Şimdi Ara

peugeot 206 (47. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
981
Cevap
10
Favori
372.853
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Dukkha

Pejo tam aradigim araç fakat sizce nasildir uzer mi

akımını aksatmazsan ona ilgi gösterirsen 10 numara araç . bir 206 birde 307 büyütmüş biri olarak :) marka imajı volkswagen manyakları tarafından yerlere serilmiş fakat konfor, ekonomi, güven ( tartışılır ) veren bir otomobildir aslanlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: msk_sansal

quote:

Orijinalden alıntı: Dukkha

Pejo tam aradigim araç fakat sizce nasildir uzer mi

akımını aksatmazsan ona ilgi gösterirsen 10 numara araç . bir 206 birde 307 büyütmüş biri olarak :) marka imajı volkswagen manyakları tarafından yerlere serilmiş fakat konfor, ekonomi, güven ( tartışılır ) veren bir otomobildir aslanlar.

anladım hocam çok teşekkür ederim zaten aklımda 206 ve bmw 3.30 var ıkısınden bırı olacak
  • [font="Verdana"]Selam arkadaşlar ... 2-3 gün önce 206 sahibi oldum. Fakat far ve yağmur sensörünü manuel / oto nasıl ayarlıyoruz. Bilen bi arkadaş yardımcı olursa sevinirim..

Araç 2006 model 1.4 Feline modelidir.
    .[/font
    ]
  • Arkadaşlar 2004 model otomatik benzin&lpg 'li X-line arabamızı satıyoruz. İlgilenen arkadaşlar olursa mj atabılırler.
  • hocam herkese merhaba bende merak ettim şu pejo 206 ları almak istiyorum ama malumunuz bi satılık ilan verilen sitede pilotları görünce miğdem bulandı altın kaplamalı falan satıyorlar herhalde aracı ya da bulursak bi ağaoğlu arkadaş diye bekliyorlar benim anladığım o... en çok da garibime giden amcam 2000 modeline 16000-17000 para istiyor altındaki ilana bakıyorsun 2005-2006 ya da o parayı istiyorlar valla gülüyorum ne diyim soğutuyorlar insanı böyle arabadan!!! arkadaşlar uzatmiyim bu konu uzar gider... 2000-2001 model klimalı mümkünse 130000 km yi geçmemiş hatasız,kazasız,değişensiz,bir kaç parça boya dışında boyası (komple boyalı,etek altı boyalı vs.) olmayan temiz 1.4 206 arıyorum 13000 tl param hazır. amasya'da oturuyorum mümkünse yakın civarlarda varsa çok memnun olurum beklerim iyi günler.
  • yazmayı unuttum manuel vites arıyorum telefon numaram 0533 425 76 33 bekliyorum iyi akşamlar. :)
  • Merhaba arkadaşlar 2002 model 1.6 xs aracımızı satıyoruz. Orjinal 87.000 de kırmızı renkli 3 kapı olan aracımızda güneş yanıklarından dolayı 3-4 parça boya vardır. Ön camda tek bi noktadan ilerleyen çatlak vardır. Tüm aksamları çalışır vaziyettedir.(Sunroof, klima, elektirikli ayna,abs). 15.000 tl istiyoruz bi miktar pazarlık payı vardır. İlgilenen arkadaşlar PM atabilirler..

Not: Araç istanbuldadır..
  • merhaba 206 nin 1.4 hdı comfort 2004 2005 modelerini almayı düşünüyorum ilk arç olucak dizel odugu için biraz korkuyorum açıkcası moturnda arza felan çıkarmı turbosunda vs. aile aracı için kullanılıcak hb 5 kasası 4 kişi rahat edebilirmi 206 da biraz ufak gibi geldi bana. Kullanıcıların yorumunu bekliyorum şimdiden TŞK edrim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -BMW-

merhaba 206 nin 1.4 hdı comfort 2004 2005 modelerini almayı düşünüyorum ilk arç olucak dizel odugu için biraz korkuyorum açıkcası moturnda arza felan çıkarmı turbosunda vs. aile aracı için kullanılıcak hb 5 kasası 4 kişi rahat edebilirmi 206 da biraz ufak gibi geldi bana. Kullanıcıların yorumunu bekliyorum şimdiden TŞK edrim.

uzun boylu ve bacakların uzunsa koltugu arkaya çektiğinde arkadaki koltuktaki kişi zor sığar. Anca 2 yetişkin 2 çocuk sığar.bence dizel yerine lpg li al araç lpg de 20 krş yakıyor.
  • dikmen56 D kullanıcısına yanıt
    Yorumunuz için tşk ederim 1.70 boyum var 18 yaşındayım daha da uzucanı düşünüyorum. Ufak olması kafamı karıştırıyordu zaten 307 yi hakında bilginiz varmıdır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -BMW-

Yorumunuz için tşk ederim 1.70 boyum var 18 yaşındayım daha da uzucanı düşünüyorum. Ufak olması kafamı karıştırıyordu zaten 307 yi hakında bilginiz varmıdır.

