Şimdi Ara

/// PEUGEOT 308 /// (555. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
12.819
Cevap
56
Favori
1.477.296
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 553554555556557
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İstanbuldayım,biraz önce 56 il için binek araçlarda da ''kış lastiği'' zorunluluğu getirildiğini okudum.
    http://www.hurriyet.com.tr/ekonomi/25373597.asp
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sê7êN SKY

İstanbuldayım,biraz önce 56 il için binek araçlarda da ''kış lastiği'' zorunluluğu getirildiğini okudum.
    http://www.hurriyet.com.tr/ekonomi/25373597.asp

Evet bende duydum o haberi fiyatlar artmadan ucuz atlatmissiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: qariban

Merhabalar Arkadaslar, Ben Suat.

Forumun en yeni uyesiyim sanirim. Herkese sevgiler saygilar,

Bugun Allah nasip ederse *** Beyaz bir 308 1.6 eHDI AUTO6R Active *** aliyorum. Aksam imza atmaya gidecem. Teslimat Ocak 1 de.

Fiyat 54.000 TL. 34000 Pesit 20000 de 20 ay taksitle.

Arac Can tavan haric Full diye aldik.

Tavsiyelerinize beklerim, Simdiden tesekkurler.

Efsane olucak bir 308 kasası bakın görün, araçın kullanımı çok keyifli ve asfalt görülse tutamazsınız aktığını hissedersiniz. hayırlı olsun.
  • Good year ug8 kesinlikle öneririm . Kış lastiği 1 yıl için alınmaz o yüzden uzun ömürlülük ister. Sürekli yumuşak olması gerekir. Nokian ikinci yıl sertleşebilir michelinde 2. yıldan sonra lastikte çatlamalar olabilir. Ug8 i 4 kış sertleşme olmadan kolay aşınma olmadan kullanabilirsiniz. Param çok derseniz continental olabilir. Ama ug 8 fiyat performans açısından en iyisidir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bldshd

Good year ug8 kesinlikle öneririm . Kış lastiği 1 yıl için alınmaz o yüzden uzun ömürlülük ister. Sürekli yumuşak olması gerekir. Nokian ikinci yıl sertleşebilir michelinde 2. yıldan sonra lastikte çatlamalar olabilir. Ug8 i 4 kış sertleşme olmadan kolay aşınma olmadan kullanabilirsiniz. Param çok derseniz continental olabilir. Ama ug 8 fiyat performans açısından en iyisidir.

Pirelli snow control series 3 de bayağı iyi sonuçlar alıyor testlerde. Hatta iki farkli testte fren mesafesinde birinci çıkmış ama negatif yön olarak çabuk asindigini yazmışlar.

• qariban Q kullanıcısına yanıt
    Üstad, nerden aldığınızı yazabilirmisiniz, ben Ankarada 55.000 den düşük bulamadım kredili ( özelden de yazabilirsiniz)

• arkadaşlar merhaba.
    2008 model 1.6 dizel 127 binde 308 aracımın baskı balata ve volant değişimi 1 ay önce yapıldı.1 aydır 1.vitese normal geçen aracım şuan 1.vitese zor geçiyor bazen geçmiyor debriyajı basıp çekıyorum tekrar basıyorum.konu ile alakalı olan arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim..
  • Arkadaşlar yol bilgisayarında usb deki mp3 isimleri bazı şarkılarda yazıyor bazılarında gözükmüyor, sadece bulunduğu klasörün ismini yazıyor. Sebebi nedir?Windows üzerinde dosya özelliklerinde nereye bakmam gerek?
  • quote:

Orijinalden alıntı: arslan selim

arkadaşlar merhaba.
    2008 model 1.6 dizel 127 binde 308 aracımın baskı balata ve volant değişimi 1 ay önce yapıldı.1 aydır 1.vitese normal geçen aracım şuan 1.vitese zor geçiyor bazen geçmiyor debriyajı basıp çekıyorum tekrar basıyorum.konu ile alakalı olan arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim..

