Şimdi Ara

/// PEUGEOT 308 /// (98. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
12.819
Cevap
56
Favori
1.476.418
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 96979899100
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: oto_glr

Ömer;durumun farkındayım merak etme.polis plaka için durdurmadı hiç beni ancak durdurursa çıkartır dediklerinide sayar eminim.çift mühür olması lazım.piyasada tek mühür ve mühürsüz plakalı araçlarda cok.ben şimdilik cıkartmayacagım ancak mühür bastırtabilirim büyük ihtimal ugraşmadım hiç.sorunda cıkmadı çevirmelerde.bu cıkmayacagı anlamına gelmez ancakbu arada foto konusunda yeni alan arkadaşlar koymadılar daha farkındayız bu durumun haberiniz olaayrıca ikitelliye gidecektim gidemedim hiç zaman bulamadım çünkü.fotoları bekliyoruz...

Beni bir kere sivil polis durdurdu söktür dedi öyle devam etmiştim ama bu sefer şimdi sök dedi öyle söktüm. Orjinallerini yapıştırdım fena da durmadı. Mühür basmıyorlar bildiğim kadarıyla...

Dün servisteydim senin aracı daha boyamamışlar arka tampon da takılı değildi dikkat etmedim orada tamponun olup olmadığına c.tesi teslim alacağını söylemiştin ne oldu?

• quote:

Orjinalden alıntı: turhanozgur

2008 model 1.6 hdi 90 hp ve fiyat 31600???? Gerçekten çok ucuz almışsınız...Ben 2009 model 1.6hdi comfort stil paket,park sensörü ve hız sabitleyici ile 34500 e aldım.....İlginç geldi aradaki fark fazla.....Tabii birde aralıkta aldım ve ocakta teslim aldım.Taşıt vergisinin 2009 Ocak ı onlar ödediler....
    Birde diğer arkadaşlardan daha yüksek fiyatta alanlar vardı.Bu kadar fark nasıl olur anlayabilmiş değilim....

kahveciz'in aracı 2008 model ayrıca anladığım kadarıyla Stil paket te yok elektrik pakedi de yoksa biraz daha fark eder. Ayrıca Hız sabitleyicisi taktırmışsınız.
    Stil Paket: 1100 YTL
    Elektrik Paketi: 200 YTL
    Model Farkı:1750 YTL
    Hız sabitleyici:200 YTL
    Toplam Fark: 3250 YTL
    Aldığınız araçların Fiyat Farkı: 2900 YTL
    Bunlar bildiğim fiyatlar, yardımcı olmak içi söyledim moralinizi bozmayın. kahveciz arkadaşımızın aracında stil paket varsa işler değişir tabi...

• quote:

Orjinalden alıntı: otmotvmhndsi

Yeni araç alan ve diğer hali hazırda arkadaşlarımızdan 308 fotoğrafları bekliyoruz. Kirli pis farketmez, doğal olarak natural şekillerde 308 manzaraları görmek istiyoruz=)))

ben 25,000 km ye yaklaştım yıkatınca resimleri de gönderirim ama bu hafta sınav haftası biraz zor gözüküyor.
  • quote:

2008 model 1.6 hdi 90 hp ve fiyat 31600???? Gerçekten çok ucuz almışsınız...Ben 2009 model 1.6hdi comfort stil paket,park sensörü ve hız sabitleyici ile 34500 e aldım.....İlginç geldi aradaki fark fazla.....Tabii birde aralıkta aldım ve ocakta teslim aldım.Taşıt vergisinin 2009 Ocak ı onlar ödediler....
    Birde diğer arkadaşlardan daha yüksek fiyatta alanlar vardı.Bu kadar fark nasıl olur anlayabilmiş değilim....

turhanozgur arkadaşım senin aldığın fiyat çok daha uygun.Ömerg'nin de dediği gibi donanım farkı var
    stil paket,elektrik paket,cc,model farkı bir de bunu üzerine benim ödediğim temmuz bandrolu (280ytl) gibi.
    Koltuk korumayı da halen yaptırabilmiş değilim çünkü aldığım bayi ziebartı kendi bünyesinde açacaktı
    halen açabilmiş değil yada açtıysa da bana geri dönen olmadı.

