Şimdi Ara

/// PEUGEOT 308 /// (207. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
12.819
Cevap
56
Favori
1.476.442
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 205206207208209
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: erener62
    Bende bu olayı merak ediyodum, araç ne zaman yıkamadan çıksa kenardan yumuşak keçeye benzer bir şey sarkıyor, yerine oturtmaya çalışıyorum ama uafaktan ucları kopuyor her defasında uğraşıyorum. Önceki konularda servisin plastik ile değiştiğini söylemişti bir arkadaş, değişen oldumu ?

Van'daki arkadaştı sanırım servisler değiştiriyor diyen. Ben henüz sormadım. Periyodik bakım zamanı geldiğinde deneyeceğim şansımı...
  • ARKADAŞLAR MERHABA BENIM 2003 307 1.4HDİXR MODLİM VARDI 2 HAFTA ÖNCE ANKARADA BAYİYE TAKASA GİREREK 308 1.6 HDİ 90HP COMFORT STİL PAKET ALDIM FORUM ÇOK EĞLENCELİ VE YARARLI GOZUKUYOT BENIDE ARANIZA KABUL EDERSENIZ AİLEM ANKARADA BEN AYDIN KUŞADASINDA ÖĞRENCİYİM HER İKİ İLDEDE 308 SAHİPLERİYLE TANIŞIP BİLGİ ALIŞVERİ YAPARSAK MUTLU OLURUM

KAZASIZ BELASIZ MUTLU GÜNLER..
  • quote:

Orjinalden alıntı: köpek balığı

ARKADAŞLAR MERHABA BENIM 2003 307 1.4HDİXR MODLİM VARDI 2 HAFTA ÖNCE ANKARADA BAYİYE TAKASA GİREREK 308 1.6 HDİ 90HP COMFORT STİL PAKET ALDIM FORUM ÇOK EĞLENCELİ VE YARARLI GOZUKUYOT BENIDE ARANIZA KABUL EDERSENIZ AİLEM ANKARADA BEN AYDIN KUŞADASINDA ÖĞRENCİYİM HER İKİ İLDEDE 308 SAHİPLERİYLE TANIŞIP BİLGİ ALIŞVERİ YAPARSAK MUTLU OLURUM

KAZASIZ BELASIZ MUTLU GÜNLER..

Hoşgeldiniz. Yeni aracınız hayırlı olsun, güzel günlerde kullanın. Rengi köpek balığı grisi mi?
  • Muhteşem bir forum.69 sayfayı tektek hiç bir mesajı atlamadan okudum.Emeği geçen herkese paylaşımlarından dolayı teşekkür ederim.

Herhalde bir aksilik olmazsa ve gemi batmazsa bende 15-20 güne kadar aranıza katılıyorum.Aracımız gemideymiş.Nisan'ın ilk yada ikinci haftası gelecek gibi görünüyor.

308 Premium Auto 6R Beyaz siparişi verdik.ÖTV'lerin indiği ilk gün yani 16 martta kaporayı yolladık.Bayinin elinde hazırda siyah ve içi açık renk araç vardı.İçi açık renk araçlar çok çok şık duruyor,ancak çocuklu bilhassa bebekli aileler için tam bir kabus.Beyaz rengi bende eşimde çok istiyor ve seviyorduk.Küçük bebeğimiz olduğu için aracın içinin siyah olmasıda kaymak gibi oldu.Peugeot'ta çalışan canım gibi sevdiğim bir kardeşim tarafından gelen zamlardan etkilenmeden siparişi verdik.
    Aracımız gemideymiş.CC siparişi verdik.Aracımız bayiden çıkmadan taktıracağız.Pack tampon için fiyat bekliyoruz.Kesemize uygun bir fiyat verirlerse onuda taktırmayı düşünüyorum.

Aklıma takılan şeyler var yardımcı olursanız sevinirim.
    - Aracımda gelecek olan Premium tampondaki park sensörleri Pack tampona uyuyormu?Yoksa sensörleri değiştirmek zorunda kalırmıyız acaba?

