Şimdi Ara

****Peugeot 206,206 + Paylaşım Alanı**** (339. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
10.472
Cevap
34
Favori
695.191
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 337338339340341
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

*** 1 Ocak - 1 Şubat 2012 tarihleri arasında Bonus ile Gelir İdaresi Başkanlığı internet sitesiwww.gib.gov.tr' den yapılan tüm
    Motorlu Taşıtlar ödemelerine 5 taksit fırsatı sunulacaktır.
    *** Motorlu Taşıt Vergisini Bonus ile ödeyen müşteriler Goldmasterhttps://kampanya.goldmaster.com.tr adresini ziyaret
    ederek taşınabilir DVD Playerlarda %30 indirim hakkına sahip olacaklardır.

• Ne vergi mi oda ne :D
  • boyasız 2005 model 150binde bir 206 buldum 1.4 dizel. 13bin teklif ettim. bakalım sahibi ne diyecek. bunların piyasaları nedir acaba arkadaşlar?
  • murat sen buralara uğrarmıydın yahu
  • arkadaşlar arabayı teslim aldım.206+ benzinli 2011 model metalik renk.25000 tl ye maloldu.ilk sürüşümü yaptım.gayet güzel.sıfır aracın kokusunu özlemişim.hafta sonu adapazarına kardeşime teslim edeceğim
  • hayırlı uğurlu olsun.. kazasız belasız binmek nasip olsun.. ilk 5-6 bin km de fazla zorlamayın, rodaj sıkıntısız geçsin.. tebrikler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmetkurtulus

arkadaşlar arabayı teslim aldım.206+ benzinli 2011 model metalik renk.25000 tl ye maloldu.ilk sürüşümü yaptım.gayet güzel.sıfır aracın kokusunu özlemişim.hafta sonu adapazarına kardeşime teslim edeceğim

Hayırlı olsun.Kazasız ve belasız kullanmanız dileğimle....
  • teşekkürler arkadaşlar.ben beyaz almıştım arabayı ama metalik gri bu arabada çok şık durdu gerçekten.dediğim gibi sıfır arabanın kokusunu özlemişim.Allah kısmet eder işlerim yolunda giderse şu 208 çıktığı zaman almayı düşünüyorum.5,5 sene olmuş arabayı alalı.değiştirmenin zamanı gelmiş
  • güle güle günler de kazasız belasız kullanın.
  • sağol teşekkürler
  • 208 İ BENDE MERAKLA BEKLİYORUM. BİR BOMBA GELİR BELLİ Mİ OLUR

AHMET KARDEŞİM HAYIRLI OLSUN BU ARADA.KAZASIZ BELASIZ
  • özgür abi ben de düşünmedim değil ama çok küçük gözüküyor. hele o direksiyonun bir hayli alçak olması beni soğuttu.
  • Ben halen 208in göstergelerine alisamadım çok garip duruyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HRMNKY

Ben halen 208in göstergelerine alisamadım çok garip duruyor.

bu arkadaş kim ya,tanıyan var mı
  • arkadaşlar bu gti ekranı bağlayıp yol bilgisayarı kullanabiliyoruz ya. peki bu anlık tüketim, km menzili vs lpgli araçta lpg için de geçerli mi? 1.4 benzin + lpg mi alsam diyorum. dizel bulduğum araçlar fiyat çok ucuk. o kadar vermek de istemiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gorky_13

özgür abi ben de düşünmedim değil ama çok küçük gözüküyor. hele o direksiyonun bir hayli alçak olması beni soğuttu.

Görkem, kesinlikle sana katılıyorum.
    Direksiyon bir hayli alçak duruyor......
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cannavaro1903

arkadaşlar bu gti ekranı bağlayıp yol bilgisayarı kullanabiliyoruz ya. peki bu anlık tüketim, km menzili vs lpgli araçta lpg için de geçerli mi? 1.4 benzin + lpg mi alsam diyorum. dizel bulduğum araçlar fiyat çok ucuk. o kadar vermek de istemiyorum.

dostum yol bilgisayarı benzine göre bilgi verir sen lpg'de kullandğın halde benzinde gidiyomuş gibi menzilini düşürür depoda benzin olsa bile benzin uyarısı verir, lpgli aracta yol bilgisayarı hiç bir işe yaramaz verdiği yakıt tüketim verilerde lpg'ye uymaz, depoyu doldurursun ama bakarsın mezil 70-80 km gösteriyor, en iyisi alacaksın dizel araç dolduracaksın depoyu 1200-1300 km menzili görüp(şehirler arası) keyfini süreceksin...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SerÇel -- 8 Ocak 2012; 15:45:55 >
  • arkadaşlar herkese teşekkür ederim . bu arada sabah saat 5:30 da arabayı adapazarına götürmek için yola çıktım.bayağı yağmur vardı.herkes iki araç arasında makyaj dışında fark yok desede 206+ ın yol tutuşu benim arabaya göre daha iyi.bariz şekilde bunu gördüm.benim arabada 85-90 km de devir 2500 olurken plus ta 95-100 arasında devir 2500 oluyor.eskiye göre tek handikapı bana biraz eskisine göre daha çok ses alıyor gibi geldi.saat 7.30 da sahibine aracı teslim ettim.güle güle kullansın.. 208 bana çok çekici geldi.direksiyon ve göstergeleri bayağı radikal bir değişiklik olmuş.tabi canlı görmek var arabayı ama canlı görünce daha çok kendisine çekecekmiş gibi geliyor bana.

• quote:

Orijinalden alıntı: serco05

quote:

Orijinalden alıntı: Cannavaro1903

arkadaşlar bu gti ekranı bağlayıp yol bilgisayarı kullanabiliyoruz ya. peki bu anlık tüketim, km menzili vs lpgli araçta lpg için de geçerli mi? 1.4 benzin + lpg mi alsam diyorum. dizel bulduğum araçlar fiyat çok ucuk. o kadar vermek de istemiyorum.

dostum yol bilgisayarı benzine göre bilgi verir sen lpg'de kullandğın halde benzinde gidiyomuş gibi menzilini düşürür depoda benzin olsa bile benzin uyarısı verir, lpgli aracta yol bilgisayarı hiç bir işe yaramaz verdiği yakıt tüketim verilerde lpg'ye uymaz, depoyu doldurursun ama bakarsın mezil 70-80 km gösteriyor, en iyisi alacaksın dizel araç dolduracaksın depoyu 1200-1300 km menzili görüp(şehirler arası) keyfini süreceksin...

ah hocam bir bulsam dizel temiz bir 206 kırmızı renk acımıcam alıcam da

• quote:

Orijinalden alıntı: uruk33

quote:

Orijinalden alıntı: HRMNKY

Ben halen 208in göstergelerine alisamadım çok garip duruyor.

bu arkadaş kim ya,tanıyan var mı

Ne Yaptım ben arkadaş :D
  • 
Sayfa: önceki 337338339340341
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.