Şimdi Ara

/// PEUGEOT 308 /// (209. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
12.819
Cevap
56
Favori
1.477.403
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 207208209210211
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: erener62

Bagaz havusu isteyen arakdaşlar,www.sahibinden.com ' da ana sayfada bagaj havuzu ile ilgili bir ilan var, Denizliden fabrikasından direkt olarak satış yapıyorlar. Fiyatı ise 69 TL buna kargo parasında dahil, ben sipariş verdim ve 1 gün sanra elime ulaştı ve şirketteki 7-8 arkdaşta farklı araçları için sipariş verdi gene aynı şekilde teslimatı bir sonraki gün sorunsuz yapıyorlar

Bilginize

peki kapıda ödeme gibi bir şansımız varmı ? Benim kredi kartım yok onun için soruyorum...
  • gt ön tampon ok
    berker ben app leri sahibinden de sipariş verdim kapıda ödeme yapıyorsun.satan firmaya sor kapıda ödeniyor yani.
    biz bir şu ebayı halledemedik paypal paypal.
    gt ön tampon siparişi verecegim geldi gün arabayı geçiriyorum sahilde bir mantaraelimde tutamam arka tampon gibi hiiiiç.
    1.300 fiyat çıktı.sagolsun benim servis
  • quote:

Orjinalden alıntı: oto_glr

gt ön tampon ok
    berker ben app leri sahibinden de sipariş verdim kapıda ödeme yapıyorsun.satan firmaya sor kapıda ödeniyor yani.
    biz bir şu ebayı halledemedik paypal paypal.
    gt ön tampon siparişi verecegim geldi gün arabayı geçiriyorum sahilde bir mantaraelimde tutamam arka tampon gibi hiiiiç.
    1.300 fiyat çıktı.sagolsun benim servis

Ahmet , yaw sen kararlısın GTD yapıcam diosun yani.=))

Bende alıyım bari şu bagaj havuzundan bir an önce daha derli toplu olur...

• quote:

Orjinalden alıntı: otmotvmhndsi

peki kapıda ödeme gibi bir şansımız varmı ? Benim kredi kartım yok onun için soruyorum...

kredi kartının olmaması ne güzel bir şey.... aman hiç alma

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi reisG -- 25 Mart 2009; 16:14:24 >
  • evet kardeşim kararlıyımiçim rahat etmeyecek bitireyim bari.zaten tavanı siyah yapacagım önümüzdeki ay geriye bir jantlar kalacak.
    rinjani ya da lincancaburunda birebir replikası olsa alırım 17 veya 18.keşke rinjaniler yabancıya gitmeseydi son anda bende alayım dedim ömer alacak diye vazgeçtim:))ancak ankara vs uzun işi vardı.birdaha çıkarsa gittiginde sor soruştur kardeşim benim adıma.aracı satmayacagım kesinleşti komple ara vermiştim baya bir süre:)jant ikinci el böyle düşerse temiz beni arayacaklar zaten istte.sıfıra 2 milyar küsür verilirmi delilik.
    şu spor pedal kitinide bulamadım otomatik vites için sadece ayak dayama var.karbon tarzı peugeot kapı çıtalarıyla birlikte düşünüyorum.
    bagaj havuzu al tabii işine yarayacaksa uygun gözüküyor.bu arada sislerimi degiştirdim mtec taktım güzel oldu.artık ampullerimi cıkarıtırım boşa almış olmasın.

• internette dolaşırken buldum birçok aracın testide bulunuyor belki işinize yarar diye linki veriyorum
    http://www.arabam.com/testDetay.aspx?id=514 PEUGEOT 308 1.6 HDİ Auto6R
    http://www.arabam.com/testDetay.aspx?id=472 PEUGEOT 308 1.6 VTİ Düz Vites
    http://www.arabam.com/testDetay.aspx?id=467 PEUGEOT 308 1.6 HDİ 110 HP Düz Vites
    Arkadaşlar burda araçların yol tutuşları tasarımları vs. gibi konuları ele almışlar umarım işinize yarar

• Ömer kardeş, valla hızlıca ilanı verdim fakat acelem yok şuan.
    308 den yakıt konusunda ÇOKKK memnunum ancak hala alışamadım araca :-(
    Bmw den sonra ( 2001 - 320ci) bu araca alışmak oldukça zor sanki bir boşluktayım hiç güven vermiyor , kimse yanlış anlamasın elbette mukayese etmityorum ama dediğim gibi alışmaya çalışıyorum :-) bu arada ömer GT tamponu nasıl birşey resmi varsa koyabilirmisin ve fiyatını filan :-) ben araca yapıcam birşeyler ama zaman ayıramıyorum yoksa uçurucam valla

proje hala güncel
    1-Xenon ve mercekli orjinal far
    2-Deri direksiyon
    3-park sensörü
    4-Kolçak
    .
    .

Bu arada deli gibi yol yapıyorum alalı 2 ay olmadı araç 15000 oldu hafta sonu servise vericem

• quote:

Orjinalden alıntı: reisG

quote:

kredi kartının olmaması ne güzel bir şey.... aman hiç alma

Kesinlikle katılıyorum :-) havale ile alınabilr ama.