- Kasım'dan itibaren üretilen araçlardaki aksesuar kesintisinden bahsedilmiş daha önceki sayfalarda.Ancak hafta sonu bayiye gittiğimde orada yeni gelen hazırdaki araçta klima arka koltuk üfleçleri vardı.Araçların geliş süresi ortalama 2 ay desek bu araçta muhtemelen kasım sonrası üretilmiştir diye düşünüyorum.Acaba bu aksesuar kesintileri iptal edilmiş olabilirmi?(İnşallah iptal edilmiştir)

- Ayrıca Premium içi siyah araç hiç görmedim.8-10 bayi dolaşmama rağmen rastlayamadım.Bulabilirseniz siyah Premium döşeme fotosu eklerseniz sevinirim.

- omer_g ...Senin aracının fotolarında gördüğüm bagaj havuzu çok hoşuma gitti.Bebekli aile olduğumuz için almamız şart.Fiyat ve temin konusunda senden bilgi bekliyorum lütfen.Ayrıca sanırım sende Pack tampon var.Pack tampon fiyat ve temini konusundada yardımcı olursan çok sevinirim.

• quote:

Orjinalden alıntı: FORZA BJK

Muhteşem bir forum.69 sayfayı tektek hiç bir mesajı atlamadan okudum.Emeği geçen herkese paylaşımlarından dolayı teşekkür ederim.

Herhalde bir aksilik olmazsa ve gemi batmazsa bende 15-20 güne kadar aranıza katılıyorum.Aracımız gemideymiş.Nisan'ın ilk yada ikinci haftası gelecek gibi görünüyor.

308 Premium Auto 6R Beyaz siparişi verdik.ÖTV'lerin indiği ilk gün yani 16 martta kaporayı yolladık.Bayinin elinde hazırda siyah ve içi açık renk araç vardı.İçi açık renk araçlar çok çok şık duruyor,ancak çocuklu bilhassa bebekli aileler için tam bir kabus.Beyaz rengi bende eşimde çok istiyor ve seviyorduk.Küçük bebeğimiz olduğu için aracın içinin siyah olmasıda kaymak gibi oldu.Peugeot'ta çalışan canım gibi sevdiğim bir kardeşim tarafından gelen zamlardan etkilenmeden siparişi verdik.
    Aracımız gemideymiş.CC siparişi verdik.Aracımız bayiden çıkmadan taktıracağız.Pack tampon için fiyat bekliyoruz.Kesemize uygun bir fiyat verirlerse onuda taktırmayı düşünüyorum.

- Aracımda gelecek olan Premium tampondaki park sensörleri Pack tampona uyuyormu?Yoksa sensörleri değiştirmek zorunda kalırmıyız acaba?

- Kasım'dan itibaren üretilen araçlardaki aksesuar kesintisinden bahsedilmiş daha önceki sayfalarda.Ancak hafta sonu bayiye gittiğimde orada yeni gelen hazırdaki araçta klima arka koltuk üfleçleri vardı.Araçların geliş süresi ortalama 2 ay desek bu araçta muhtemelen kasım sonrası üretilmiştir diye düşünüyorum.Acaba bu aksesuar kesintileri iptal edilmiş olabilirmi?(İnşallah iptal edilmiştir)

- Ayrıca Premium içi siyah araç hiç görmedim.8-10 bayi dolaşmama rağmen rastlayamadım.Bulabilirseniz siyah Premium döşeme fotosu eklerseniz sevinirim.

- omer_g ...Senin aracının fotolarında gördüğüm bagaj havuzu çok hoşuma gitti.Bebekli aile olduğumuz için almamız şart.Fiyat ve temin konusunda senden bilgi bekliyorum lütfen.Ayrıca sanırım sende Pack tampon var.Pack tampon fiyat ve temini konusundada yardımcı olursan çok sevinirim.

Hayırlı olsun şimdiden.. Güzel bir renk ve donanım seçmişsiniz, güzel günlerde kullanın
    Fiyat vs konusunda da bilgi verirseniz çok sevinirim. Hangi il, hangi bayii? Arkadaşınız bize de yardımcı olur mu sorsak?

