Şimdi Ara

PEUGEOT 206 sahipleri kulubü (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
168
Cevap
3
Favori
11.215
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
     PEUGEOT 206 sahipleri kulubü

• quote:

Orijinalden alıntı: zeg392

Bizim alın teride bu

Masallah allah kaza bela vermesin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Eyvallah cümlemize inşallah.
  • benide eklermisinz guruba 1,6 roland garros var 2000 model
  • quote:

Orijinalden alıntı: fahri goncan

benide eklermisinz guruba 1,6 roland garros var 2000 model

• 2001 206 xt 110 bg aracım la benide ekleyebilirmisiniz bu arada yol bilgisayarı için destege ihtiyacım var karabukteyim en yakın tercihen ankaradan (210 km) ekranı 3 satır yapıp yol bilgisayarını aktifleştirmek istiyorum olmaz dersenızde 3 satır ekran nerden bulurum takarsam sorun olurmu bilgi alabilirmiyim
  • arkadaslar benide ekleyin. makineyi yeni aldim. biraz makyaja ihtiyaci var. muayeneden gecelim hayirlisiyla kafama gore makyajlar fahriye nin fotosunu eklerim.
    peugeot 206XS 90bg 2000model full deri doseme. cms c7 15inch. eibach spor yaylar.

• 206 1.4 hdi almak istiyorum bende . Nasildir ? Yakit tuketimi uzun yolda ? Arizasi ne oluyor parcasi pahali mi ?

• Bizimkinin de fotoğrafı aşağıda.

Saygılarımla.

Yol Bilgisayarını da ekleyelim.

• quote:

Orijinalden alıntı: kursat611

2001 206 xt 110 bg aracım la benide ekleyebilirmisiniz bu arada yol bilgisayarı için destege ihtiyacım var karabukteyim en yakın tercihen ankaradan (210 km) ekranı 3 satır yapıp yol bilgisayarını aktifleştirmek istiyorum olmaz dersenızde 3 satır ekran nerden bulurum takarsam sorun olurmu bilgi alabilirmiyim

Ekledim hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: c.staticxxx

arkadaslar benide ekleyin. makineyi yeni aldim. biraz makyaja ihtiyaci var. muayeneden gecelim hayirlisiyla kafama gore makyajlar fahriye nin fotosunu eklerim.
    peugeot 206XS 90bg 2000model full deri doseme. cms c7 15inch. eibach spor yaylar.

Ekledim.

Valla merak ettım bir ıkı resım eklersınız artık?

• Arkadaşlar merhaba,

Çok uzun zamandır Peugeot 206+ için hız sabitleme donanımını aktifleştirmeye çalışıyorduk. Sonunda servis desteği olmadan bireysel olarak başarabildik. Büyük emek ve çaba harcadık. Bunun yanı sıra 2003 ve üzeri diğer bazı araçlara da bu işlemi orjinal hali ile uygulayabiliyoruz.

Pejonun orjinal hız sabitleme kolları ve diyagnostik yazılımı vasıtası ile aktif edip orjinal hali ile çalışmasını sağlıyoruz.

Aracınıza uyumlu olup olmadığını bana özel mesaj vasıtası ile şase numaranızı veridğinizde sorgulayabilirim. (dizellerin çoğunda oluyor ama benzinliler sıkıntı)

206-206+-207-208
    301-307-308
    3008
    partner

citroen in benzer araçları

Ankara da ikamet ediyorum. Bir zaman İstanbula da gelmeyi planlıyorum yardımcı olabilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: memeti

quote:

Orijinalden alıntı: c.staticxxx

arkadaslar benide ekleyin. makineyi yeni aldim. biraz makyaja ihtiyaci var. muayeneden gecelim hayirlisiyla kafama gore makyajlar fahriye nin fotosunu eklerim.

Ekledim.

Valla merak ettım bir ıkı resım eklersınız artık?

hocam is-guc bi vakit bulamıyorumki. inan daha muayeneye goturemedim. zaman buldukcada junyan angel far aldım. onu tak. ses tesisatı arastır. eksoz muayenesi. falan filan btmiyoki. herseyi halledip koycam ama foto.
  • Peugeot 206 1.4 otomatik almayı düşünüyorum arkadaşlar önerir misiniz 2000-2004 arası olacak büyük ihtimalle cevaplarsanız sevinirim iyi forumlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: mahiris

Peugeot 206 1.4 otomatik almayı düşünüyorum arkadaşlar önerir misiniz 2000-2004 arası olacak büyük ihtimalle cevaplarsanız sevinirim iyi forumlar.

Ben 2002 otomatık aldım çok memnunum.

• quote:

quote:

Peugeot 206 1.4 otomatik almayı düşünüyorum arkadaşlar önerir misiniz 2000-2004 arası olacak büyük ihtimalle cevaplarsanız sevinirim iyi forumlar.

Şanzumanda falan sorun oldu mu hiç hocam otomatik sıkıntı diyolar ama büyük kolaylık bence

• quote:

quote:

quote:

Şanzumanda falan sorun oldu mu hiç hocam otomatik sıkıntı diyolar ama büyük kolaylık bence

Herkes bişey söyler aldırış etme babada demişlerdi taksaydım onları alamazdım araba. İyimi almışım, sorun yaşamadım.

• 206 XT 2001 8 V Benide ekleyin cok memnunum araçtan
  • Ne renk peki? en güzel gri duruyor galiba

• quote:

Ne renk peki? en güzel gri duruyor galiba

Siyah. Güzel renk ama tozu kiri çok belli ediyor

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.