Şimdi Ara

::: Peugeot 207 ::: (162. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
3.593
Cevap
11
Favori
529.305
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 160161162163164
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaslar 207ye lpg takilmasi konusunda ne dusunuyorsunuz? Herhangi bir sorun yaratiyor mu, takarken cok delik deliniyor mu? Performansa etkisi tabiki vardir da bezdirecek sekilde degildir sanirim. Dusuncelerinizi paylasirsaniz sevinirim. Konu cok sus pus olmus, biraz canlandiralim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GOXIN

arkadaslar 207ye lpg takilmasi konusunda ne dusunuyorsunuz? Herhangi bir sorun yaratiyor mu, takarken cok delik deliniyor mu? Performansa etkisi tabiki vardir da bezdirecek sekilde degildir sanirim. Dusuncelerinizi paylasirsaniz sevinirim. Konu cok sus pus olmus, biraz canlandiralim.

daha önce ben 307 ye lpg taktırdım ama randuman alamadım benzin milisaniyesini bozuyo ve bu sorum bütün peugeot larda oluyo diye bi servisten yanıt aldım ama 207 de bu sorun olurmu bilmiyorum önce servis ile görüşüp sonra lpg servisinden garanti bu konu hakkında da tabi istenebilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: serandax

quote:

arkadaslar 207ye lpg takilmasi konusunda ne dusunuyorsunuz? Herhangi bir sorun yaratiyor mu, takarken cok delik deliniyor mu? Performansa etkisi tabiki vardir da bezdirecek sekilde degildir sanirim. Dusuncelerinizi paylasirsaniz sevinirim. Konu cok sus pus olmus, biraz canlandiralim.

daha önce ben 307 ye lpg taktırdım ama randuman alamadım benzin milisaniyesini bozuyo ve bu sorum bütün peugeot larda oluyo diye bi servisten yanıt aldım ama 207 de bu sorun olurmu bilmiyorum önce servis ile görüşüp sonra lpg servisinden garanti bu konu hakkında da tabi istenebilir

Cavabınız için teşekkür ederim. Milisaniyeyi bozuyor derken, biraz açıklayabilir misiniz? bende şimdilik araç yok, aracı alma arefesinde biraz araştırma yapıyorum sadece. Dizel yada benzinli alıp lpg taktıracagım.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: serandax

quote:

Cavabınız için teşekkür ederim. Milisaniyeyi bozuyor derken, biraz açıklayabilir misiniz? bende şimdilik araç yok, aracı alma arefesinde biraz araştırma yapıyorum sadece. Dizel yada benzinli alıp lpg taktıracagım.

araç rolantide çalışırken ufak ta olsa sarsıntı oluyo sanki bujinin biri yağlanmış gibi bi düzensizlik oluyo arabayı çok ufak hoplatıyo sarsıntı oluyo yani bunuda her 1000 km bi 100 km benzinle gidin dediler bana çok saçma geldi gidip özel bi peugeot servisine sordum bu arabalarda hep oluyo dediler belkide taktırdıgım markadan olabilir ben sizi lpg olarak tek marka öneririm o da prins dünyada en iyisi b,raz pahalıdır ben bu arabaya binerim satmam derseniz kampanyaları takip edip prins marka taktırın kayınpederin arabasında(hyundai accient 2005 otomatik) 6 yıldır lpg var 120 bin km yapıldı ve lpg filtresi bile değişmedi ve hiç bir sorun yaşamadı kısmet mi yoksa arabadan mı yoksada lpg markasından mı bilmiyorum siz taktırırken bunun hakkında bi garanti istersiniz olur biter diye düşünüyorum ama tekrar söylüyorum lpg de duyulmadık marka kesinlikle taktırmayın en iyii 3 prins - tartarin- lavoto diye biliyorum

• iyi akşamlar aradaşlar 20-21 maksımum butcem var esp lı temız bır 207 bulabılırmıyım acaba?
  • Selamlar
    Ben de 25 civarı bir 207 almak istiyorum sizlere 3 5 sorum var beyler

