Şimdi Ara

=== PEUGEOT 2008 HAKKINDA HERŞEY === (33. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.700
Cevap
111
Favori
484.685
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Üstat dizel otomatik sanırım seninki...Gaz yememe durumu otomatik vitesin ayarından kaynaklanıyor sanırım.Araç tek kavramalı otomatik olduğundan ve bu vites hakkındaki en büyük şikayetin vites geçişlerini hissettirmesi olarak düşünüldüğünden o hissi azaltmak amacıyla kavramayı çok geç bırakıyor bilgisayar.Sanırım ondan sana gaz yemiyor gibi geldi.Düz vitesliler kullanıma göre daha seri olabiliyor.
  • Geçen gün düzgün bi yolda sıfırlayıp 50 km gittim 3 lt gösterdi yol bilgisayarı sizde görebiliyorsunuz mu ben serap mı gördüm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşla Samsuna geldik 230km onun 1,3 dizel doblo 5,5 lt benim 2008 3,7 lt gösterdi arkadaşım o değer imkânsız diyo ne dersiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: Elessar60

Arkadaşla Samsuna geldik 230km onun 1,3 dizel doblo 5,5 lt benim 2008 3,7 lt gösterdi arkadaşım o değer imkânsız diyo ne dersiniz

Gayet imkanlı.

Ben de 206 ile 3.8 civarı gitmiştim.
  • Ankarada artik daha cok karsilasmaya basladim bu modelle. yasadigim muhitte gorunce: Aha 2008 diye tepki verdim, arkadasimdan da, artik araba modellerini ezberlemeye mi basladin diye ilginc bir karsilik aldim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0173FC748 -- 9 Nisan 2014; 11:32:21 >
  • Ben de 2008 aldım deyince 2010 modeli satıp niye 2008 aldınki diyorlar bende modeli 2008 ama 2013 model diyorum türkçenin azizliği

• chesterx C kullanıcısına yanıt
    1 - ön park sensörleri bende sürekli aktif trafikte yanımdan araç sıfır da geçse,kırmızı ışıkta yaya da geçse direk algılıyor ötüyor sistem ayarlarına gir bi bak ben sabah bi bakarım ordan ayarı varmı diye

2 - gaz almama problemi hiç yaşamadım manuel allure ile 0 -100 de kalktık f1 vites ayrıcalığıyla geçtim gittim

manuel viteslerde motor sesini çok alıyor otomatiklerde ses gayet az

3 - sensörlerin ikazına göre sizin ayarlamanız gerekiyor tabi çok gelişmiş park asistanı değil beklenti büyük olunca hayal kırıklığı olmuş bence opsiyonel fiyatına göre iyi bir park asistan

hayırlı olsun bu arada Allah kazasız belasız yol nasip etsin.
  • bu arada Peugeot Facebook sayfasında bir resim yayınlandı DAKAR rallisi için makyajlanmış 2008 i yarın tüm çıplaklığıyla gösterecekler...
     === PEUGEOT 2008 HAKKINDA HERŞEY ===
  • quote:

Orijinalden alıntı: gorki_cem

bu arada Peugeot Facebook sayfasında bir resim yayınlandı DAKAR rallisi için makyajlanmış 2008 i yarın tüm çıplaklığıyla gösterecekler...
     === PEUGEOT 2008 HAKKINDA HERŞEY ===

Biraz Juke gibi durmuş

• Thomassee kullanıcısına yanıt
    Değişik olmuş ama benim hoşuma gitti, andırıyor biraz
  • otomatığe grip control koymazsan kalırsın gene depodaki zincire

• quote:

Orijinalden alıntı: Elessar60

Arkadaşla Samsuna geldik 230km onun 1,3 dizel doblo 5,5 lt benim 2008 3,7 lt gösterdi arkadaşım o değer imkânsız diyo ne dersiniz

Biraz geç oldu ama ben 308 ile ş.içi yakmıyorum 5.5lt
    1.6hdi 92hp manuel ş.dışı 3,7lt ş.içi 5,1lt
  • Elessar60 E kullanıcısına yanıt
    valla ben aracı aldığımdan beri hem mazot fişlerini saklıyorum ve aldığım yol ile kıyaslıyorum... 6000 km oldu. Ve yakıt tüketimim ilk aldığımdan beri sıfırlamadım 4.8 (karma).

istanbula giderken şehir dışı sıfırlıyorum 3,6 falan yakıyor.
  • Arkadaşlar,

Bisiklet taşımak için tavana parallel bar alan oldu mu aranızda? link var mı paylaşabileceğiniz, kaça aldınız?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bugrahan18

Şahsi kanaatim bu araba hak ettiği ilgiyi görmüyor çok ilginç. Sayfanın gelişmesi için şöyle dıştan içten güzel fotoğraflar paylaşmak lazım. Yoksa benim düldülün fotoğraflarını yüklerim bakın

Nasıl ilgi görsün kardeşim. 6 ayda tam 14 bin TL zam geldi. Bunun 2 bin TL si ÖTV nin %5 lik artışı dolayısıyla oldu.

Dolayısıyla 6 AYDA 12 Bin Lira zam gelmiş.

Şu anda opsiyonlar eklenmemiş haliyle 72.200 Lira ya satılıyor. 58.500 Lirayken almamıştık alamamıştık sıraya yazıyorlardı zam gelecek diyorlardı. Yazıklar olsun diyorum. Başka da birşey demiyorum.

• Bende 830 km den sonra depoyu doldurdum 4,8 yazıyordu araba ama ben hesapladım 4,6 çıktı 200 km si şehir içi valla çok ekonomik hele insignia 180 hp den sonra yıkılıyor 3 de 1 ini yakalayacak nerdeyse

• Tipik Peugeot tutumluluğu
  • quote:

Orijinalden alıntı: kzengin

quote:

Orijinalden alıntı: bugrahan18

Şahsi kanaatim bu araba hak ettiği ilgiyi görmüyor çok ilginç. Sayfanın gelişmesi için şöyle dıştan içten güzel fotoğraflar paylaşmak lazım. Yoksa benim düldülün fotoğraflarını yüklerim bakın

Nasıl ilgi görsün kardeşim. 6 ayda tam 14 bin TL zam geldi. Bunun 2 bin TL si ÖTV nin %5 lik artışı dolayısıyla oldu.

Dolayısıyla 6 AYDA 12 Bin Lira zam gelmiş.

Şu anda opsiyonlar eklenmemiş haliyle 72.200 Lira ya satılıyor. 58.500 Lirayken almamıştık alamamıştık sıraya yazıyorlardı zam gelecek diyorlardı. Yazıklar olsun diyorum. Başka da birşey demiyorum.

Haklısın hocam doğru söze ne denir. Piyasada zaten nakit sıkıntısı var. Üstüne gelen bu zamlar arabayı daha ulaşılmaz yaptı. Ancak aracı olan arkadaşların paylaşımları önemli. Sonuçta bu hep böyle gitmez ya yaptıkları o 12bin liralık zammı adam akıllı aşağı çekecekler ya da bizim alım gücümüzün artmasını bekleyecekler. Başkasını bilmem ama benimkini beklerlerse çok beklerler

• MERHABALAR forumda yeniyim.15 ocak 2014 te active 1.6 e hdi aracıma kavuştum. eklerseniz sevinirim :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: krpltemre

MERHABALAR forumda yeniyim.15 ocak 2014 te active 1.6 e hdi aracıma kavuştum. eklerseniz sevinirim :D

Hayirli olsun,gule gule binin

Otomatik mi??

• 
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.