Şimdi Ara

PEUGEOT 3008 (555. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
12.075
Cevap
114
Favori
1.409.558
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 553554555556557
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ruj kırmızısı süper, mazdanın ateş kırmızısından bile güzel duruyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • benim favorim mavi renk ama eşim illa ki kırmızı olsun der.
  • NİGHTROD kullanıcısına yanıt
    Eşim kırmızı ben beyaz dedim ..;) ama kırmızı gerçekten güzel olmuş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kırmızıya çok fiyat isterlerse beyaza da hem güzel renk diye (buz beyazı) hem en çok tutan renk diye hem de siyah cam tavanla tam bir BJK li olacağı için istemem yan cebime koy derim :)

• Kırmızı için ekstra para isteyeceklerini düşünmüyorum. Galiba metalik boya için fiks fiyat veriyor peugeot. Ama güzel duruyor gerçekten kırmızı. Bugün otopark.com un tiguan testini izledim. Tam da benim düşüncelerim gibiydi. Araç iyi ama heyecan uyandırmıyor insanda. Farklı birşey yok. Klima kumandaları bile kaç jenerasyondur aynı. İzlerken de kafamda kıyaslamalar yaptım. Kesinlikle 3008 önde...

• Ben normalde otopark/otomobildünyam/carviser gibi youtube kanallarını kısayola ekleyip ara sıra kontrol ederim ve ticari ya da b sınıfı küçük araç olmadığı sürece yeni çıkan videoları anında izlerim, akşama bile bırakmam. Tiguan'i 1 gün bekletip az önce izledim :) Bu bile her şeyi özetliyor kendi adıma.

Aynı iç mekan, aynı sorunlu vites, aynı dış çizgiler aynı aynı aynı.... e yeter ama :)

120 bine 1.6 dizel MANUEL isteyen buyursun alsın.

Bjk konusunda hemfikirim :) bu arada tiguan d sınıfı olmuş nasıl oldu anlamadım gerçi.d sınıfı bi modeli vardı eskiden. Şimdi en çok satılan suvlar da c sınıfında yok tiguan. Bende de bir heyecan yaratmıyor ww .araba yapıyorlar adamlar.iyi ama tek başına yeterlimi tartışılır.hocam zaten highline alman lazım ww de hemde hersey opsiyon.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0E0B8030F -- 17 Temmuz 2016; 9:26:42 >
  • Ev aldığımdan dolayı aracımı satmak zorundayım .
    Sahibinden ilan no : 318996826
    İlgilenenlere duyrulur,özel mesaj atabilirsiniz.

2010 Peugeot 3008 siyah dizel otomatik
    118.000kmde ,cam tavanlı
    sağ tarafta benden önceki kullanıcı kapı ve çamurluğu boyatmış,bende de bagaj boyandı,park halinde motorsiklet
    çarpmasından dolayı .
    Başka hiç bir sıkıntısı yoktur.
    Fiyat:53.500 TL
    Pazarlık payı vardır
    Bu son olaylar iyi olmadı zaten de ..bizim içinde iyi olmadı euro fırlar mi böyle giderse.

• Tam takip etmedim ama bildiğim kadarıyla tam tersine düşüş bile gözlemlenebilir.
    Daha önce hiç sıfır araç almadım yanlışım varsa düzeltin ama bildiğim kadarıyla araç bayiiden çıkar çıkmaz değer olarak minimum 7 bin max 10 bin puf oluyor zaten :)
    2,3 ay beklenip ikinci el 5.000 km altı düşünülebilir uygun fiyattan :)

Sıfır alma sebebim tamamen opsiyonlar. İlanlarda istediğim opsiyonu barındıran araba aramaktan bıktım açıkçası. Aracı arıyorsun tam buluyorsun km'si yüksek oluyor, tam bu sefer tamam diyorsun arayınca satıldığını öğreniyorsun :)

Sanmıyorum kurun çok yükseleceğini. Uzun vadede kesin ama bu 1 yıllık süreçte sanmıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Black_Mamba24

Ses derken iç mekandan dolayı mı? Malzeme kalitesi düzelmiş oolabilir 3008 de ...

malzeme kalitesimi bilmiyorum, genel olarak iç mekan malzeme kalitesi hoşuma gidiyor aslında, ama parçalar sanki gevşek tutturulmuş, bozuk yollarda bayağı bir çıtırtı geliyordu, gerçi son serviste sağ olsunlar baya bir kestiler sesleri, yok denecek kadar azaldı, ilerde tekrar başlarmı bimiyorum.

