Şimdi Ara

PEUGEOT 208 SAHİPLERİ (174. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.791
Cevap
95
Favori
620.743
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 172173174175176
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar ben MirrorLink ile deneme yaptım, Android cihaz ile bağlayabiliyorum ancak bağlanması biraz zor. Bazen görüyor bazen görmüyor, çok pratik sayılmaz. Yine bu çok önemli değil, asıl sorun mirror link destekleyen uygulama olmazsa ekranda kullanamıyorsunuz. Yani android ekranını birebir ekrana yansıtmıyor. Mirrorlink destekli uygulama istiyor. Android markete bakarsanız da mirrorlink destekli işe yarar pek uygulama yok. Ben özellikle navigasyon için bunu istemiştim ama Google Maps çalışmıyor. Sadece Sygic'in navigasyonu çalışıyor, o da zaten 1 haftadan sonra ücretli. Açıkçası mirrorlink benim hiçbir işime yaramadı. Mirrorlink için araba değiştirmek isteyen arkadaşlar boşa böyle bir şey yapmasınlar. Apple carplayi henüz deneme fırsatım olmadı, onla ilgili yorumları mı da denersem paylaşacağım.
  • Arkadaşlar 208'de kullanılan 1.2 110hp ile 308 de kullanılan 1.2 130hp arasındaki farklılıklar nedir? Sadece yazılım farkı mı var yoksa parçalarda da farklılık var mı?
  • mesafe4272 kullanıcısına yanıt
    Merhaba
    Smeg ekran versiyonunuz hakkında bilgi verirseniz çok sevinirim,
    2015 model 208 Allure (safety pack li) aracım versiyon bilgileri aşağıdadır, car play çalışmamakta.

YAZILIM : SMEG6.05.D.R8
    CD : 30248
    TARİH : 27-02-15
  • quote:

Orijinalden alıntı: menonde

Merhaba
    Smeg ekran versiyonunuz hakkında bilgi verirseniz çok sevinirim,
    2015 model 208 Allure (safety pack li) aracım versiyon bilgileri aşağıdadır, car play çalışmamakta.

YAZILIM : SMEG6.05.D.R8
    CD : 30248
    TARİH : 27-02-15

Smeg 5 benimki active hocam sanırım olmuyor 2016 araç

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • şu pejo bayindeyim bu usbyi alırsak navigasyon çalışır mı pejo connect apps bağlantı anahtarı
  • Arabada cd çalar olmadığının Yeni farkına vardım yok demi cd çalar beyler

• quote:

Orijinalden alıntı: mesafe4272

Arabada cd çalar olmadığının Yeni farkına vardım yok demi cd çalar beyler

maalesef...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar.208 aracımı dün teslim aldım.Alışma sürecindeyim şuanda :).Tekno paket alındı ekstra olarak.Cam filmi+kaput koruma+alt izolasyonlar+boya koruma da yapıldı.Kitapçıkta belli kriterlerde eco mod devreye giriyormuş. Fakat durduğumda yanıp sönüyor devreye girmiyor.Nasıl bir olayı var acaba ? Aracım 1.2 vti etg orta paket

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • [size="2"]Günaydın arkadaşlar araçım 2015 etg5 otomatik 1,2 vti bugün hava sabah -4 gösteriyordu sabah arabaya bindim işe geldim sola direksiyonu çevirdiğimde sanki teker sürtüyor gibi bir gooorrrddd diye ses geldi otoparka inerken ara ara yaptı sonra kesildi daha önceden hiç yapmamıştı ilk defa oldu açaba soğuktan olabilirmi birde arabayı ısıtmamıştım fikri olan varmı açaba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emy_644 -- 17 Kasım 2016; 9:20:39 >
  • freeheart44 F kullanıcısına yanıt
    O konuda baya bir araştırma yaptım 6 ay önce. connect aps anahtarını türkiye ye getirmiyorlar mış. çünkü anahtarı aldıktan sonra o anahtarın aboneliği varmış. her ay düzenli fatura ödeniyormuş. telefon hattı gibi. türkiye de ödeme sistemi olmadığı için sadece anahtarda bir şeye yaramayacağı için getirmiyorlar. ama ben psikopatım sadece anahtarı istiyorum dersen getiriyorlar 900 TL civarlarında bir şey. sonra her ay da 100 TL abonelik ücreti var. ama o aboneliğe türkiye dahil olmadığı için bize çook istersen sadece connect aps anahtarı geritebilirler dediğim gibi 900 TL idi. 6 ay önceki kurla. şu an 1000 TL yide geçmiştir.Kısacası anahtar olayı fiyasko....
  • quote:

Orijinalden alıntı: kerbuga

arkadaşlar benim aracın garantisi aralık sonunda bitiyor. şu an 14 bin km'de. ilk bakımını 7000 km'de iken 2015 aralıkta yaptırmıştım. ikinci bakım (30000 veya 2. yıl) için şöyle düşünüyorum siz ne dersiniz ?

