazası falan yok dedi ve güvenerek aracı aldı daha sonradan aracın bir parçası bozulmuştu benide yanına aldı parça için yetkili servise gittik oradaki usta arabayı bırakın diğer gün alırsınız dedi kabul ettik ve diğer sabah servise arabayı almak için tekrar gittik usta dedi bu araç kazalı inanamadık arabanın herşeyi çıktı ortaya söylediğim gibi detaylı bir inceleme gerekli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fastdriver. -- 13 Kasım 2008; 11:01:18 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.