Şimdi Ara

/// PEUGEOT 308 /// (631. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.820
Cevap
56
Favori
1.476.032
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 629630631632633
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: 207m

Kaporta hatasız, boyasız, değişensiz. 7 yıllık araçta elbette ufak tefek kusurlar olur. Bizde ilk defa 2.el araba alıyoruz, belki biz biraz pimpirikliyiz :)

Alıntıları Göster
    arabanın km'si düşürülmüş olabilir. benim 308 90binde içi hala tertemiz. veya kullanan adam eşşeğe biner gibi binmiş olabilir
  • Ayhan9391 A kullanıcısına yanıt
    Merhaba Ayhan bey.
    Erkay Peugeot var erciyes işyerleri sitesinde acity avm yanında.
    orada yakup usta var.
    2000 yılından beri gideriz memnunuz.
  • kral1840 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim tavsiyenizi dikkate alıp bu hafta içerisinde uğrayacağım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xweser

ben ön arka 35 yapıyorum. doğru mu yanlış mı bilmiyorum.

Alıntıları Göster
    Normalde, araç klavuzunda 36 diyor fakat ülkemiz sartlarında o basınç olmuyor, nerede bütün hava basınçları deneyerek test ettim.
  • Arkadaşlar merhaba,

2015 308 1.6 BlueHDi Active otomatik, cam tavan araç almak üzereyim. Forumda yüzlerce sayfa okudum herhalde son birkaç gündür.

Özet tavsiyeleriniz var mıdır? Nelere dikkat etmeliyim araca bakmaya gidince?
  • F0NDiP kullanıcısına yanıt
    Merhabalar, 308 bluehdi otomatiğini hiç düşünemeden alabilirsin hiç bir kronik sorunu v.s. yok ve fiyatına göre piyasadaki araçlardan baya iyidir sadece bir kez kullan anlarsın, bu kadar net konuşabilmemin sebebi ise peugeot308ankara.com grubumuzda gelen arkadaşlar ve tanıdıklarımdan duyduklarımdır.
  • Arkadaşlar hiç bosch dizel servislerde enjektörlerine bakım yaptırıp temizleten oldu mu? Tavsiye eder misiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iquique -- 11 Ağustos 2018; 12:33:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: F0NDiP

Arkadaşlar merhaba,

2015 308 1.6 BlueHDi Active otomatik, cam tavan araç almak üzereyim. Forumda yüzlerce sayfa okudum herhalde son birkaç gündür.

Özet tavsiyeleriniz var mıdır? Nelere dikkat etmeliyim araca bakmaya gidince?
    Araç temiz ve fiyat uygunsa hiç düşünmeden alın. Tek sıkıntısı arka diz mesafesi deniliyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba

Aranıza yeni katıldım 308 allure tekno gri eat6

Hiç peugeot kullanmamıştım daha önce golf jetta passat

Astra K Accord f30 3.16 mini cooper megane kullanmış biri olarak gerçekten araca hayran oldum beni çok şaşırttı

Vw deki dsg genel problemleri opeldeki trim sesleri ve sorunlarını yaşamış biri olarak bence aracınızın değerini iyi bilin ufak tefek problemler her araçta oluyor ne yazıkki daha yenilerde arkadaşın golfü 2. Defa dsg yedi maalesef

Araç izlenimlerim

Araçta yol sesi gayet makul seviyede

Ses sistemi yeterli donanım için millet ne beklio garip

Şanzıman motor uyumu guzel geçişler başarılı

Smeg gayet kullanışlı sorun yaşatmıyor

Suspansiyonlar gayet konforlu sesli çalışmıyor

Yol tutuşda yetinde

Led farlar efsane özellikle uzunları bir harika

Direksiyon cok keyifli kumandaları herşey elinizin altında

Hız sabitleyicinin yeri kullanımı çok guzel

Koltuklar oturma pozisyonu cok iyi denebilir

Klimada gayet başarılı

Tek eksiği rüzgar sesi biraz alıyor

Marka fanatiklğim yoktur bu araca önyargıyla yaklaşmak küfür gibi geldi kullandıktan sonra gerçekten etkilendim daha önce almadığıma çok pişman oldum