Anladığım kadarıyla 1 ay öncesine sorun yoktu, fakat önümüzdeki günlerde aynı sorun olursa baskı balata ile alakalı olma ihtimali büyük, volant sorunu gibi görünmüyor.
  • baskı balata ve volant aynı anda degısmıstı ama.umarım ordan degıldır.bu hafta servıse gırecegım bakalım..
  • Merhaba Arkadaşlar,
    Yaklaşık 15-20 gündür start & stop çalışmıyor.Durunca sadece eco lambası yanıp sönüyor.Soğuklarda çalışmıyor olabilir mi? Bir fikri olan var mı? Bir de Ankara da oturup da s&s çalışan arkadaşlar var mı? Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eduham

Merhaba Arkadaşlar,
    Yaklaşık 15-20 gündür start & stop çalışmıyor.Durunca sadece eco lambası yanıp sönüyor.Soğuklarda çalışmıyor olabilir mi? Bir fikri olan var mı? Bir de Ankara da oturup da s&s çalışan arkadaşlar var mı? Teşekkürler.

Soğukta çalışmıyor bazen, ama motor isindiktan sonra çalışıyor genelde.
    Bir diğer ihtimal de akünün gücünü kaybetmiş olması. Bizim akuler çok pahalı serviste, 750 lira dedilerbana meraktan sorduğumda.

• Aracına hiç navigasyon taktıran var mı? Flyaudio,cyclone,necvox vb.. gibi.
  • quote:

Merhaba Arkadaşlar,

Ankara da oturuyorum benimki de calismiyor. Ben servise götürmüştüm akunun gucu azalmis. Bu nedenle sicak havalarda sorun yokken soguk havalarda devreye girmiyor. Gun icerisinde arabayi uzun sure kullanirsam aku yeterince sarj oluyor ve devreye giriyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Gogou

Aracına hiç navigasyon taktıran var mı? Flyaudio,cyclone,necvox vb.. gibi.

Evet arkadaşlar bende merak ediyorum, aracına navigasyon taktıran varmı, varsa memnunmu, aracın ön ar park sensörleri dahil olmak üzere bütün fonksiyonları çalışıyormu? Bilgi verirseniz sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bodrum

quote:

Orijinalden alıntı: Gogou

Aracına hiç navigasyon taktıran var mı? Flyaudio,cyclone,necvox vb.. gibi.

Evet arkadaşlar bende merak ediyorum, aracına navigasyon taktıran varmı, varsa memnunmu, aracın ön ar park sensörleri dahil olmak üzere bütün fonksiyonları çalışıyormu? Bilgi verirseniz sevinirim.

Forumpeugeot ta bir arkadaş multimedia sistemi taktirmisti ama radyo performansının kötü olduğunu söylüyordu

• quote:

Orijinalden alıntı: suat3

quote:

Merhaba Arkadaşlar,

Ankara da oturuyorum benimki de calismiyor. Ben servise götürmüştüm akunun gucu azalmis. Bu nedenle sicak havalarda sorun yokken soguk havalarda devreye girmiyor. Gun icerisinde arabayi uzun sure kullanirsam aku yeterince sarj oluyor ve devreye giriyor.

Teşekkürler.Bugün çalışmaya başladı.Hava biraz yumuşaktı ondan yada forma yazmamı bekliyordu

• arkadarşlar selam,

kendi çapımda amatör bir yol videosu ve ufak bir test gerçekleştirdim paylaşmak istedim buyrun;

• slm arkadaşlar daha önce 2011 1.6 envy 40 binde otomatik dizel 308 vardı 2 ay kullandım ve maddi sıkıntıdan dolayı sattım. bu arada 2009 titanium focus, 2011 cruze en full olanı 17 jant sunnruf dahi vardı. ama hepsini sattım ve yine temiz bir 308 arıyorum. özellikle yokuş performansı harikadır. şiddetle tavsiye ediyorum. sadace vitese alışmak lazım. focusla ve cruze ile 80-90 yapamadığım yokuşu 140-150 km ile çıkarken halen gaza bas ben gidiyorum diyen bir araç. bu bile yeter ki, yol tutuşu da çok iyidir....
    lütfen bu araç pejo deyip boş yere karalamayınbu araca dışarıdan bakıp yorum yapan araba mühendisleri birde bu araca binip sonra yorum yapın. gerçekten süper fiyat performans aracıdır.
    yada aynı paraya 1.2 polo alın birde ww amblemi hediye ediyorlar. ucuz rakama keyif alacaksanız kesinlikle 308

• Benim gibi access sahipleri varsa Armster 2 kolçağı tavsiye ederim,n11.com dan malum hediye çekleri ile 100TL'ye aldım

http://www.armster.com.tr/armster2.html

• 
Sayfa: önceki 553554555556557
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.