Aile aracı değil 206 .ben de 206 2005 XT otomatik lpg li var zor sığıyorum. mecburiyetten kullanıyorum .ev aldım onun için 2012 kia sportage mı sattım. 307 yi bilmiyorum ama en ve boy kısmı 206 dan 30 cm daha uzun diye biliyorum. 206 artılarıda var . ş.içi iyi kaçar her yere rahatlıkla girersin trafikte.
  • dikmen56 D kullanıcısına yanıt
    teşekürler.
  • ben 206 aldım ve çok memnunum 13bin ve 15 bin arası bütçeye sahip olanlar için en ideal araç 206 dır. kronik bir arızası yoktur. ben tavsiye ederim
  • merhaba arkadaşlar. 10-15 bin tl arası 206 almayı düşünüyorum. benim için öncelik az yakması ve 5 kapısı olması.(klima ve airbag de olsun)

bu koşulla kaç motor , hangi modelini almalıyım?
  • Arkadaşlar merhabalar forumda yeniyim. Bir sıkıntım var. Aracım peugeot 206 2001 model. Vitesimi geri taktığımda vıc vıc vıc diye bir ses geliyor. Bir arkadaşım arka dişlilerdendir dedi. Ben bunu yaptırırsam bana ne kadara mal olur acaba?
  • Tracy-Mcgrady kullanıcısına yanıt
    1.4 8 valf olan modellerinden bakabilirsin hem tasarruflu hem iyi bir motora sahiptir
  • DUMUR GÜN :)
    2004 206 ROLAND GARROS 1,6 16v Bİ ARABA ALDIM, bugun sigortaydı,kaskoydu plakaydı ugrasmaya basladım ama dumur etti bu işler,bende sorayım belki benzer seylere rastlayanlar vardır dedim,
    aslında sasırmamın nedeni fiyatların tahmin üzeri gelmesi.

bi defa ZORUNLU TRAFİK SİGORTASI,
    aynı araca 2013 nisan ayında 273 liraya sigortalanmıs,o zamandan bu zamana kadar kazası yok,sürücüsü benden yaşca daha küçük bir bayan.aynı araba 8 ay sonra aynı firmadan sigortalatmak istedigimde bana 433 lira teklif cıkardılar :) bu benim 2. arabam, ilk arabamı 1 senesi dolmadan sattıgım için -ki onlada kazam yok, hiç kazam yok- hasarsızlık mıdır kazasızlık mıdır nedir o indirimden faydalanamıyormusum. Araç bursa dan ankaraya geldi ki her iki sehirde risk sıralamasında aynı kategorideymiş. son bir şey bu araca ERGO denen firma 932 TL zorunlu trafik sigortası BEDELİ CIKARDI :)) duy da inanma...Teminatlar her firma için aynı bu arada...

bunu geçtik,aracı bilenler anlar,biraz özel bi araba kasko yaptırsam mı acaba dedim,10 yasındaki araba için, 7 sigorta firmasından 4 tanesi teklif verdi, en düşüğü 1.605 $ (amerikan doları - ergo) en yükseği 1.960 $ (evet bin dokuzyüz atmış amerikan doları ile aliianz ) kısacası 10 yasındaki 1600 motor peugeot araba için 3000 TL den fazla kasko fiyatı var :)

sigortacılarla konusmalarımdan anladıgım kadarıyla spor amaçlı bir otomobilmiş 206,riski çokmuş,genç arabasıymış,çarparmışız vs..... gibi saçma salak,tamamen göreceli,bi taraflarından uydurma bahanelerle ve yasal ZORUNLULUĞU da arkalarına alarak at oynatmışlar ya da yeni başlamışlar :)

şimdi diyeceksiniz evet,206 piyasa bi araba,spor da kullanılıyor,genelde aileler tercih etmiyor vs... iyide kardeşim o zaman sen gel beni sigortala arabyı neden karıstırıyorsun bu işe:) beni test et,dr muayenesine sok,reflex testleri yap,belki gözümün birisi görmüyor,belki kolumun birisi olmadıgı halde 10 senedir araba kullanıyorum...araba kendi varlıgıyla risk olusturur mu?bla bla bla...

uzun lafın kısası benzer arabadan alıp bu işlere kalkışan birileri varsa fikir beyan ederlerse simdiden tesekkurler, belki de bu konularda asırı cehaletimden bu anlam veremeyişim ama bir seye para öderken mantık dahilinde olmayınca bana tuhaf geliyor acıkcası,belki parasal olarak arabanın degeri yanında cok da birşey ifade eden tutarlar degil,sadece karşılaştırmalı düşününce aşırı mantıksız geldi,paylaşmak istedim...

• Arkadaslar benim 2007 fever donanim 1.4 peugeot 206 benzinli aracim var. Bu arac acaba 8 valf mi 16 valf mi nasil anlayabilirim acaba? Duydugum kadariyla 2 tur de mevcutmus. Tesekkurler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar ilk arabam olacak kısmetse. arabalar konusunda pek birşey de bilmem biraz birikmişim var. Şu arabaya bakıp karar vermem de yardımcı olur musunuz? Nasıldir alınır ki?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-peugeot-2005-peugeot-206-1.4-x-line-otomotik-selale-otomotiv-den-228238300/detay

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ceyhυn -- 26 Eylül 2015; 2:39:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ceyhυn

Arkadaşlar ilk arabam olacak kısmetse. arabalar konusunda pek birşey de bilmem biraz birikmişim var. Şu arabaya bakıp karar vermem de yardımcı olur musunuz? Nasıldir alınır ki?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-peugeot-2005-peugeot-206-1.4-x-line-otomotik-selale-otomotiv-den-228238300/detay

Aracta bir tuhaflik var dusuk km olmasina ragmen cok hirpalanmis kurcalanmis duruyor.

• 
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.