Şimdi Ara

Peugeot 2008 kampanya-(edit) kampnaya bitmiş (112. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.438
Cevap
56
Favori
99.903
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 110111112113114
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Dün aldığım teklifler....
    (sigortam.net'ten )

allianz 1411 TL
    groupama 1764 TL
    anadolu 2200 TL
  • quote:

Orijinalden alıntı: atizkan

Konuyu açan arkadaşa teşekkürler. Onun sayesinde haberim oldu. Bayiye gittim aracın bittiğini söylediler. Bende tekrar gelir mi diye bastırınca genel müdürlüğü arayıp sordu. Tekrar gelme ihtimalinin yüksek olduğunu ancak kesin olmadığını söylediler. Bende tekrar gelirse diye 1.000 TL kaparo verdim. Kısmet 2 gün sonra aradılar ve 3 araç daha geleceğini söylediler. Sonuçta ısrarım meyvesini verdi ve aracı 2. partide denk getirdim.

Bugün aradılar bayiye gittim 2. parti motor numaraları da belli olmuş kredi sözleşmesini imzaladık.

40 ay vade. 39.000 TL Kredi çektim Faiz oranı 0,88 Kalan 21.300 nakit.

Opak beyaz sky pack 60,300 TL aldım.

Kredi ile alakalı 204,75 TL dosya masrafı ödedim. Onun haricinde herhangibir sigorta, MTV, Plaka masrafı vs. bir şey istemediler.

Araç alan herkese hayırlı olsun. Alamayanlarda umarım yıl sonuna uygun bir kampanya yakalarlar.

hangi bayi

• sadbul S kullanıcısına yanıt
    ben 1480 tl kasko, 1050 tlye sigorta yaptırdım.ama daha uyguna yapanlar var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu kampanya sayesinde leon sahibi oldum. Başlığı başından beri takip ediyorum ve özetle insanımızın ticaret ahlakından yoksunluğu çıkardığım kesin sonuç. Olmadık paralara satılmaya çalışılan araçlar, söz verilip temin edilemeyen ya da edilmeyen araçlar, araç yok denildikten sonra alınan satılan araçlar vs. Sonuç olarak insanımıza karşı eksik olan güvenim bir kez daha yara aldı. Araç sahibi olan arkadaşlara kazasız belasız kullanmaları dileklerimle.

• quote:

Orijinalden alıntı: karanecati

Bu kampanya sayesinde leon sahibi oldum. Başlığı başından beri takip ediyorum ve özetle insanımızın ticaret ahlakından yoksunluğu çıkardığım kesin sonuç. Olmadık paralara satılmaya çalışılan araçlar, söz verilip temin edilemeyen ya da edilmeyen araçlar, araç yok denildikten sonra alınan satılan araçlar vs. Sonuç olarak insanımıza karşı eksik olan güvenim bir kez daha yara aldı. Araç sahibi olan arkadaşlara kazasız belasız kullanmaları dileklerimle.

Hayırlı olsun. Her işte bir hayır vardır. Leon çok güzel araç. Model/fiyat bilgisi verebilir misiniz?

• 1.2 tsi style Park sensörü ile 56 900 e bitirmiş oldum. İzmir MBU'dan

• Arabayı satıp direk alasım geldi.. Ama üstüne verecek fark yok

• Arkadaşlar Peugeot ta allianz uygun çıkıyor sanki, yaş 38 indirim hiç yok , trafik 665, kasko 750 çıktı,sigorta m net kasko allianz a 1200- 1500 civari bir şey demişti.

• Konya bayisinde premium cam tavan opak beyaz bir araç var , sahibi galiba Osman bey isimli bir arkadasmis,halen almaya gelmemiş. Araci inceledim ,ben OPAK beyazı daha çok beğendim, tabi zevk meselesi.bir de hep eleştirilen, 208 ve 308 ile arka koltuk tavan yüksekliğini demedim aynı gibi geldi bana, ayrıca yakıt deposu da her üçünde de anahtarla açılıyor , demek ki bu peugeotun tarzı böyle, bir eksiklik vs değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi abbasyolcu31 -- 28 Temmuz 2016; 19:07:16 >
  • Aracımı aldım skypack Opak beyaz
    Yedek anahtar takoz düz anahtar
    Gösterge çevresi Led ışık yok

1.2 corsa dan sonra araba akıyor :) ama dizel araç sonuçta içeri baya ses geliyo

Soruları alayım :)

Bu mesaja eklenen görseller:

• segmentation_fault! kullanıcısına yanıt
    Arac cok guzel duruyor ben son anda tekno griye gectim ama opak beuaz da bencr sedefli kadar guzel

• segmentation_fault! kullanıcısına yanıt
    kazasız belasız kullanırsınız inşallah. Classic edition tam fiyat performans aracı oldu. Bende rio var yedek anahtar da sustalı. Böyle güzel bir araca yakışmayan belki tek şey. Maliyeti ne kadar ki sustalı anahtarın?

• quote:

Orijinalden alıntı: segmentation_fault!

Aracımı aldım skypack Opak beyaz
    Yedek anahtar takoz düz anahtar
    Gösterge çevresi Led ışık yok

1.2 corsa dan sonra araba akıyor :) ama dizel araç sonuçta içeri baya ses geliyo

Soruları alayım :)

Bu mesaja eklenen görseller:

Güle güle kullanın.
    aynı renk ve donanım aracı teslim almak için bekliyorum bende.
    içi kahverengi sanırım,

sorulara gelirsek,

iç döşeme rengini beğendiniz mi
    corsaya göre konforu nasıl
    tavanın yüksekliği yeterli geldi m
    ses sistemi nasıl
    vites geçişleri nasıl
    hoşunuza giden gitmeyen dikkat çekici birşey var mı

• quote:

Orijinalden alıntı: auto_man

kazasız belasız kullanırsınız inşallah. Classic edition tam fiyat performans aracı oldu. Bende rio var yedek anahtar da sustalı. Böyle güzel bir araca yakışmayan belki tek şey. Maliyeti ne kadar ki sustalı anahtarın?

anahtar sustalı hocam, sadece yedek anahtar sustasız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ÖfKeLiKaLaBaLıK

quote:

Orijinalden alıntı: auto_man

anahtar sustalı hocam, sadece yedek anahtar sustasız.

bende yedek anahtar için konuştum Arkadaşın paylaştığı resim de belli zaten

• ÖfKeLiKaLaBaLıK kullanıcısına yanıt
    Benim ki de Sky Plus acaba anahtar onda da aynımıdır?

• Aracı alan arkadaşlara hayirli olsun bi aksilik olmazsa bizde yarın 14.30 gibi teslim alicaz yalnız bir sorum var gerek burdan okuduğum kadarıyla gerekse pm den konuştuğum kişilerin çoğundan hayat sigortası alınmamış bize zorunlu dediler yaptılar yarın aracı almaya gittigimizde iptal ettirebilirmiyiz ?

• frukfruk F kullanıcısına yanıt
    Doğru karar. Bu arabaya en çok yakışan renk tekno gri.

• quote:

Orijinalden alıntı: MSTFHKMT

Benim ki de Sky Plus acaba anahtar onda da aynımıdır?

aynıdır. satarken belirtelermiş bunu da keşke.
  • ÖfKeLiKaLaBaLıK kullanıcısına yanıt
    Satarken kendileri de habersizdi bi çok donanımdan. Buradaki insanlar onlardan daha fazla bilgiye sahip hala mesela benim sd iki anahtar da sustalı diyor.

• 
Sayfa: önceki 110111112113114
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.