Şimdi Ara

PEUGEOT 206 sahipleri kulubü (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
168
Cevap
3
Favori
11.215
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    2000 model Peugeot 206 1.4 XR BVA otomatik vites aracıma en uygun Lpg kiti ve Lpg ustası önerisi bekliyorum arkadaşlar. İstanbul Anadolu yakasındayım.
  • bende listede yer almak isterim.
    Aracım 2006 model 1,4 otomatik 206 Feline ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: foresteng.

bende listede yer almak isterim.
    Aracım 2006 model 1,4 otomatik 206 Feline ..

Hosgeldin hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aracımı bu gün teslim aldım ve hayvanın bir gelip (yaya) sol aynamı kırdı dostlar. Nerden bulabilirim internette bir ik site buldum güvendiğiniz bir yer varsa linkini paylaşırmısınız? manuel.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zeg392

Aracımı bu gün teslim aldım ve hayvanın bir gelip (yaya) sol aynamı kırdı dostlar. Nerden bulabilirim internette bir ik site buldum güvendiğiniz bir yer varsa linkini paylaşırmısınız? manuel.

Peugeotmarket.com dan guvenle alabilirsin urunleri. Sorun yasamassin hocam.

gecmis olsun buarada nasil kirdi aynayi hayvan.

• beni de eklerseniz sevinirim... arabam Peugeot Cabrio 206 1.6 CC 2003 model
  • quote:

Orijinalden alıntı: shak

beni de eklerseniz sevinirim... arabam Peugeot Cabrio 206 1.6 CC 2003 model

• Mahallenin pazarı vardı yolun aşılmasını beklerken iri yapılı bir bayan vatandaşımız koluyla nasıl becerdi bilmiyorum çarptı ben durur vaziyetteydim kırdı çekip gitti kalabalıkta sövdüğümle kaldım. Link için teşkkürler hemen bakıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zeg392

Aracımı bu gün teslim aldım ve hayvanın bir gelip (yaya) sol aynamı kırdı dostlar. Nerden bulabilirim internette bir ik site buldum güvendiğiniz bir yer varsa linkini paylaşırmısınız? manuel.

http://www.hepsipeugeot.com/index.php?do=catalog/rebateProducts

Hepsipeugeot.com'da güvenilir bir sitedir.Geçmiş olsun.
  • ARKADAŞLAR BENİM ARABAMDA 2000 MODEL 206 ROLAND GARROS AMA VİTESİ ÇOK BOŞLUKLU, GERE VİTESTE ARAÇ GİDERKEN DİŞLİ SESİ GİBİ Bİ SES GELİYOR NORMALDEN FAZLA GİBİ. BİLGİ SAHİPLERİNDEN ACİLEN CEVAP BEKLİYORUM TEŞEKKÜRLER.
  • quote:

Orijinalden alıntı: faldov

206 bilgi ekranında yaşadığım sorunu 3 satır ekran alarak giderdim.Daha önceden tek satır kullanıyordum ve rakamlar silikti.Bugün söküp 3 satır olanı taktım.Gayet şık oldu.Com2000 tuşunu aktif etmeme gerek kalmadı.Akşam çekimi biraz parlak ama gerçek görüntüsü 2. resimdeki gibidir.

Önceki hali
     PEUGEOT 206 sahipleri kulubü

Akşam çekimi

2.resim

Sıkıntı yaşayan arkadaşlar için bilgilendirmek istedim.Bu konu hakkında daha fazla bilgi edinmek isteyen arkadaşlar aşağıdaki linke tıklayabilirler.
    http://www.fordclubtr.com/forum/topic/247977-peugeot-206-yol-bilgisayar%C4%B1-modifiyesi/

Bu değişim 2003 ve sonrası modeller için geçerlidir.

bim arabamda 1,6 roland garros sorun bendede var asıl yaptınız nerden kaça aldınız acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: Karizmatik Hoca

Merhaba arkadaşlar,
    2000 model Peugeot 206 1.4 XR BVA otomatik vites aracıma en uygun Lpg kiti ve Lpg ustası önerisi bekliyorum arkadaşlar. İstanbul Anadolu yakasındayım.

hocam sekerpinarda var bi yer adini hatirlayamadim bakinca soylerim butun buyuk markalari gayet guzel bir iscilikle takiyorlar. bende atiker var 1 seneyi gecti en ufak bir problem yok

• ayrica gruba benide ekleyiniz 2004 model 1.4 xt aracim var

• quote:

Orijinalden alıntı: fahri goncan

ARKADAŞLAR BENİM ARABAMDA 2000 MODEL 206 ROLAND GARROS AMA VİTESİ ÇOK BOŞLUKLU, GERE VİTESTE ARAÇ GİDERKEN DİŞLİ SESİ GİBİ Bİ SES GELİYOR NORMALDEN FAZLA GİBİ. BİLGİ SAHİPLERİNDEN ACİLEN CEVAP BEKLİYORUM TEŞEKKÜRLER.

kronik bir durum onemsemeye gerek yok aracin yapisi bu garc gurc ses gelmeden olmuyor

• quote:

Orijinalden alıntı: fahri goncan

bim arabamda 1,6 roland garros sorun bendede var asıl yaptınız nerden kaça aldınız acaba

Aşağıdaki linke tıklayıp detaylı bilgi alabilirsiniz.Fiyatı ilk sayfada yazıyor.Sıkıntı yaşamazsınız.
    http://forum.peugeotturkey.com/forum_posts.asp?TID=19564&KW=%F6zg%FCr&title=206-206-ve-3073-satr-yol-bilgisayar-ekran

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi faldov -- 21 Eylül 2013; 14:15:04 >

• Aracım 2007 feeline 1.4 eklerseniz sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: serginhoo

ayrica gruba benide ekleyiniz 2004 model 1.4 xt aracim var

• quote:

Orijinalden alıntı: D.EAGLE

Aracım 2007 feeline 1.4 eklerseniz sevinirim

• merhaba 206 x- desing(2006) eklermisiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nikena

merhaba 206 x- desing(2006) eklermisiniz.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.