1-F1 şanzıman kullanan var mı? varsa bir yorum yapsa bana .Sorun çıkaran bişi midir hep merak etmişimdir?
    2-Dizel mi almak lazım benzinli mi? 2000 model 106 Quiksilverım var.Size şehir içi net lpg tüketimimi söyliim.20 tl lik gaz ile 90 km ( yüzde 99 oran ), simit depo var, tam depo ile şehir içi 280 290 km gidiyor ( yüzde 99 ölçüm )
    3-Mp3 çalarsız model alsam, mp3 lüsüne çevirme şansım var mı? sonradan "kol dayama" servis takabiliyor mu?
    4-Dizel modeller, diğer dizel arabalar gibi sesli mi çalışıyor?
    5-Otomatik şanzıman 1.5 kat mı benzin tüketiyor? yani benzinli otomatik yakıt tüketimi farkı yüzde kaçdır kullananlardan yardım lütfen.

saygılarla
  • quote:

Orijinalden alıntı: ramroat

Selamlar

1-F1 şanzıman kullanan var mı? varsa bir yorum yapsa bana .Sorun çıkaran bişi midir hep merak etmişimdir?
    2-Dizel mi almak lazım benzinli mi? 2000 model 106 Quiksilverım var.Size şehir içi net lpg tüketimimi söyliim.20 tl lik gaz ile 90 km ( yüzde 99 oran ), simit depo var, tam depo ile şehir içi 280 290 km gidiyor ( yüzde 99 ölçüm )
    3-Mp3 çalarsız model alsam, mp3 lüsüne çevirme şansım var mı? sonradan "kol dayama" servis takabiliyor mu?
    5-Otomatik şanzıman 1.5 kat mı benzin tüketiyor? yani benzinli otomatik yakıt tüketimi farkı yüzde kaçdır kullananlardan yardım lütfen.

saygılarla

merhaba
    1.sorunun cevabı ben kullanıyorum yeni aldım çok kullanışlı 5 .000 km oldu alalı zevkli kullanması ve pratik oluyor.herhangi bir sıkıntı çıkmadı nazar değmesin.
    2.sorunun cevabı benim araba benzinli ve devirli kullanılırsa 25-30 kr arası yakıyor
    3.kol dayamayı sende takarsın portatifleri var mp3 kısmını bilmiyorum
    4.sorunun cevabını bilmiyorum
    5.şehir içi 100km de 6 ile 7 lt arası yakıyor.

tavsiye ederim güzel araç özetle ben memnunum

• quote:

Orijinalden alıntı: kedemirtas

quote:

Orijinalden alıntı: ramroat

Selamlar

saygılarla

merhaba
    1.sorunun cevabı ben kullanıyorum yeni aldım çok kullanışlı 5 .000 km oldu alalı zevkli kullanması ve pratik oluyor.herhangi bir sıkıntı çıkmadı nazar değmesin.
    2.sorunun cevabı benim araba benzinli ve devirli kullanılırsa 25-30 kr arası yakıyor
    3.kol dayamayı sende takarsın portatifleri var mp3 kısmını bilmiyorum
    4.sorunun cevabını bilmiyorum
    5.şehir içi 100km de 6 ile 7 lt arası yakıyor.

tavsiye ederim güzel araç özetle ben memnunum

3. sorunuza cevap vereyim. MP3 çalarlı olan modelini çıkmacılardan bulup taktırabilirsiniz. Model numarası vardı ama unuttum 207 forumlarında araştırmak lazım.
    4. sorunuza da dizel kullanıcısı olarak cevap vereyim. Öyle traktör misali bir durum söz konusu değil. Araç dışında sesi duyuluyor fakat içinde pek duyulmuyor. Titreşimi var gibi biraz ama.