Sormak istediğim serviste bakım fiyatları nedir yaptıran arkadaşlar var mı 15 30 bin bakım fiyatları nelerdir

Teşekkürler

• Merhaba arkadaşlar,

Bende birkaç gün sonra aranıza 2018 Peugeot 308 Active 1.6 BlueHdi EAT6, camera pack ile aranıza katılacağım. Araç hakkında tavsiyeleriniz var mı ? Şunu yap bunu yap diye, active paketin jantını beğenmedim güzel bi jantla başlayacağım. Ayrıca yeni far çok farklı active paketin gündüz led’i içeride far boyunca devam ediyor ve yanında mercekli sarı far var. Bu ikisi aynı anda yanınca hoş durmuyor. Sarı farı beyaz ile değiştirmek istiyorum ama bu kekoca duran pasparlak olanlardan değil led’e en yakın belkide led olacak bir ampul öneriniz var mı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: iquique

Arkadaşlar hiç bosch dizel servislerde enjektörlerine bakım yaptırıp temizleten oldu mu? Tavsiye eder misiniz?
    Ankara'da Seçkin Dizel Bosch var, şaşmaz'ta 1.6 HDİ dizel yaptırdı arkadaşımız ve araç hem çok iyi çekiyor hemde baya yakıtta fark ettiğini söyledi, bu onarım 2 ay kadar önce oldu. Ankarada bana göre en iyi yer
  • quote:

Orijinalden alıntı: emread

Arkadaşlar merhaba

Aranıza yeni katıldım 308 allure tekno gri eat6

Hiç peugeot kullanmamıştım daha önce golf jetta passat

Astra K Accord f30 3.16 mini cooper megane kullanmış biri olarak gerçekten araca hayran oldum beni çok şaşırttı

Vw deki dsg genel problemleri opeldeki trim sesleri ve sorunlarını yaşamış biri olarak bence aracınızın değerini iyi bilin ufak tefek problemler her araçta oluyor ne yazıkki daha yenilerde arkadaşın golfü 2. Defa dsg yedi maalesef

Araç izlenimlerim

Araçta yol sesi gayet makul seviyede

Ses sistemi yeterli donanım için millet ne beklio garip

Şanzıman motor uyumu guzel geçişler başarılı

Smeg gayet kullanışlı sorun yaşatmıyor

Suspansiyonlar gayet konforlu sesli çalışmıyor

Yol tutuşda yetinde

Led farlar efsane özellikle uzunları bir harika

Direksiyon cok keyifli kumandaları herşey elinizin altında

Hız sabitleyicinin yeri kullanımı çok guzel

Koltuklar oturma pozisyonu cok iyi denebilir

Klimada gayet başarılı

Tek eksiği rüzgar sesi biraz alıyor

Marka fanatiklğim yoktur bu araca önyargıyla yaklaşmak küfür gibi geldi kullandıktan sonra gerçekten etkilendim daha önce almadığıma çok pişman oldum

Sormak istediğim serviste bakım fiyatları nedir yaptıran arkadaşlar var mı 15 30 bin bakım fiyatları nelerdir

Teşekkürler
    Aramıza hoşgeldin, orta kasa 308 kullanan bir 308ci olarak araçın değişik bir havası var, derler ya ne hissetiğimi açıklamayamam kullanınca anlanıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: egomanyag