• arkadaşlar büyük bir aksilik olmazsa 308 e karar verdim.yarın gidip kaporayı vericem bi kaç güne alıcam aracı.ancak son bir şey sormak istiyorum.ben comfort 1,6 benzinli düşünüyorum.ancak fiyat listesine göz atınca 90 bg lik dizelin benzinliden sadece 500 tl fazla olduğunu gördüm kafam karıştı.elbette benzinlinin performansını beklemiyorum ama performansı ve yakıtı genel olarak nasıl?dizel motoru çok gürültü yapıyormu?ben yılda 10000 km yapıyorum benzinlimi alıyim?lütfen yardım....
  • quote:

Orjinalden alıntı: ua_tayfa_kapalı

arkadaşlar büyük bir aksilik olmazsa 308 e karar verdim.yarın gidip kaporayı vericem bi kaç güne alıcam aracı.ancak son bir şey sormak istiyorum.ben comfort 1,6 benzinli düşünüyorum.ancak fiyat listesine göz atınca 90 bg lik dizelin benzinliden sadece 500 tl fazla olduğunu gördüm kafam karıştı.elbette benzinlinin performansını beklemiyorum ama performansı ve yakıtı genel olarak nasıl?dizel motoru çok gürültü yapıyormu?ben yılda 10000 km yapıyorum benzinlimi alıyim?lütfen yardım....

Performansına bir şey diyemem ama 90 hp dizel oldukça sessiz, o konuda hiç endişeniz olmasın.
    Eğer benzinli alacaksanız kesinlikle manuel vites öneririm...
  • quote:

arkadaşlar büyük bir aksilik olmazsa 308 e karar verdim.yarın gidip kaporayı vericem bi kaç güne alıcam aracı.ancak son bir şey sormak istiyorum.ben comfort 1,6 benzinli düşünüyorum.ancak fiyat listesine göz atınca 90 bg lik dizelin benzinliden sadece 500 tl fazla olduğunu gördüm kafam karıştı.elbette benzinlinin performansını beklemiyorum ama performansı ve yakıtı genel olarak nasıl?dizel motoru çok gürültü yapıyormu?ben yılda 10000 km yapıyorum benzinlimi alıyim?lütfen yardım....

Aynı teredütleri bende yaşamıştım, ancak Peugeot 308in iç yalıtımı çok iyi olduğu için dizel 308lerde benzinli normal bir araba kadar bile içeride ses yok, dizel almanız yakıt için ileride büyük avantaj sağlayacaktır, ancak benzinli motorlarda gayet başarılı, kendinizi benzinli veya dizel diye şartlandırmayın stok durumuna göre karar verirsiniz, şimdiden hayırlı olsun çok doğru bir seçim yaptınız.

• comfort dızel ot vıtes -stıl+ metalık+ arka cam ot. 35500 yarın sipariş vermek uzereyım ,goruslerınız .tesekkurler...
  • önceki aracım benzinli stiloydu ve özellikle yokuşlarda bayılıp kalıyodu, şimdi dizel aracın performansından çok memnunum ne kadar gaza basarsanız o kadar tepki elıyosunuz, bence 90 bg de olsa yüksek torkuyla dizel araç özellikle uzun yollarda benzinliyi aratmayacaktır.
  • quote:

Orjinalden alıntı: cuneyt2677

comfort dızel ot vıtes -stıl+ metalık+ arka cam ot. 35500 yarın sipariş vermek uzereyım ,goruslerınız .tesekkurler...

güzel bi seçim ama forumda 34500-35000 aralığında özellikle 35000 e klima paketli alanları görünce fiyat biraz daha düşebilir gibi geldi. Ama tabi stok durumundan dolayı her geçen gün indirim yapma durumu zorlaşabilir.
  • o bayıyı bulsam keske...
  • arkadaslar ben otv ındırımının oldugu gun aramadıgım bayı kalmadı premıujm yokdedıler bıze hatta gemıde de yokmus.premıum u kaca aldınız bende cok merak edıyorum gercekten.
  • Premium 6R+Perde hava yastıkları+Dinamik paket:36.200TL.
    İstanbul
    quote:

Orjinalden alıntı: yurdaer

quote:

Muhteşem bir forum.69 sayfayı tektek hiç bir mesajı atlamadan okudum.Emeği geçen herkese paylaşımlarından dolayı teşekkür ederim.

