Şimdi Ara

peugeot 307 lpg!!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
786
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar 2004 model 307m var.lpg takdirdim.lpgde giderken benzin ibresi dusuyor yol bilgisayarindan oturu. Benzin oldugu halde benzin ibresi dibe dayandiginda motor stop ediyor mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: vurucu05

Arkadaslar 2004 model 307m var.lpg takdirdim.lpgde giderken benzin ibresi dusuyor yol bilgisayarindan oturu. Benzin oldugu halde benzin ibresi dibe dayandiginda motor stop ediyor mu?

hyr arkadasım ole sey olur mu sadece gösterge o sekılde calısıyo.. ibre sıfırda gosterse bıle sen ne kadar daha gıdecegını tahmın edebılıyosan sorun yoktur..
  • quote:

Orijinalden alıntı: vurucu05

Arkadaslar 2004 model 307m var.lpg takdirdim.lpgde giderken benzin ibresi dusuyor yol bilgisayarindan oturu. Benzin oldugu halde benzin ibresi dibe dayandiginda motor stop ediyor mu?

http://forum.donanimhaber.com/307_lpg_li_aracta_benzin_gostergesi_dusmesi/m_42626463/tm.htm burdan şikayetinize yardımcı olabilirsiniz
  • ibre düşüyo ama az bi benzin almanızda da geri eski yerine geliyo bide yukarda ki sayfayı açın ve orda çözümü var ufak bi aparatla ucuz yoldan bu sorunu çözebilirsiniz
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.