Şimdi Ara

PEUGEOT 3008 (570. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
12.075
Cevap
114
Favori
1.409.134
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 568569570571572
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Her iki Konumda da yapıyor. A veya R farketmiyor. Boşa alınca araba çalışıyor ve her şey normal.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ayzeb

Her iki Konumda da yapıyor. A veya R farketmiyor. Boşa alınca araba çalışıyor ve her şey normal.

İZMİR de iseniz, benim vites kolu ile kontrolünü yapabiliriz.

Vites kolunda mu Auto6r beyninde mi ortaya çıkar.

İyi forumlar...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • melodramm kullanıcısına yanıt
    İstanbul'dayım. ilginiz için teşekürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: ayzeb

İstanbul'dayım. ilginiz için teşekürler

Bu arada aynı problem akü kaynaklı da yaşanabiliyor, araca her geldiğinizde "enerji tasarruf modu devrede" mesajı ile karşılaşıyorsanız, akü sürekli kısa mesafe kullanımı sebebi ile tam şarz olamıyordur.

İyi forumlar...

Anladım. Akü yeni değişti. Sanırım bir arıza değil. Sadedece yanlış komut verdiğini düşünüyorum. Çünkü fiziksel bir arıza hissetmiyorum.
  •  PEUGEOT 3008

Arkadaşlar bunun ne olduğunu bilen varmı. Motor kaputunu açınca sağ tarafta.Kırmızı okla göstermiş olduğum kablo ucuna sonradan takılmış bir gri soket var. Soketin içinde direnç, kondansatör ve bir adet led diyot var. Aracı satın aldığım kişide net birşey söyleyemedi. Yakıt tasarrufu gibibir şey söyledi. Bu soket yerine acaba başka orjinal blr parça veya kutumu vardı veya orjinalde birşey yoktu da yakıt tasarrufu ile ilgili olarak basit bir soketmi takıldı bilemiyorum. Kendi araçlarınızda böyle birşey varmı veya o kablonun ucu boştamı. baktığınızda bana buradan yazabilirmisiniz. Teşekkürler.

PEUGEOT 3008 2011 model

• Tornio T kullanıcısına yanıt
    Geçmiş olsun erken olmuş değişim. Baskı balata ile birlikte volan şart mı ? Bu konuyu bir türlü netlestiremedim. Benim usta volan zarar görmemişse şart değil diyor. Bundan önceki aracım düz vites citroen c4 tü onda volana bakıldı zarar olmayınca sadece baskı balata ile yırtmıştık. 3008 de volan değişimi şart mı tecrübe yaşayanlar paylaşabilir mi ?. Bir gün değişim bizim de karşımıza çıkacak malum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aoert -- 24 Ocak 2017; 23:59:51 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar selamlar benim de 2010 model allure donanimli bir 3008 im oldu. Arabadan memnunum, far camlarinda gunesten dolayi solma mevcut bunu kolayca cozebilecegim bi yontem var midir

• 2010 modelin arka sis lambasi sag kirik bunun fiyati nedir acaba serviste ne kadara malolur. Bir de 4 lastik mischelin kaca malolur acaba

• genelsekreter kullanıcısına yanıt
    Lastikler 1600-1800 arası tutar

• sevozgur kullanıcısına yanıt
    Cok sagolun hocam

• genelsekreter kullanıcısına yanıt
    Benim de lastikler 2013 değiştirmek istiyorum. Petlas alıp deneyeceğim 1000 lira 4 tanesi.

• quote:

Orijinalden alıntı: aoert

Geçmiş olsun erken olmuş değişim. Baskı balata ile birlikte volan şart mı ? Bu konuyu bir türlü netlestiremedim. Benim usta volan zarar görmemişse şart değil diyor. Bundan önceki aracım düz vites citroen c4 tü onda volana bakıldı zarar olmayınca sadece baskı balata ile yırtmıştık. 3008 de volan değişimi şart mı tecrübe yaşayanlar paylaşabilir mi ?. Bir gün değişim bizim de karşımıza çıkacak malum.

2010 ve öncesinde volan değişimi şart değil, 2011 sonrasında hareketli volan sistemine geçildi ve bununla ilgili detay bilgi bende de yok.

İlk kim değişirse tecrübesini yazacak ve bizde buradan öğreneceğiz.

İyi forumlar...

• ayzeb A kullanıcısına yanıt
    Araç benzinli mi dizel mi?

Yakit tasarrufu dedikleri saçmalık yakıt borusuna takılır.

Yakın çekim yaparsanız daha net bilgi verebiliriz.

İyi forumlar...

• sevozgur kullanıcısına yanıt
    Hocam ben arastiricam biraz bunu 1400 1500 e mischelin bulursam takicam, daha yumusak.

Merhaba,2010 3008'imde 75 binde volan+baskı balata değiştirdim, volan şart değil ama ustam değiştirelim demişti, Debriyaj kit ve rulman 750,komple volan 1300, yağları keçesi işçilik dahil 2500 TL'ye yaptırmıştım özel serviste.

Saygılarımla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cchemic

Merhaba,2010 3008'imde 75 binde volan+baskı balata değiştirdim, volan şart değil ama ustam değiştirelim demişti, Debriyaj kit ve rulman 750,komple volan 1300, yağları keçesi işçilik dahil 2500 TL'ye yaptırmıştım özel serviste.

Saygılarımla.

Yakın zamanda değiştirdiniz sanırım.

Yetkili servis de yakın fiyatlara işlem yapıyor.

İyi forumlar...

• Bu aracı alan hiç Honda CRV yi düşündümü ? Düşündü ise neden almadı ? Veya neden almadık diye pişman olan var mı ?
    Haziran ayında yaptırdım, evet servis fiyatlarına yakın bir fiyat, ama yine de servisten ucuz idi. Zira parçalar orijinal ,servis te aynı fiyatı veriyor, sadece işçilik ücreti avantajlı oluyordu.

Saygılarımla.
  • Yarın bornova point AVM de buluşma yapıyoruz, katılımcı dostları bekleriz.

İyi forumlar...

Yer point bornova avm

Saat 17.00

Tarih 28 ocak 2017

• 
Sayfa: önceki 568569570571572
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.