• Arkadaşlar şu araç hakkında yorum yapabilir misiniz,çok yakar mı,fiyatı nasıl, bakımları kaç km de bir yapılıyor,bakım zamanı gelmiş mi ? bu arada ilk arabam olacak.
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-peugeot-temiz-2009-model-207-105881180/detay
  • quote:

Orijinalden alıntı: pburak1903

Arkadaşlar şu araç hakkında yorum yapabilir misiniz,çok yakar mı,fiyatı nasıl, bakımları kaç km de bir yapılıyor,bakım zamanı gelmiş mi ? bu arada ilk arabam olacak.
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-peugeot-temiz-2009-model-207-105881180/detay

benim aracın aynısı ben memnunum kullanıma göre 25-30 kr yakıyor. fiyatı biraz indirtebilirsen kaçırma derim

• quote:

quote:

Arkadaşlar şu araç hakkında yorum yapabilir misiniz,çok yakar mı,fiyatı nasıl, bakımları kaç km de bir yapılıyor,bakım zamanı gelmiş mi ? bu arada ilk arabam olacak.

benim aracın aynısı ben memnunum kullanıma göre 25-30 kr yakıyor. fiyatı biraz indirtebilirsen kaçırma derim

peki bu aracın ilk bakımı ne zamandır. Bakım masrafları ne kadar tutar?Bilgi verirseniz sevinirim.

• quote:

quote:

quote:

peki bu aracın ilk bakımı ne zamandır. Bakım masrafları ne kadar tutar?Bilgi verirseniz sevinirim.

bakımları benzinli olduğu için 20.000 km de yada yılda 1 defa şeklinde ben 300 lira ödedim

• quote:

quote:

quote:

quote:

bakımları benzinli olduğu için 20.000 km de yada yılda 1 defa şeklinde ben 300 lira ödedim

Teşekkür ederim verdiğiniz bilgilerden dolayı iyi geceler.

• Ankaradan otomatik 207 si olan var mı acaba:) bana aracını vakti olursa biraz göstermesi bakımından.Olursa çok sevinirim

Saygılarla
  • arkadaşlar bende 2009 model 1.4 trendy 60000km triptonik vites aracımla aranıza katılmış bulunmaktayım. Araç servis bakımlı ve kazası belası yok.
  • quote:

arkadaşlar bende 2009 model 1.4 trendy 60000km triptonik vites aracımla aranıza katılmış bulunmaktayım. Araç servis bakımlı ve kazası belası yok.

Hayırlı olsun güle güle kullanın. Allah kaza bela göstermesin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Can_Ordu

quote:

arkadaşlar bende 2009 model 1.4 trendy 60000km triptonik vites aracımla aranıza katılmış bulunmaktayım. Araç servis bakımlı ve kazası belası yok.

Hayırlı olsun güle güle kullanın. Allah kaza bela göstermesin.

teşekkür ederim
  • Ya arkadaşlar bende 30bin liraya kadar 2010-2011 1.4 dizel almak istiyorum ama bulamadım. Her baktığım araçta boya darbe vb. sorun var. Kımse sorunsuz bınmemıs mı bu araca?

• quote:

Ya arkadaşlar bende 30bin liraya kadar 2010-2011 1.4 dizel almak istiyorum ama bulamadım. Her baktığım araçta boya darbe vb. sorun var. Kımse sorunsuz bınmemıs mı bu araca?

Kimse arabasının başına bir şey gelmesini istemez. Allah kaza bela vermesin kimseye. Umarım dilediğiniz şekilde bir araç bulursunuz. Bu arada bilginiz olsun 2012 1.4hdi sıfır urban move full donanım 39bin TL.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Can_Ordu

quote:

Ya arkadaşlar bende 30bin liraya kadar 2010-2011 1.4 dizel almak istiyorum ama bulamadım. Her baktığım araçta boya darbe vb. sorun var. Kımse sorunsuz bınmemıs mı bu araca?

Kimse arabasının başına bir şey gelmesini istemez. Allah kaza bela vermesin kimseye. Umarım dilediğiniz şekilde bir araç bulursunuz. Bu arada bilginiz olsun 2012 1.4hdi sıfır urban move full donanım 39bin TL.

sıfırı kaldımı bu aracın.yoksa ellerinde kalan araçmı
  • 
Sayfa: önceki 160161162163164
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.