Şimdi Ara

Peugeot 308 Classic Edition Ve Plus Geldi. Güncelleme... (208. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
4.302
Cevap
70
Favori
222.358
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 206207208209210
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ahmetgox

Bu sipariş edilen parçanın parça kodunu yazabilir misiniz

1615103380 Bağlantı Ayağı olarak geçiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DeLorean06

Bugün bakım için sabahtan Göral'a aracımı bıraktım. 1155 TL'lik full servis satın aldım. Araçla ilgili şikayetlerimi de ilettim. Öğlen teslim ettiler. Klima uğultusu için parça siparişi vermişler ve herhangi bir ücret de talep etmeyecekler. Göral'dan memnun kaldım açıkçası.

Hocam full servise ne dahil. Mümkünse faturasını resim olarak atabilir misiniz. Kendi servisine sorduğumda bön bön yüzüme bakıyorlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Full servise aracın garanti dönemi bitene kadar olan bakımları (15000 + 30000), bu süre içerisinde ömrü dolan fren balatası, diski vb. malzemelerin değişimi (ihtiyaç olması durumunda) dahil. Fren diski ve balatanın bu süre içinde değişmesine ihtiyaç olacağından pek emin değilim ama yine de fiyat makul geldiği için satın aldım. Full servis kapsamına bütün yetkili servisler giriyor diye biliyorum
  • DeLorean06 D kullanıcısına yanıt
    Normalde bizim araçların 30 bin km bakım ücreti ne kadar? İlk yıl için Beylikdüzü deniz e götürdüm aracı birazdan almaya gideceğim yaklaşık 580 lira tutacak dediler.

• Ben de Full servis satın aldım. Peugeot Deniz otomotivden. Zaten 2 yıllık 1155 tl ve 15.000ve 30.000 km bakımları bunpaketini içinde. 2 bakım fiyatına böyle bir paket aldım olaya bu şekilde bakıyorum. 40.000 km ye kadar disk Balata vs değişimi gerekirse bunları da kapsıyor.

• Arkadaşlar merhaba, ekteki fotoğraflar 11 aylık aracıma ait. Geçen gün yıkamadan çıktıktan sonra farkettim ön kaputta logonun hemen üstünde ve yan altında vernik atması yada boya bozulması mevcut, başına benzer durum gelen varmi? Servisin ilk yanıtı taş gelmiş, o bölge yıkanırken basınçlı su tutulmuş ve vernigi bozmuş oldu. Resmi olarak da dosya actiracagim gelişmeleri paylaşırım.

Peugeot 308 Classic Edition Ve Plus Geldi. Güncelleme...

Peugeot 308 Classic Edition Ve Plus Geldi. Güncelleme...

• Yıkamacılar o bölgede bir iz varsa , tazikli tabancayı iyice yakından tutuyor. Daha önce Honda aracım bunsekilde boyasının kalktığını görmüştüm.

• Bana olmuyor dediler Deniz Otomativde. Full servis varmış onu yapalım dediğimde; Baştan araç satılırken oluyor sadece dediler, hayır alan bir çok arkadaşım var ilk yıl bakıma geldiğinde dedim. Sonra ilk yıl bakıma gelmeden önce sözleşmeniz olması lazımdı vs vs dedi yine kabul etmediler. 580 TL ödedim ilk yıl için.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Benim 2 gün önce cumartesi günü aracım 11.000 km de ilken götürdüm ve yaptılar. 2 yıl 40.000 km ye kadar 1155 tl. 14 ekimde de randevu aldım. Klima sesini göstereceğim. Klima ayağı değişimi için baskı kuracağım

• quote:

Orijinalden alıntı: okttay

Bana olmuyor dediler Deniz Otomativde. Full servis varmış onu yapalım dediğimde; Baştan araç satılırken oluyor sadece dediler, hayır alan bir çok arkadaşım var ilk yıl bakıma geldiğinde dedim. Sonra ilk yıl bakıma gelmeden önce sözleşmeniz olması lazımdı vs vs dedi yine kabul etmediler. 580 TL ödedim ilk yıl için.

