Şimdi Ara

****Peugeot 206,206 + Paylaşım Alanı**** (350. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10.472
Cevap
34
Favori
695.203
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 348349350351352
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Soguklarda masallahi var aracin, yazin nasilsa ayni yarim marsta calisiyo :)) -20 civarlari daha sorun cikarmadi sukur.
  • üstadlarım merhabalar,
    uzun zamandır bir araç aramaktayım ancak 2.el dizel araç arayıp gerçekten temizini bulmak çok zor gidiyorsun okadar yol çekiyorsun bir bakıyorsun araç motor istiyor sahibine bunu söylediğimde benim için bir sorun teşkil etmiyor diyor. Sizlere sormak istediğim tanıdığınız bildiğiniz temiz 206 hdi araç varmı 2002 2006 model arası güzel motorunda sorunu olmayan 14.500 15.250 liraya kadar bir araç arıyorum. Sizlerden yardım bekliyorum.
    teşekkürler
    iyi günler dilerim
  • Arkadadaşlar dün jant ve lastik aldım..

Jantlar beyaz 15" ve Arceo marka.

Lastikler 195-50-15 Bridgestone Potenza.

İşte resimler..

****Peugeot 206,206 + Paylaşım Alanı****

• gayet şık.. hayırlı uğurlu olsun.. kazasız belasız binin..
  • Teşekkürler. Lastiklerden de çok memnunum bu arada.
  • oz superturismo wrc jantlarına benziyor.
  • Evet aynen. Onların yan sanayisi...
  • güzel olmuş güle güle kulanın ama yay istiyor araba
  • Nasıl bişey tavsiye edilir, konforu bozmadan. Aile kullanıyor sonuçta.
  • quote:

Orijinalden alıntı: osman_goksel

Teşekkürler. Lastiklerden de çok memnunum bu arada.

Çok güzel olmuş...Kazasız belasız kullanın...
  • eyvallah
  • quote:

Orijinalden alıntı: adminastor22

üstadlarım merhabalar,
    uzun zamandır bir araç aramaktayım ancak 2.el dizel araç arayıp gerçekten temizini bulmak çok zor gidiyorsun okadar yol çekiyorsun bir bakıyorsun araç motor istiyor sahibine bunu söylediğimde benim için bir sorun teşkil etmiyor diyor. Sizlere sormak istediğim tanıdığınız bildiğiniz temiz 206 hdi araç varmı 2002 2006 model arası güzel motorunda sorunu olmayan 14.500 15.250 liraya kadar bir araç arıyorum. Sizlerden yardım bekliyorum.
    teşekkürler
    iyi günler dilerim

hem masraf istemeyen hemde 15000 tl ye araç aramak biraz mantıksız geldi bana. ben aldım 2004 mod 17.500 verdim ama ne motor nede başka bir masrafı yok.
  • hocam jant lastik için fiyat nedir acaba ?
  • jant 558 lastik 700 verdim 7 taksit.
  • FULL Akaryakıt'tan sevgililer günü kampanyası!
    14 Şubat'a özel öğlen 12:00 – gece 24:00 saatleri arasında Akaryakıt ve LPG'de %12 indirim sizleri bekliyor.
    Sevgilisi olana da olmayana da...

95-97 Euro LPG
    İSTANBUL 3,85 3,41 2,23
    ANKARA 3,85 3,41 2,27
    KOCAELİ 3,84 3,41 2,26
    İZMİR 3,84 3,41 YOK
    MERSİN 3,85 3,4 YOK
    BURSA 3,85 3,42 2,24
    ANTALYA 3,85 3,42 2,3
    ESKİŞEHİR 3,33 2,92 1,93
  • quote:

Orijinalden alıntı: osman_goksel

Nasıl bişey tavsiye edilir, konforu bozmadan. Aile kullanıyor sonuçta.

3,5 cm. yeterli olur ama konfordan ödün vermeniz gerekir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rutrut06

merhabalar.. aynı mesajı az önce farklı başlıkta da yayınladım lakin vakit kısıtlı buraya da alakalıyken yazıyorum.

yarın 2. el 206 almayı düşünüyorum aracı gidip gördüm bugün çok beğendim lakin araştırdığım kadarıyla araç ciddi kötülenmiş özellikle elektronik aksam konusunda çok kötülenmiş..

hakikaten elektronik aksam konusunda bahsedildiği kadar sıkıntılı mıdır?

almayı düşündüğüm araç 2007 model fever modeli 1.4 benzinli, yakıt tüketimi konusunda kullanan veya bilgisi olan arkadaşlardan bilgi istiyorum daha önce benzer açıklama yapılmış lakin model olarak bir farkı var mı diy emerak ettim..

fever modeliyle x-line arasında döşeme harici bir farklılık olmadığını duydum gerçekten öyle midir? feveri önerir misiniz?

Elektronik açıdan sorunsuzdur demek saflık olur. Ancak çözümsüz ve ağır problemler değildir. Sorunlu olarak niteleyenlerin çoğu, daha evvel ateşlemesinden benzin şamandırasına, sileceğinden far sistemine kadar elektronik kontrollü araçlara yabancı olmalarından. İnsan zamanla alışıyor sensörlerin verdiği hata mesajlarına, yakıt deposunun elektronik şamandırasına, silecek ve korna ekipmanının naifliğine.
    içinde işlemci ve baskı devre olan her ürün hata verebilir. aşırı soğukta verir, aşırı sıcakta verir öyle ya da böyle karşılaşırsınız bu uyarılarla. ama bu demek değil ki elektronik aksamı yüzünden bu araçlar sorunludur. rahat olun ve mutlaka almadan servis ekspertizini yaptırın. bilgisayara bağlandığında daha önce verdiği tüm hata mesajlarını raporlamalarını isteyin. satıcı eğer bu ince hususu dikkate almamışsa ve sildirmemişse kayıtlar hala duruyordur.

Donanım olarak serilerine göre birkaç farklılık var. feline için bildiklerimi yazayım. 6 airbag, far ve yağmur sensörü, dijital klima, elektrikli ısıtmalı yan aynalar, ön ve arka elektrikli camlar, gövde rengi tamponlar ve yaklaşma çıtaları, kromajlı depo kapağı.

• peki yay markası önemli mi? ne olmalı? Satın alınacak şey sadece bir çift yay mıdır? arkalar ayarla düşürülüyor mu?

Teşekkürler cevap için.
  • aracın aile kullanımı amaçlıysa yay kesinlikle konforu çalacaktır. eibach, fk gibi çeşitli markalar var. arkalar torsiyon dişlilerinden düşürülür. o ünitenin açılması apayrı bir olay zaten, kesinlikle işinin ehli birini bulun. 3,5 veya 5 cm lik yayla düşürdüğünüz araç eğer uygun spor amortisörle desteklenmeyecekse ciddi konfor kaybı yaşarsınız. uygun olmayan yaylar ve orjinal amortisör kullanımı bir süre sonra zaten hassas olan araç ön düzenine ciddi tahribat yapacaktır. kişisel fikrim aracın orjinal halinin korunması. yine de bu tip modifikasyonlar tamamen keyf-e keder...
  • 
Sayfa: önceki 348349350351352
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.