• kahveciz senin aracın resimlerini bekliyoruz. Babylone Kırmızı resimleri gelemdi hiç... Gerçi ben canlı olarak çok gördüm ama forumda bulunsun bence bu arada kahveciz aracına sis farı taktırdın mı? ya da düşünüyor musun?
    Bende Stil paketsiz aldım ama benim aracımda elektrik paketi var. Ve de sis ve jantı taktırınca paketli gibi oldu. hatta bence daha güzel...
  • quote:

Orjinalden alıntı: OmerG

kahveciz senin aracın resimlerini bekliyoruz. Babylone Kırmızı resimleri gelemdi hiç... Gerçi ben canlı olarak çok gördüm ama forumda bulunsun bence bu arada kahveciz aracına sis farı taktırdın mı? ya da düşünüyor musun?
    Bende Stil paketsiz aldım ama benim aracımda elektrik paketi var. Ve de sis ve jantı taktırınca paketli gibi oldu. hatta bence daha güzel...

OmerG işyerinden bi türlü resim ekleyemiyorum evde de internetim yok gmail im de fotolar mevcut
    bu konuda bana yardımcı olursan sevinirim.Sis farı taktırmadım şu an hem kış hem kriz malum şimdilik çakme xenon larla idare ediyoruz
  • quote:

Orjinalden alıntı: kahveciz

quote:

Orjinalden alıntı: OmerG

kahveciz senin aracın resimlerini bekliyoruz. Babylone Kırmızı resimleri gelemdi hiç... Gerçi ben canlı olarak çok gördüm ama forumda bulunsun bence bu arada kahveciz aracına sis farı taktırdın mı? ya da düşünüyor musun?

OmerG işyerinden bi türlü resim ekleyemiyorum evde de internetim yok gmail im de fotolar mevcut
    bu konuda bana yardımcı olursan sevinirim.Sis farı taktırmadım şu an hem kış hem kriz malum şimdilik çakme xenon larla idare ediyoruz

xenon yerine keşke sis taksaydın. aracın havası değişiyor. sislerin çok maliyeti yok aslında servisler kit takmaya çalışıyor tek tek sis alıp taktırırsan 200 lirayı bulmuyor haberin olsun ben özelden mail atıyorum bana atarsan ben eklerim.

• arkadaşlar bu da benim anfi woofer setinin takılmış haldeki resmi.bagajın ne kadarını kapladığı konusunda fikir edinebilirsiniz
  • Kahveciz arkadaşımızın Babylon Kırmızısı 308 hdi 90hp comfort aracı. Maşallah kazasız belasız, çok güzel duruyor.

Bu arada bende evlenince eğer türkiye'de yaşarsam, plaka olarak BZ alacağım=)) (Berker&Zeynep), senin plakalara göz diktim yani zafer abi... Birde böyle aradan plaka almak için ayrı bir masraf varmı. Yada bu şekilde sıradan değilde aradan alınan plakalarda ne tür bir yol izleniyor???Şimdiden öğrenmekte yarar var

Nazar boncuğu(Bir kaç arkadaşımızın uğradığı kaza vb. olaylardan sonra nazarlığı uygun gördüm. Bundan sonra foto eklerken bu nazarlığı kullanacağım)

• quote:

Orjinalden alıntı: stormatme

Baya büyükmüş ya
    Yanlarda kolon olmasa kenara filan konulurdu ama kolon olduğu için ortada duracak mecburen..
    Bende 500 liraya buldum alsam mı almasam mı karar veremedim.Bunun bir üst modeli var o da 870 lira..
  • rouge;

sen swd 3000'i diyorsun o da vardı benim tesisatçıda ama fiyatını sormadım.o süper ya 30cm.çok güçlü bir sistemdir benim için.yalnız bunun yandaki kolonlar pasif.yani öndeki çalışıyor yandakiler de onun basıncıyla çalışıyor.ben bunu 350ye aldım.50 lira da takılması için verdim.