-garantisini uzatmazsam biraz daha bekleyip özel bir serviste ocak gibi mi yaptırayım, yoksa bu ay yetkili serviste mi yaptırayım sizce ?

-eğer garantiyi uzatırsam servise kaç km iken gitmemi önerirsiniz, yılda yaklaşık 7500 km filan yapıyorum.

Aynı ikilemde kalıp garantiyi uzatmama kararı vermiştim.ozaman aracım 16 bindeydi. Garantiye 1000 tl extra ve 2 senedede bakımlar için servise 250-300 fazla ödeme ile düsünürsek en az 500 tl extra verecektim.Uzatmadım 30000 bakımını dışarda 250 tl ye kendi istedigim yagı koydurarak hallettim.Km niz çok düşuk oldugu icin bence uzatmayın olurda bir sorun cıkarsa 1500 tl zaten cebinizde kalıyor..

Ekleme ... 2. Bakım için 30 bini beklemeyin 23 bin km de motordaki yağ özelligini çoktan kaybeder.30 bin diye servismi dedi size ??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Usluco -- 17 Kasım 2016; 17:08:38 >

• Eco mod dediği bildiğim kadarıyla start stop...sizde çalışmıyormu ???

• arkadaşlar şu arabaya niyetlendim gidip yakından gördüm arac tertemiz, sahibi 750tl de indirim yapiyor, ne dersiniz alayim mihttp://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-peugeot-ilk-sahibinden-7bin-kmde-active-paket-yeni-makyajli-ledli-kasa-363474159/detay

• quote:

Orijinalden alıntı: redboxer82

arkadaşlar şu arabaya niyetlendim gidip yakından gördüm arac tertemiz, sahibi 750tl de indirim yapiyor, ne dersiniz alayim mihttp://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-peugeot-ilk-sahibinden-7bin-kmde-active-paket-yeni-makyajli-ledli-kasa-363474159/detay

Dizel manuel bunlar sizin için ok ise alınabilir 45.5 a 1.4 olması avantaj araç güzel

• quote:

Orijinalden alıntı: mesafe4272

quote:

Orijinalden alıntı: redboxer82

arkadaşlar şu arabaya niyetlendim gidip yakından gördüm arac tertemiz, sahibi 750tl de indirim yapiyor, ne dersiniz alayim mihttp://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-peugeot-ilk-sahibinden-7bin-kmde-active-paket-yeni-makyajli-ledli-kasa-363474159/detay

Dizel manuel bunlar sizin için ok ise alınabilir 45.5 a 1.4 olması avantaj araç güzel

Aynen arkadaşa katılıyorum

• 1.2 turbo 110hp 208'i uçurur

• Merhabalar arkadaşlar.

Az önce Peugeot un sitesine baktım 208 de 1.4 HDİ motorunu bulamadım, sadece dizel motor olarak 1.6 HDİ motor var. Sizce neden 1.4 HDİ motor yok, bir bilginiz varmı ?
  • 16_MJT_05 1 kullanıcısına yanıt
    Artık gelmiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: icemy

Artık gelmiyor.

icemy hocam; neden gelmiyor peki ? Acaba 1.4 HDİ motoru yenilenecekmi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 16_MJT_05

quote:

Orijinalden alıntı: icemy

Artık gelmiyor.

icemy hocam; neden gelmiyor peki ? Acaba 1.4 HDİ motoru yenilenecekmi ?

1,4 68 hp ve 1,6 92 hp motorlar euro5 motorlar.Euro6 olarak Bluehdi 1,6 75-100-120 hp motorlara geçildi ama 208 ve 2008 de bu motorlara devam ediyorlar.2017 den sonra bir ihtimal bu motorlarda olmayabilir.
    208 deki en düşük beygir gücündeki bu motoru kaldırıp yerine manuel 1,6 92 hp liği koydular.Makyajdan önce 1,6 92 lik motorun Manuel'i yoktu.
    1,6 motorla arasında farkedilir seviyede fark var.

• 
Sayfa: önceki 172173174175176
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.