Şimdi Ara

/// PEUGEOT 308 /// (632. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
12.819
Cevap
56
Favori
1.476.301
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 630631632633634
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba, ben de bugün 2017 model 9.000 km'de bir 308 alarak aranıza katıldım. Megane 4 alacakken son anda (ve iyi ki!) 308 test ettim ve bir anda aşık olup tercihimi 308'den yana kullandım.

Aracım 1.6 BlueHDI EAT6 Allure donanıma ek olarak Comfort Pack+Performance Pack+Safety Pack donanımlı. 3D Navigasyon dışında alınabilecek bütün opsiyonlar alınmış.

Herkese selam eder, keyifli sürüşler dilerim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ec.dmn

Merhaba, ben de bugün 2017 model 9.000 km'de bir 308 alarak aranıza katıldım. Megane 4 alacakken son anda (ve iyi ki!) 308 test ettim ve bir anda aşık olup tercihimi 308'den yana kullandım.

Aracım 1.6 BlueHDI EAT6 Allure donanıma ek olarak Comfort Pack+Performance Pack+Safety Pack donanımlı. 3D Navigasyon dışında alınabilecek bütün opsiyonlar alınmış.

Herkese selam eder, keyifli sürüşler dilerim.
    Hayırlı olsun ailemize bir canavar eklenmiş kısacası

• quote:

Orijinalden alıntı: egomanyag

Fiyatlara baktım GTI jantlar felan tanesi 1400'lerde geziyor o beni aşar. S Line denen jant tipi 17'' var 308'lerin aksesuar için kataloğunda gördüm ama tek sıkıntım şu adını vermek ıstemedgım parcagonder en bir site var :) Sitede 543 tl olan jant Peugeot bayisinde 850 tl. Acaba kar mı söz konusu, yoksa replika vs. olma ihtimali olabilir mi ?

Orjinal peugeot jantının replika olup olmadığını nasıl anlarız ?

Alıntıları Göster
    Sana yardımcı olururum ankarada, o kadar fark varsa kesinlikle replika'dır.

• Melihdk kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim, ben de bu aileye geçiş yaptığım için mutluyum. Çok doğru bir tercih yaptığımı düşünüyorum 308 almakla.
  • quote:

Teşekkür ederim, ben de bu aileye geçiş yaptığım için mutluyum. Çok doğru bir tercih yaptığımı düşünüyorum 308 almakla.
    Aslanların ailesiyiz
  • Merhaba değerli 308 sahipleri;

Aracıma full servis yaptırmak istiyorum fakat +garanti yaptırmak daha mantıklı diye bir görüş de var. Siz ne düşünüyorsunuz, sizce hangisi daha mantıklı?
  • quote:

Merhaba değerli 308 sahipleri;

Aracıma full servis yaptırmak istiyorum fakat +garanti yaptırmak daha mantıklı diye bir görüş de var. Siz ne düşünüyorsunuz, sizce hangisi daha mantıklı?
    Evet garantiyi uzatmakta yarar var zaten cok fazla ücret karşılığı olmuyor ilerde satacağınızda bile bu artı oluyor, ankarada çevremde peugeotlarına yaptıran çok tavsiye ederim.
  • Merhaba, 2011 Comfort Pack 308 sahibiyim. Aracımda orjinal multimedya var. Usb soketi, aux veya Bluetooth kiti taktırmak istiyorum. Daha önce yaptıran oldu mu, sağlıklı şekilde çalışıyor mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cam tavanlı kullanan arkadaşlara sorum olacak. benim ön cam değişmişti 3 sene kadar önce. birşey dikkatimi çekiyor. ön cam ile cam tavanın birleştiği yerler birebir uymuyor. cam tavan ön camdan çok az yüksekte kalıyor. özellikle ortalarda. foto çeker koyarım da. umarım anlatabilmişimdir. sizde de öyle mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xweser

cam tavanlı kullanan arkadaşlara sorum olacak. benim ön cam değişmişti 3 sene kadar önce. birşey dikkatimi çekiyor. ön cam ile cam tavanın birleştiği yerler birebir uymuyor. cam tavan ön camdan çok az yüksekte kalıyor. özellikle ortalarda. foto çeker koyarım da. umarım anlatabilmişimdir. sizde de öyle mi?
    Foto çek bir koy. Benim araçla karşılaştırayım

• quote:

Orijinalden alıntı: iquique

Foto çek bir koy. Benim araçla karşılaştırayım

Alıntıları Göster
    Tamamdır.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tommyvercetti07

Merhaba, 2011 Comfort Pack 308 sahibiyim. Aracımda orjinal multimedya var. Usb soketi, aux veya Bluetooth kiti taktırmak istiyorum. Daha önce yaptıran oldu mu, sağlıklı şekilde çalışıyor mu?
    Onun için RDS45 C tipi teyp ekranına ve uygun teyp çıkışına sahip olmanız gerekiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xweser

cam tavanlı kullanan arkadaşlara sorum olacak. benim ön cam değişmişti 3 sene kadar önce. birşey dikkatimi çekiyor. ön cam ile cam tavanın birleştiği yerler birebir uymuyor. cam tavan ön camdan çok az yüksekte kalıyor. özellikle ortalarda. foto çeker koyarım da. umarım anlatabilmişimdir. sizde de öyle mi?
    Nasıl bir sorun var aynen fotoğrafta görürsek net birşeyler söyleyebiliriz.
    Müsait olunca foto atacağım ama yolda az önce cam tavanlı 308 gördüm. Dikkatlice baktım. Onun ki de aynı. Foto atacağım yine de.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Full servis hakkında ne düşünüyorsunuz?
  • ec.dmn kullanıcısına yanıt
    Garanti uzatmalı servis hizmeti hakkında mı forumdaş.
    Serviste bana söylenen şey şuydu;

"Full servis" diye bir paketimiz var; eğer bu paketi satın alırsanız bakımlarda ve bakımlarda değiştirilen hiç parça için ödeme yapmıyorsunuz" dendi. Gerçi şu an fiyatları uçmuş, sanırım uzatırsam sadece garantiyi uzatacağım..

https://www.peugeot.com.tr/satis-sonrasi-hizmetleri/servis-sozlesmeleri-ve-garanti/servis-sozlesmeleri/full-servis.html
  • arkadaşlar 2008 model 178 binde benzin lpg premıum paket sağ arka çamurluk püskürtme boyalı ne kadar verilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: bekemyigit

arkadaşlar 2008 model 178 binde benzin lpg premıum paket sağ arka çamurluk püskürtme boyalı ne kadar verilir.
    Araç kafadan 38 bin eder gerisi anlaşmana kalmış forumdaş.
    hocam peki benzinli mi dizel tavsiye edersiniz

• 
Sayfa: önceki 630631632633634
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.