Bu full servis türkiyenin her yerinde geçerli denilerek satıldı bize. Şimdi bu olayı kabul etmeyen bahsi geçen servise gittiğimizde bizim bakım ve onarımı ücretsiz yapmayacaklar mı yani? çok saçma

• Kasko trafik fiyat alanlar ne gibi çıktı. kişiye göre değişir ama bilgi amaçlı yazarsa sevinirim.
  • metindiyadin M kullanıcısına yanıt
    Yer İstanbul. Hasarsızlık yüzdesi en üst kademede. Aşağıdaki fiyatlardan bugün yaptırdım daha;

Trafik sampo japan 490 TL
    eureko full kasko 1140 TL %10 bonus hediye.

• okttay kullanıcısına yanıt
    Bir önceki fiyat nasıldı?

• ahmetgox A kullanıcısına yanıt
    Bunlara yakındı trafik biraz yukarıdaydı 530 gibi ama başka firmaydı, kasko yine eureko du ama 1080 tl di geçen sene.

• okttay kullanıcısına yanıt
    trafik - ray sigorta 597 TL ( En üstün bir alt kademesi )
    Kasko - ray sigorta 690 TL ( Müşteriye özel hediye bonus fiyatı )
  • Bugün trafik sigortası yeniledim. Allianz Sigorta 504 TL. Toplamda %20 indirim var.
    Geçen sene Kasımda yaptırdığımda yine Allianz'dı ve fiyat, 640 TL idi.
    2015 Kasımında önceki aracım, Ford Cmax için yaptırdığım trafik sigortası ise 340TL idi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vs-fb -- 14 Ekim 2017; 15:33:9 >
  • Bu servis kampanyası ile ilgili bilgisi olan yada fiyat alan oldumu acaba. İstanbul-Kâğıthane-Elmas Otomotivden 540 TL fiyat aldım. Sanki indirim yapılmamış gibi geldi. Ancak kampanyalı fiyat olduğunu söylediler.

• arkadaşlar merhaba,

308 1.6 E-Hdi Classic Edition Plus araçlar hakkında bir kaç sorum olacak.

1- araç manuel olduğu için debriyaj sertliği önemli, bende clio 4 icon benzinli var, debriyajı pamuk gibi, kardeşimde 2008 model peugeot 307 var, debriyajı kamyon debr?iyajından daha sert, 308 ce+ için durum nedir?

2- bu araçlar hakkında internette bazı şikayetler okudum, boya-vernik atması, trim sesleri, klimadan gelen absürd sesler, çeşitli mekanik aksamlarda parça kırılmaları-deformasyonu ve buna bağlı hatalar, siz ne dersiniz? parça kalitesine ve işçiliğe 10 üzerinden ayrı ayrı kaçar puan verirsiniz?

3- ikinci elde satışı zor mu? değer kaybı çok mu? 0-100 hızlanması nasıl? yakıt tüketim değerleriniz nelerdir?

4- koltuk ısıtma varmı?

mümkün olabildiğince objektif cevaplayabilirseniz çok sevinirim,

şimdiden teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bayarmc -- 9 Kasım 2017; 10:58:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: vs-fb

Bu servis kampanyası ile ilgili bilgisi olan yada fiyat alan oldumu acaba. İstanbul-Kâğıthane-Elmas Otomotivden 540 TL fiyat aldım. Sanki indirim yapılmamış gibi geldi. Ancak kampanyalı fiyat olduğunu söylediler.

Dün Ankara fatih pejoda 580 küsüre yaptırdım. Klima ayağı sipariş ettikleri için hiç uğraşmadım, 700 de dese umrumda değildi 😊 haftaya değişim yapılacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turkeril -- 8 Kasım 2017; 21:59:19 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ZTS 7.basamak (%45 indirim) 471 tl
    Şehir olarak da en ucuz şehirlerden (Karabük)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turkeril -- 8 Kasım 2017; 22:32:31 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 206207208209210
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.