Şimdi Ara

Peugeot 206 tavsiyesi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
47.075
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    cikma beyin bulduk 250 tl ye

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arka Destroyer kullanıcısına yanıt
    Hocam arabadan genel olarak memnunmusunuz sonuçta 20 bin bütçeye bu kadar oluyor illa masraf çıkarıyor araç

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Herakles_Kratos -- 15 Kasım 2017; 18:17:5 >
  • 100 binden sonra arka torsiyon patlıyor.600 tl

• 206 dedin mi ön düzen elektrik aksam problemleri kağıt araba gelir uzak durun

• 206 sevdiğim bir araç düşük bütçe için ideal bence ancak aceleniz yoksa biraz daha bekleyip 2011 bir punto almanız daha iyi olucaktır.
  • Basimdan buyuk bir 20 bin tl lik 206 belasi gecti.

Hocam almayin. Gercekten almayin.

Satarken her arabaya boya degisen sorarlar bu lanet arabaya soran hararet müşürü saglammi soruyor.

Ulan hakikatende bikiyorlar bozuktu benimki.

Ama ona sira bir turlu gelmediki. 2 bin tl masraf yaptim.

Adam olmadi. 20 ye aldim 2 bin masraf yaptim. 20 ye geri zor sattim. Bir ayda zor sattim. Satabilmek icin 600 tl ye lastik aldim 4 tane taktim.

Ses sistemi yaptim biraz. Ne bileyim galericilere gittim hepsine numara foto biraktim. Yok arkadas pejo adini duyan arkasina bakmadan kaciyor.

Ne lanetmis Allahim.

Rolanti motoru genelde bozuk olur. Yenisi 270 tl dostum.

Rolanti sesoru bozuk olur 600 tl parcanin yenisi dostum. Cogu usta anlamaz anliyorum diyende senin yuzune gulerek seni sovusler.gercektende arizani gideremez. Parcalari gereksiz pahali olur. Sorunu bulunamayan bir yapisi vardir. Mesela be. Arka bilyalari 150 tl ye orjinal pejonun parcasini takarak degistirdim. Bir hafta sonra tekrar bilya dagitti. Kanserli gibi bisey bu cteoenler pejolar.

Ozel pejo servisine gittim adamlar zor yapti. 400 tl ye.

Arkadasim dacia al clio al hyundai accent al. Pejo alma dostum. Alirsanda benim bu yazimi kaydet buraya. Eger bir ay sonra bu yazdiklarimi okudugunda pisman olmazsan tamam ben haksizim kardesim sozumu geri alacagima soz veriyorum. Sandero al kardesim. 2010 1.4 felan al.

• quote:

Orijinalden alıntı: cesur_0342

Basimdan buyuk bir 20 bin tl lik 206 belasi gecti.

Hocam almayin. Gercekten almayin.

Satarken her arabaya boya degisen sorarlar bu lanet arabaya soran hararet müşürü saglammi soruyor.

Ulan hakikatende bikiyorlar bozuktu benimki.

Ama ona sira bir turlu gelmediki. 2 bin tl masraf yaptim.

Adam olmadi. 20 ye aldim 2 bin masraf yaptim. 20 ye geri zor sattim. Bir ayda zor sattim. Satabilmek icin 600 tl ye lastik aldim 4 tane taktim.

Ses sistemi yaptim biraz. Ne bileyim galericilere gittim hepsine numara foto biraktim. Yok arkadas pejo adini duyan arkasina bakmadan kaciyor.

Ne lanetmis Allahim.

Rolanti motoru genelde bozuk olur. Yenisi 270 tl dostum.

Rolanti sesoru bozuk olur 600 tl parcanin yenisi dostum. Cogu usta anlamaz anliyorum diyende senin yuzune gulerek seni sovusler.gercektende arizani gideremez. Parcalari gereksiz pahali olur. Sorunu bulunamayan bir yapisi vardir. Mesela be. Arka bilyalari 150 tl ye orjinal pejonun parcasini takarak degistirdim. Bir hafta sonra tekrar bilya dagitti. Kanserli gibi bisey bu cteoenler pejolar.

Ozel pejo servisine gittim adamlar zor yapti. 400 tl ye.

Arkadasim dacia al clio al hyundai accent al. Pejo alma dostum. Alirsanda benim bu yazimi kaydet buraya. Eger bir ay sonra bu yazdiklarimi okudugunda pisman olmazsan tamam ben haksizim kardesim sozumu geri alacagima soz veriyorum. Sandero al kardesim. 2010 1.4 felan al.

Dürüst yorumlarınızdan ötürü tşk ederim.Böyle masraf çıjarıp sanayi dostu ettijten sonra napim genç işi şekil arabayı .Konu kilit.Pejo citroenden hep uzak dururum zaten

• defiant82 kullanıcısına yanıt
    306 eski modellerde oneriyor kronik sorununu duymadim. Ha zananla subap ayari gerekiyormus 1.6 8v motoruna bildigim bu.

• 1 senedir (18000 km) 206 gti kullanıyorum.Aldığımda ön takımı ve torsiyonları değiştirdim.Birde debriyajı değiştridim.(90 binde)

Parasına göre güzel araba.Şimdi çıkmış olsa paramda yetse 0 km lacivert RC 206 almak isterdim.
  • 20 civarina ya 1.4 2000 model clio rna alacaksin yada 2001 model accent 1.3 klimalisini alacaksin. Tabi bu ikisi icinden olabildigince boyasizini bulacaksin.

Ek bilgi accent 1.3 lerde iki tipi var 75 bg olani birde 86 bg olani. Mumkunse 86 bg olani almani tavsiye ederim.

Ha yine arizali felan da cikabilir umarim cikmaz da cikti diyelim. Accenti heryerde cok kolay yaptiri parcasini ucuza bulabirsin. Clioda oyle.

Bazi arkadaslar grande punto var felan diyorlar bazen tabiki olursa onu alman daha iyi ama o paraya imkansiz.

Hadi iyi geceler

• Herakles_Kratos kullanıcısına yanıt
    kafaya koyduysaniz bakimli olanini almaya calisin , memnunum evet yakit olarak cok güzel , surüşu keyifli ,tam bir sehir ici arabasi ancak uzun yol icin sıkıntili bir araba arka diz mesafesi cok kotu , heryerinden trim sesi geliyor , bagaji cok kucuk ,radyo cekim gucu kotu , direksinu biraz sert ve vites gecisleri kemikli bir yapida.

• Tüm yorum yapan arkadaşlara teşekkür ederim mantıklı olan arabayı almamak tecrübeleriniz gerçekten önemli ,güzel bir fikir oluşturdu bende , aracı almaktan vazgeçtim yeni araçlara bakacağım Teşekkürler .

• quote:

Orijinalden alıntı: Herakles_Kratos

Tüm yorum yapan arkadaşlara teşekkür ederim mantıklı olan arabayı almamak tecrübeleriniz gerçekten önemli ,güzel bir fikir oluşturdu bende , aracı almaktan vazgeçtim yeni araçlara bakacağım Teşekkürler .

• Taze bir Peugeot 407 kullanicisi olarak eski modelde (2010 ve oncesi) fransiz yerine alman veya japon araclarina bakmani tavsiye ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: _DIESEL_

Taze bir Peugeot 407 kullanicisi olarak eski modelde (2010 ve oncesi) fransiz yerine alman veya japon araclarina bakmani tavsiye ederim

Teşekkürler hocam aynen öyle yapıcam .

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.