Kredi kartı diyoruz ama arkdaşım 65.000 e kredi kartına 10 taksit araç aldı ötv derken birde 5 bin küsür bonus kazandı :-) benzinler bedeva :-)
  • ömer değil ben ahmetbende bu aracı almadan sattıgınız aracın biraz daha yenisini almayı düşünmüştüm ön arka far makyajlı olanı...e46 aracımız vardı zaten 2001 de daha önceden ordan fikir sahibiydim.sonra yakıt ekonomisi otomatik olsun derken 308 aldım.karşılaştırma yapmaya gerek yok dediginiz gibi tamamen farklı segment ve spor tarz bir araç 320 coupe tasarımıylada cok tutmuş bir modeldi ancak eskidi.alışırsınız inş aracınıza.zaten iyi fiyata ikinci el almıştın yanlış hatırlamıyorsam.2001 320i lerin motor performans açısından bu araçtan cok daha iyi degildi zaten.bizde dizel vardı o bile 136hp di ve daha iyiydi hızlanması.
    gt tampon koyarım tabiki.
  •  /// PEUGEOT 308 ///

/// PEUGEOT 308 ///

/// PEUGEOT 308 ///

850 lira sadece tampon.3 kısımdan oluşuyor toplam=1300...
    ben bu sefer boyamayacagım parlak siyaha kaplatacagım siyah kısmı:)

• Hoşgeldiniz. Yeni aracınız hayırlı olsun, güzel günlerde kullanın. Rengi köpek balığı grisi mi?
    quote:

Orjinalden alıntı: FORZA BJK

EVET RENK KÖPEK BALIĞI TESEKKUR EDERIM
  •  /// PEUGEOT 308 ///

biraz 308 görsün gözümüz en iyi buluşmayı yapmışlar bence.:)
     /// PEUGEOT 308 ///

moskova buluşması yaklaşık 20 araç.
     /// PEUGEOT 308 ///

/// PEUGEOT 308 ///

/// PEUGEOT 308 ///

/// PEUGEOT 308 ///

/// PEUGEOT 308 ///

/// PEUGEOT 308 ///

/// PEUGEOT 308 ///

/// PEUGEOT 308 ///

buda ufak buluşmalarından biri.maksat paylaşım olsun donanım artsın

• quote:

İlanda kapıda ödeme var diyor Berker. UPS ile gönderiyorlarmış. Ama 10 TL fark alıyorlarmış o zaman, yani 79 TL
  • yurdaer abi ahmet cevaplar için teşekkürler...

Ya vallahi ahmet gösterdikçe buluşma fotoları daha çok buluşasım geliyor ama...

Ne yapsak etsek mutlaka buluşalım arkadaşlar. Yeni gelen yeni 308ciler de (OTV ciler =))) ) de araçlarını alsınlar yaza doğru güzel bir havada buluşalım türk işi olsun biraz piknik mangal vb olsun. Bolu da fln da buluşabiliriz =) ... Mangal yapar vakit geçirir döneriz =)) Ankaracılar ankarada bir yerde toplanır sabah, istanbulcularda aynı şekilde toplanıp istanbuldan gelirler SÜPER OLUR =))
  • Arkadaşlar ben bir süre yokum Rusya'ya gidiyorum çok fena buluşasım geldi

Yeni araç alanlara hayırlı olsun, çok güzel bir seçim yaptınız

Bu arada arka davlumbaz çıkma olayını bende görmedim ama ön tamponun sis farlarının hemen altındaki yerde çok hafif
    bir sarkma varla-yok arası bir şey henüz karar veremedim. Şu teyibin altından gelen gıcırtı şikayeti vardı bazı arkadaşlarda.
    Bende de bugün bir anda o gıcırtı başladı yarın servise bi uğrayacağım silikonla o sesi yok ediyorlarmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ali-34 -- 26 Mart 2009; 2:57:04 >
  • arkadaşlar günaydın. 308 sw modeli nasıl.1.6 hdı olan.fikri olan varmı.genel olarak?
  • Günaydın Forum

Ahmet abi kusura bakma karıştırdım :-) resimler için teşekkürler gerçekten güzelmiş ama fiyat pahalı ızgara değişimi konusunda ısrarlıyım :-)

Birde bugun arkdaşın aracı ile geldim işe ön konsolda orjinal dvd player var. Şimdi bizim teypten aracın bir çok özelliği kontrol ediliyor ve anladığım kadarı ile iptal edemiyoruz bunun yerine dim2 birşey takmak istesek sorun olucak.. Peki bunun orjinali peugeotta yokmu ben 2-3 çıakrdım gözden ön konsola orjinal dvd player gibi birşey almak istiyorum böyle birşey varmı ?
  • günaydın:)
    erener62;karışıklık oldu:)bana ızgarayla aynı fiyata gelecek:)benim tamponla o tampon arasındaki farkı verecegim.
    ali34;servise bende ugrayacagım dostum öglene dogru tampon siparişi verecegim.

otmotvmhndsi;hayırlısı kardeşim.iki kişinin istemesiyle olmuyor:)
  • quote:

Orjinalden alıntı: erener62

Günaydın Forum

Ahmet abi kusura bakma karıştırdım :-) resimler için teşekkürler gerçekten güzelmiş ama fiyat pahalı ızgara değişimi konusunda ısrarlıyım :-)

Birde bugun arkdaşın aracı ile geldim işe ön konsolda orjinal dvd player var. Şimdi bizim teypten aracın bir çok özelliği kontrol ediliyor ve anladığım kadarı ile iptal edemiyoruz bunun yerine dim2 birşey takmak istesek sorun olucak.. Peki bunun orjinali peugeotta yokmu ben 2-3 çıakrdım gözden ön konsola orjinal dvd player gibi birşey almak istiyorum böyle birşey varmı ?

autohifi dergisinin aralık ocak 2009 sayısında 308 e böyle bir uygulam yapılmıştı. bana adresini pm atarsan kargo ile dergiyi gönderirim sana

• 
Sayfa: önceki 207208209210211
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.