dediğim gibi mahalleye dinletmek değil de kendin dinlemek istiyorsan al.öyle gümbür gümbür dışardan duyulan sistemlerden değil.kabin içinde iyi ama ses
  • Berker kardeşim öncelikle teşekkür ediyorum hem sana hem de Ömer kardeşime ilginizden ve yardımlarınızdan dolayı.Plakayı emniyetin plaka tahsis ekranından ayırarak alabiliyorsun,hiçbir
    masrafı yok.Bizimkide BEYHAN&ZAFER +kızımın ismi olan BEYZA nasıl ama
  • yeni araç alan arkadaşların aslanları hayırlı uğurlu olsun aramıza hoşgeldiniz.
  • ömer;araç perşembeye kaldı alamıyoruz bir sorun cıkmadı,taner beyle aramızda yanlış anlaşılma oldu diyelim.ben kafayı takmıyorum artık o konuya hayırlısıyla bitsindekahveciz;aracınızı sonunda görebildik,nazar degmesin diyorum.
  • quote:

Orjinalden alıntı: oto_glr

ömer;araç perşembeye kaldı alamıyoruz bir sorun cıkmadı,taner beyle aramızda yanlış anlaşılma oldu diyelim.ben kafayı takmıyorum artık o konuya hayırlısıyla bitsindekahveciz;aracınızı sonunda görebildik,nazar degmesin diyorum.

Öncelikle geçmiş olsun diyorum ve teşekkür ediyorum Allah hepimizi nazardan,kazadan,beladan
    korusun.
  • 2008 yılının en son 308 ini aldık daha arabayı teslim alamadık 31.12.2008 akşam üzeri saat 16:00 gibi sistemmi ne varmış aracın modeli 308 COMFORT OTOMATİK 1.6 VTi 120hp 5K SİYAH 35.500 TL'ye aldık. Bankadan kredi daha çıkmamış galiba arabayı alalım resimleri koyarım.
    ANKARA / GÖRAL OTO

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gecekondu_3rdi -- 11 Ocak 2009; 18:28:07 >
  • Henüz aracımın resimlerini çekmedim.Yarın aracı Autho King e götürüp boya koruması yaptırmayı düşünüyorum.Biraz parlasın ondan sonra sözüm söz.....Boya korumayı yaptıran varmı? Düşünceniz nedir?
  • quote:

Henüz aracımın resimlerini çekmedim.Yarın aracı Autho King e götürüp boya koruması yaptırmayı düşünüyorum.Biraz parlasın ondan sonra sözüm söz.....Boya korumayı yaptıran varmı? Düşünceniz nedir?

İşin ehli yaparsa zararı olacağını düşünmüyorum. Değermi değmezmi orasını bilmiyorum ama elde imkan varsa yaptırın.(işini iyi bilenlere)

Birde aslında ben sonax/aca 'nın çok iyi olduğunu duymuştum boya koruma konusunda. Bir araştırın isterseniz.
  • Bende aracımı teslim aldım. İlk izlenimlerim çok iyi. Sadece 90 beygir olmasına rağmen performansını çok beğendim. 4. vitesle rahat 120 lere çıkabiliyorsunuz.

İyiki Pejo almışım. Nerdeyse aynı fiyata 2008 Astra 1.3 cdti alcaktım. Bu araç kesinlikle Astra 'ya fark atar. Yalnız motoru biraz gürültülü. İçide çok güzel.

Araç çok konforlu. Ayrıca kapıların otomatik kitlenmesi çok güzel bir ayrıntı. Bagaj hacmi çok geniş. Direksiyondan radyo kumandasında niye ses

açma koymamışlar annamadım. Bütün 308 alan arkadaşlara hayırlı olsun.

308 1.6 Hdi 90HP İnci Siyah
  • 
Sayfa: önceki 96979899100
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.