Şimdi Ara

:: Peugeot 306 topluluğu, paylaşım ortamı :: (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.019
Cevap
35
Favori
532.856
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2000 MODEL 306 XR ARABAMA ÇIKMA ORJİNAL MOTOR KAPUTU ARIYORUM. FÜME RENK ÖZELLİKLE OLURSA ÇOK DAHA MAKBULE GEÇER.
    İLETİŞİM : hasank24@hotmail.com
  • 115 mi 118 mi 130 mu her neyse işte sonuçta 1.8 değil mi o yeter benim için gönüllerin 130 hp si o
    edit:Drag yarışına sokcak değiliz ya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dobest -- 19 Haziran 2007; 19:24:18 >
  • Hayırdır kaza mı yaptın? Çıkma kaput falan...
    quote:

Orjinalden alıntı: hasank24

2000 MODEL 306 XR ARABAMA ÇIKMA ORJİNAL MOTOR KAPUTU ARIYORUM. FÜME RENK ÖZELLİKLE OLURSA ÇOK DAHA MAKBULE GEÇER.

• quote:

Orjinalden alıntı: Ahmet Uzun

Hayırdır kaza mı yaptın? Çıkma kaput falan...
    quote:

Orjinalden alıntı: hasank24

2000 MODEL 306 XR ARABAMA ÇIKMA ORJİNAL MOTOR KAPUTU ARIYORUM. FÜME RENK ÖZELLİKLE OLURSA ÇOK DAHA MAKBULE GEÇER.

Evet ya hayırdır.Kaza bela yok inşallah
  • ARACI MOTOR KORUMASI İÇİN VERDİM. ONLAR DA KAPUTU KAPATMAMIŞLAR AÇIK KALMIŞ BEN DE FARKETMEDİM. YOLDA GİDERKEN AÇILDI KAPUT SEKİZ OLDU YANİ SADECE KAPUT LAZIM BİR TANE BULDUM BU GÜN TAKILACAK HAFTA SONUNA KADAR DA BOYANACAK.
  • Hadi ya geçmiş olsun.Nasıl kapatmamışlar ya.Annem derdi zaten bunun kaputu niye böyle ya yolda giderken açılırsa diye.
  • iyide emniyet kilidi var kaputun açılması imkansız. o açılmadan yaptıı tıkırtıdan anlaman gerkirdi
  • Büyük geçmiş olsun
  • Beyler satılık 306 99 model beyaz 110bin km de temiz kullanılmış

406 ile takas olur

Bakalım bi kesinleşsin ilan sitelerine de vercez.
  • NE TIKIRTI DUYDUM NE DE BİŞEY. NE DE ARALIK. NORMALDE 90 LA GİDİYORDUM DEDİM LPG DE Bİ BASALIM BOŞ YOL DİYE. BAŞLADIK BASMAYA 100-110-120-130-140-150 BAM ÖN KAPUT CAMDA. ALLAH KORUDU YOKSAM ISPATULAYLA KAZIRLARDI SOL ŞERİTTEN.
    NEYMİŞ BUNDAN SONRA ORDAN BURDAN ARABANIZI ALIRKEN SAĞINA SOLUNA NE OLURSA OLSUN BAKMADAN ÇIKMAK YOKMUŞ.
  • FİYAT NEDİR?
    quote:

Orjinalden alıntı: rb.atasoy

Beyler satılık 306 99 model beyaz 110bin km de temiz kullanılmış

406 ile takas olur

• Slm arkadaşlar buyrun buda benim 306.

:: Peugeot 306 topluluğu, paylaşım ortamı ::
  • Aracımı seviyorum ama yakıt konusu başıma bela ve birtü çözemedim ne kadar yaktıgını söylemicem ama normalin çok üstünde sırf bu yüzden aracımı değiştiricem :(
  • quote:

Orjinalden alıntı: Ahmet Uzun

FİYAT NEDİR?
    quote:

Orjinalden alıntı: rb.atasoy

Beyler satılık 306 99 model beyaz 110bin km de temiz kullanılmış

406 ile takas olur

Valla fiyat işini babam bilir.Sizce kaç arası gider? 13-12bin?

Onu boşverinde bugün cihan abimle (oneMoreaCupofCoffee) buluştuk.Sağolsun beni evime kadar gelip aldı.Tigeme gittik oturduk bişeyler yedik içtik.

Soldaki Cihan abim sağdaki ben.

• gazete ilanlarına ve internet sitelerinde araştırınca senin dediğin rakamlara gider
    1999 griffe ler 11-13(zorlarsan 14) bine eder. resimlerden de temiz görünüyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: LordOfEldorado

gazete ilanlarına ve internet sitelerinde araştırınca senin dediğin rakamlara gider
    1999 griffe ler 11-13(zorlarsan 14) bine eder. resimlerden de temiz görünüyor

arabam temizdir baya plakasız çok şekil duruyor yaa galeride duruyo gibi

• İlk almayı düşündüğüm pejo 306'nın rengindenmiş. Ben bu renge bayılmıştım. Ama ne var ki benim almak istediğim aracı iki kapı boyalı diye gitmiştim, bir parça değişmiş, sağ tarafı da boyalı çıkmıştı. İçi de leş gibi.. Zaten araba.com'da hala satılık duruyor Ankara ilanlarında.
    quote:

Orjinalden alıntı: serdaront

Slm arkadaşlar buyrun buda benim 306.

• oneMoreaCupofCoffee sorması ayıp aracın ilk sahibi misin?
  • quote:

Orjinalden alıntı: LordOfEldorado

oneMoreaCupofCoffee sorması ayıp aracın ilk sahibi misin?

şöyle anlatayım ilk sahibi 5 yıl kullanmış doktor. 2 sahibi 2 senede 10 000 km yol yapmış ve sürekli tanıdığıomızın garajında kalmış. satmaya karar verdiğinde de biz kaçırmadık hemen aldık..

bunları nerden biliyorum aracın kitabııyla beraber ilk 10 bin bakımından itibaren tüm servis faturaları elimde olduğu için.. saygılar
  • Bizde bi defter gibi bişey var.Hani bakımlar yazılır ya.Babam maşallah yağ değişimine kadar herşeyini yazmış

Ama gözlerimle gördüm Cihan abinin arabası cidden çok temiz.Bir araba o kadar temiz nasıl kullanılır?Her yeri parlıyo aracın
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.