Merhaba arkadaşlar,

Bende birkaç gün sonra aranıza 2018 Peugeot 308 Active 1.6 BlueHdi EAT6, camera pack ile aranıza katılacağım. Araç hakkında tavsiyeleriniz var mı ? Şunu yap bunu yap diye, active paketin jantını beğenmedim güzel bi jantla başlayacağım. Ayrıca yeni far çok farklı active paketin gündüz led’i içeride far boyunca devam ediyor ve yanında mercekli sarı far var. Bu ikisi aynı anda yanınca hoş durmuyor. Sarı farı beyaz ile değiştirmek istiyorum ama bu kekoca duran pasparlak olanlardan değil led’e en yakın belkide led olacak bir ampul öneriniz var mı ?
    Araçınız tekrardan hayırlı olsun, bence doğru seçim fakat beyaz ampül v.s. takmayın araçınızın ojinalini bozmayın ilk önce araçınızın keyfini sürün sonra takın derim Araça sonradan takılan ledler yada ampüller doğru seçim yapılmazsa elektrik yada elektronik arızasına gebe bırakabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Melihdk

Ankara'da Seçkin Dizel Bosch var, şaşmaz'ta 1.6 HDİ dizel yaptırdı arkadaşımız ve araç hem çok iyi çekiyor hemde baya yakıtta fark ettiğini söyledi, bu onarım 2 ay kadar önce oldu. Ankarada bana göre en iyi yer

Alıntıları Göster
    seçkin pompa mı? orası ivedikte değil mi?
  • quote:

seçkin pompa mı? orası ivedikte değil mi?

Alıntıları Göster
    http://seckindizel.com.tr/iletisim.html sitesinden baktığımda İvedik yazıyor, Evet forumdaş, Seçkin Pompa

• quote:

http://seckindizel.com.tr/iletisim.html sitesinden baktığımda İvedik yazıyor, Evet forumdaş, Seçkin Pompa

Alıntıları Göster
    bugün gittim baya büyük bir yer. 35 teknik çalışanı var. toplam 3 enjektörde arıza görünüyor, ama araçta titreme, şakırdama, güç kaybı yok. bakan arkadaş abi çok acil değilse böyle kullanmaya devam et, şakırdama başlarsa gel bakalım dedi. şimdilik elletmedim. saygılar.

• quote:

Araçınız tekrardan hayırlı olsun, bence doğru seçim fakat beyaz ampül v.s. takmayın araçınızın ojinalini bozmayın ilk önce araçınızın keyfini sürün sonra takın derim Araça sonradan takılan ledler yada ampüller doğru seçim yapılmazsa elektrik yada elektronik arızasına gebe bırakabilir.

Alıntıları Göster
    Cevap için teşekkür ederim, galiba haklısınız biraz sıfır halde keyif süreyim ardından kim bilir bi 308 GTI çıkabilir :)

• quote:

Orijinalden alıntı: egomanyag

Cevap için teşekkür ederim, galiba haklısınız biraz sıfır halde keyif süreyim ardından kim bilir bi 308 GTI çıkabilir :)

Alıntıları Göster
    Hayalim diyebilirim umarım hayallerimiz gerçek olur
  • quote:

bugün gittim baya büyük bir yer. 35 teknik çalışanı var. toplam 3 enjektörde arıza görünüyor, ama araçta titreme, şakırdama, güç kaybı yok. bakan arkadaş abi çok acil değilse böyle kullanmaya devam et, şakırdama başlarsa gel bakalım dedi. şimdilik elletmedim. saygılar.

Alıntıları Göster
    Zaten belli seviyede arızalara kodlarına bakıp bilgi veriyorlar en azından yapmak için yapmıyorlar, dediklerine göre hareket et bakalım o kadar mühim bir sorunun yok senın şimdilik bencede tamamen bozulmasını bekle derim.

• quote:

Hayalim diyebilirim umarım hayallerimiz gerçek olur

Alıntıları Göster
    Fiyatlara baktım GTI jantlar felan tanesi 1400'lerde geziyor o beni aşar. S Line denen jant tipi 17'' var 308'lerin aksesuar için kataloğunda gördüm ama tek sıkıntım şu adını vermek ıstemedgım parcagonder en bir site var :) Sitede 543 tl olan jant Peugeot bayisinde 850 tl. Acaba kar mı söz konusu, yoksa replika vs. olma ihtimali olabilir mi ?

Orjinal peugeot jantının replika olup olmadığını nasıl anlarız ?

• 
Sayfa: önceki 629630631632633
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.