Şimdi Ara

PEUGEOT 208 SAHİPLERİ (195. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.790
Cevap
95
Favori
620.792
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 193194195196197
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Değerli arkadaşlar 208 EAT6 şanzımanda sizlerde de vites P konumunda iken frene bastığımız zaman vitesin olduğu yerden bir ses geliyor mu? Her frene basmamda ses geliyor ama yalnızca P de ilen geliyor, sanırım kilit mekanızması ile ilgili ama önceden bu kadar ses yoktu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FthGTI -- 2 Şubat 2017; 13:37:50 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bedizli

herkese selamlar,

2012/13 1.6 THP Allure kullanıcısıyım.

Bugün 20.000 bakımını yaptırıyorum şu dakikalarda.459TL fiyat verdiler. Kutu içi hava filtresi hariç. O K&N sonradan takılma.

Diğer taraftan maalesef SMEG ekranın navigasyonu yok. Bunun için bir çözüm var mı çin malı ekran değşiimleri dışında?

Apple Car play vs oluyor mu? Bir ara Mirroring denilen kablo ile telefon ekranını bağlantı ile yansıtma denemiştim yurtdışından kablo getirtip ve fakat olmamıştı.

Deneyen başarılı olan varmı?

Ya da SMEG ekranı söküp oraya HDMI çıkış çevirici vs taktırsak bir yerde? VE ya bir google chromecast bağlasak haricen?

Yazılım güncellemesiyle CarPlay,Android veya MirrorLink malesef mümkün olamıyor. Alternatif olarak ekran değişmeden ekran arkasına android cihaz takılıyor ve ekran android olabiliyor istenen zamanda. Önceki sayfalarda paylaşıldı.

• quote:

Orijinalden alıntı: FthGTI

Değerli arkadaşlar 208 EAT6 şanzımanda sizlerde de vites P konumunda iken frene bastığımız zaman vitesin olduğu yerden bir ses geliyor mu? Her frene basmamda ses geliyor ama yalnızca P de ilen geliyor, sanırım kilit mekanızması ile ilgili ama önceden bu kadar ses yoktu

Video linktedir:http://www.youtube.com/watch?v=_csPHIX6go4

Hocam yaşanan durum normal. Fark edince ses daha dikkat çekici olmuştur sizin için belki :)

Ben de size şunu sormak istiyorum. Vitesteki ince metal çubuğun topuza bağlandığı yerde metal renkte plastik bilezik var sallanıyor mu orası sizde? PEUGEOT 208 SAHİPLERİ

• Teşekkürler ben aracımda kontrol eder size bilgi veririm, sizin aracınızda da benim bahsettiğim ses mevcut mu?

• FthGTI F kullanıcısına yanıt
    Evet mevcut. Park pozisonunda frene basınca çıt çıt ediyor. Aynı durum Toyota tork konvertörlü CVT aracımda da var.
  • Çok teşekkürler

• Halilowich kullanıcısına yanıt
    Kontrol ettim benim aracımda o parça sallanmıyor

Hocam benim suyla ilgili bir sıkıntı degilmis. Tecrubesizlik diyebilirim hallettim onu :)

• mesafe4272 kullanıcısına yanıt
    Hocam o yolu nasil bitirdiniz

• desky D kullanıcısına yanıt
    :))

• quote:

Orijinalden alıntı: desky

Hocam o yolu nasil bitirdiniz

Hangi yolu hocam anlamadım

• mesafe4272 kullanıcısına yanıt
    Hocam 80 km ile yol almışsınız ya onu kasdediyorum.

• Benzinli 206 varken İstanbul-Alanya arasını bende sabit 90 la gitmiştim.Yol git git bitmiyor ama ortalama 5 lt ile gitmiştim.208 dizelin 3 lt ortalaması olduğunu İstanbul Sakarya arasını sabit 90 la giderek yaktığını biliyorum.Hatta otoban ortalaması 2,9

• quote:

Orijinalden alıntı: FthGTI

Değerli arkadaşlar 208 EAT6 şanzımanda sizlerde de vites P konumunda iken frene bastığımız zaman vitesin olduğu yerden bir ses geliyor mu? Her frene basmamda ses geliyor ama yalnızca P de ilen geliyor, sanırım kilit mekanızması ile ilgili ama önceden bu kadar ses yoktu

Diğer EAT6 kullanan arkadaşlar mesajdaki sesi kontrol edebilir mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FthGTI -- 2 Şubat 2017; 13:37:3 >

308 dizel eat6 da yok

• Bugün servise gösterdim normal dediler, aynı araçtan yoktu yoksa onda deneyecektim:/

• Merhabalar,ikinci el aldığım aracim 2014 ekim çıkışlı ve şuan 26bin km de.garantisi bitti.acaba bakımını ne zamana yaptırmaliyim.Yazından Ege Akdeniz turuna çıkacağım yaklaşık 3000 km yapmayi düşünüyorum.aracim 1.2 etg5 otomatik benzinli

Bilgi için teşekkürler.

Acaba nasıl bir sistem bu? Forumda göremedim hızlıca bir arattım ama.

Yapan yer var mıdır? Bildiğiniz bir dükkan/usta?

Chromecast gibi bir şey mi acaba yapılan?

Tşk.
  • bedizli kullanıcısına yanıt
    Aracın ekranı ve işletim sistemi aynı fabrika çıkışı, değişen birşey yok. Ekranı söküp arka tarafına bir cihaz bağlayıp geri takıyorlar. Ekranın sol üst kısmına basınca sistem android tablete dönüşüyor. Tekrar aynı noktaya basınca tekrar eski peugeot sistemine dönüyor.
    http://www.cyclone.com.tr/index.asp bu uygulamayı yapan şirketlerden biri bu fakat istanbuldalar. Ben de yaptırmadım tecrübem yok.

Bir peugeot 508'e benzer uygulamayı yapmışlar:https://www.instagram.com/cyclonemultimedia/

Şu videoda da var bir örnek:https://www.youtube.com/watch?v=qIIMJXyGobg bu video bilgilerindeki şahıslar da bu uygulamayı yapıyor ve iletişim bilgileri mevcut videoda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Halilowich -- 2 Şubat 2017; 10:26:42 >

Bnm araçta da var yalnızca P konumdan çıkarken bu ses var sanırsam fren ile bağlantılı.

• 
Sayfa: önceki 193194195196197
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.