Hayırlı olsun şimdiden.. Güzel bir renk ve donanım seçmişsiniz, güzel günlerde kullanın
    Fiyat vs konusunda da bilgi verirseniz çok sevinirim. Hangi il, hangi bayii? Arkadaşınız bize de yardımcı olur mu sorsak?

• arkadaşlar henüz benzinliyle dizel arasında kararımı vermedim.göralda 2 tane benzinli vomfort kalmış dizelinde varmı onuda bilmiyorum açıkcası.sabah erkenden gidip kaporayı vericem ve kararımı galeride vericem.308 e karar vermeden önce çok düşündüm.bilhassa 307 nin sorunlu bir araba olması beni düşündürdü.birçok galeriyi dolaştıktan sonra,astra,308 ve auris arasında kaldım.astranın kasasının eskimesi ve yakında kasa değiştirecek olmasından dolayı eledim.toyota nın sorunsuzluğu beni cezbetti galeriye gittim ve onuda beğendim.ancak son olarak göralda 308i inceleyince;gerek dizaynı gerek iç mekanın malzeme kalitesi ve iç mekanın geniş ve ferah olması tercihimi 308 e kaydırmama neden oldu.umarım doğru bir seçim olur....
  • quote:

Premium 6R+Perde hava yastıkları+Dinamik paket:36.200TL.
    İstanbul

İstanbul'da neredeyse sormadığımız bayi kalmadı... Hepsi yok diyor.
    Sadece 1 tane 308 Premium SW buldum en son 39.500 TL dedi, ondan da vazgeçtik.

• İstanbul'da neredeyse sormadığımız bayi kalmadı... Hepsi yok diyor.
    Sadece 1 tane 308 Premium SW buldum en son 39.500 TL dedi, ondan da vazgeçtik.

Ben birazda elimi çabuk tutmanın faydasını gördüm.
    Vergilerin düştüğü ilk gün sabah erkenden araştırmaya başladım.
    Yarım saatte kararımı verip kaporayı yollamıştım bile.
    Allah şimdi araç alacaklara sabır versin.
    Gerçektende hiçbiryerde araç yok.
  • Ben kesinlikle dizel almanızı öneririm.
    500 TL için benzinli almanıza değmez.
    Neden derseniz ilk alımdaki 500 lük fark benzinliyi ikinci elde satarken 3-4 bin tl ye çıkacak.
    Boşverin 90 lık dizel 120 lik benzinliden 2 saniye geç hızlansın.Bu araçların ömrü %90 şehiriçi kullanarak geçiyor.
    Şehiriçinde performans değil tutumluluk esastır bence.
    Fark 500 TL. ise araçların donanımları aynı ise senede 1000 km.yapsanız bile dizel dizel dizel derim.
    quote:

• ben 35400 e comfor aldım adanadan.37000 e razıyıdım premıum ıcın.kısmet boyleymıs napalım.saglık olsun
  • DAVLUMBAZ KONUSUNU TEKRAR YİNELİYORUM ARKADAŞLAR.ARKA DAVLUMBAZ ŞİKAYETLERİ ÇOK FAZLA OLDUĞUNDAN DOLAYI (SARKMALARDAN DOLAYI) PEUGEOT GARANTİ KAPSAMINDA DAVLUMBAZLARI DEĞİŞTİRECEK.BUNU BANA BİZZAT SÖYLEYEN SERVİSTİR.BEN KENDİ ADIMA ŞİMDİLİK DEĞİŞTİRMEYİ DÜŞÜNMÜYORUM.BURASI HER DAKİKA KAR YAĞAN BİR YER O KADAR GEZDİM 1 DEFA SARKMA OLDU.ONUN HARİCİNDE BİR ŞİKAYETİM YOK.
  • 
Sayfa: önceki 205206207208209
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.