Birde kapılardaki gıcırtı sesi var, senede bir slikon sıkınca geçiyor oda.
    Bekleyip görmek lazim zaten ..dediğiniz gibi de 1 yıl beklenebilir belki. İkinci El..

• Fransa için 3008'in en son donanım ve fiyat bilgileri bu şekilde. Donanımlara göre jant ve kumaş seçenekleri de kataloglara girmiş.

http://www.auto-moto.com/nouveautes/peugeot/nouveau-peugeot-3008-2016-prix-equipements-devoiles-62592.html#post-62592#item=1

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bayucuz kullanıcısına yanıt
    Allure donanımda 3d navigasyonun standart olması olayı bitirmiş. Helal Pejo ya. Günümüzde markaların %95'i navigasyonu opsiyon yapıp 1500 lira ile 5000 lira arası rakamlar istiyorlar. Premium markalarda bu rakam 10 bini geçiyor.

Bu da bir türk sitesinden ilk fiyat tahmini;

https://www.otokokpit.com/2017-yeni-kasa-peugeot-3008-teknik-ozellikleri/

• 1.2 allure donanıma metalik renk ve focal ses sistemi eklenirse 115bin civarı olur. Muadillerine kıyaslamak gerekirse donanım düşünüldüğünde ucuz bile kalıyor.

• herkes olanlara üzüldü ve kendi çapımızda tepkimizide elimizden geldiğince koyduk,tehlikeninde farkındayız ama zaten sabah akşam tv"lerde olsun sanal ortamda olsun darbeyle yatıp darbeyle kalkar olduk..faceye giriyosun darbe,twettere giriyosun konuşulan hep darbe..ben burada aman banane darbeden,ölenlerden,ülke elden gitsin v.s diyecek biri olduğunu sanmıyorum..herkes vatanını miletini sever..ama kafamızı dağıttığımız bir burası kaldı kendi adıma birde otomobil genel..bırakın buralarıda siyasetten,güncel olaylardan,moral bozukluğundan falan ayrı kalsın..
    Kırpma olmaz umarım..bire bir aynı donanım mi olur.Yoksa eksik olur mu acaba?

• Cam tavan ve focal ses sistemi her hâlükarda opsiyon olacak gibi duruyor. Bunun dışında bence kırpma ve eklemeler gözlemlenebilir.
    Mesela şerit takip sisteminin orta pakette, bluetooth'un üst pakette gözükmesi bana mantıksız geldi. Normalde tam tersi bluetooth telefon görüşmesini bütün donanımlara koyarlar ama şerit takip full'de olur :)

Resmi bir kaynak olmadığını da hesaba katarsak ufak tefek düzeltmeler ve en önemlisi ''ÜLKELERE GÖRE'' paket dağılım ayarı yapılacaktır. Malum bir ülkede çok tutan özellik (koltuk ısıtma) başka bir ülkede arka koltuklar için klima kanalı ihtiyacı olarak ortaya çıkabiliyor ve markalar son yıllarda satışları artırıp nokta atış yapmak adına buna özen göstermeye başladı.

Donanım beni üzmez, 1 ay daha sabredip istediğiniz opsiyonu ekletirsiniz ama giriş fiyatı herkesi üzecek gibi duruyor. Bu ayı saymazsak 1,5 ay sonra paris fuarının da bitmesiyle fiyatlar netleşecek görücez.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Hocam aracımı da satmam lazım bakalım fiyat bi açıklansın da .bu durumda da alım satım olur mu bilmiyorum .piyasa durgun snr.. tam hanımı ikna ettik başımıza gelenlere bak...

• Fiyatlar açıklanmadan hareket etmeyin o zaman. Eldeki araçla devam etmek de var bu işlerde. Kestiremiyorsunuz ki 3 ay sonrasını.

• 
Sayfa: önceki 553554555556557
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.