Şimdi Ara

=== PEUGEOT 2008 HAKKINDA HERŞEY === (34. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.701
Cevap
111
Favori
483.823
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Thomassee kullanıcısına yanıt
    çok teşekkürler sağol.düz vites. çok kullanmak nasip olmamıştı yoğunluktan dolayı. geçen hafta ankaradan hataya gittim geldim. böyle bir rahatlık görmedim yol bitmesin istiyo insan :D. ankaradan gidişte yolun büyük bölümü 140 la gittik. yakıt tüketimi 5.6l/100km di. bi depoylada 800 civarı gitmiş olduk.
  • 5,6 çokmuş ya sıfırladınızmı ben 100-110 gidiyorum 4 lt yi geçmedi hiç

• Elessar60 E kullanıcısına yanıt
    sıfırladım. heralde çok bastığımızdandır 140-150 hatta 180i gördük.birde ön cam silecekleri kalkmıyo mu ya çok gıcık oldum.
  • krpltemre K kullanıcısına yanıt
    hayırlı olsun.bendede alura 1.6 manuel dizel var 7000 km oldu. ortalama 1lt=20 km yakıyor. silecekler olayı ise aracı stop ettikten sonra silecek kolu birkere kendinize dogru çekip bırakın silecekler ortaya gelip kalacaktır.silecek kolları çok açılmasada kolaylık saglıyor.
     === PEUGEOT 2008 HAKKINDA HERŞEY ===
  • asdasda01 A kullanıcısına yanıt
    hayırlı olsun sizede kazasız belasız binin inşallah. silecekleride denerim sağolun
  • güncel
  • Kar tipi lastik araştıran vardır hangi dönem daha ucuz olur hangi marka önerirsiniz

• NOKIAN WRD3 205-60-16 kullanıyorum çok memnunum. Test değerleri çok iyi. Bu kış kullandım ses fazla yok yakıt değerlerini yükseltmiyor.Fren ve karda ki performansı da çok iyi. Araştırabilirsiniz. Kullanıcı olarak çok memnunum.

http://www.lastiknokian.com/lastikdetay.aspx?urunId=26
  • 2008 1.6 VTi Allure için ikinci el de düşük km ile 65 bin tl civarı alternatifler var.Bir önceki sayfalarda çok pahalandığı hatta ikinci elinin sıfır fiyatlarını geçtiği yazılmış:) sizce bu zamanlarda almak mantıklı mı? Çok kararsız kaldım.Ayrıca yakıt tüketimi olarak anladığım kadarıyla suv modeli ix35 kia sportage veya qashqai gibi araçlara nazaran çok daha iyi.

Açıkçası 50 bin tl civarı hatcback opel astra almayı planlıyorduk.hatta ix35 sayfasınada yazdım aynı bilgileri.Kararsız kaldık.Ne istediğini tam belirlemeyince daha da zorlanıyor insan.

Yakıt tüketimi ve sürüş keyfi olarak yorumlar genel de çok olumlu.Ama yine de fikrinizi sormak istedim.

İkinci el mi alsam sıfır mı karar veremedim.peugeot sayfasında 30 bin tl 0.99 tl 36 ay kredi kampanyası var.
  • PETERSBURG kullanıcısına yanıt
    Araç malum çok yeni.

Temiz bulunursa neden olmasın.

Maalesef hem vergiler ve kur fırladı hem de gayet az sayıda ithal edildi.

Böyle olunca çok pahalı oldu ama araç güzel.

Etrafta görüyorum hafiften bi artış var sanki.

Sıfır araç almak şu ara bence hiç mantıklı değil.

Tüm markalar dahil buna.

Araç temizse ve içinize sinerse alın bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: Thomassee

Araç malum çok yeni.

Temiz bulunursa neden olmasın.

Maalesef hem vergiler ve kur fırladı hem de gayet az sayıda ithal edildi.

Böyle olunca çok pahalı oldu ama araç güzel.

Etrafta görüyorum hafiften bi artış var sanki.

Sıfır araç almak şu ara bence hiç mantıklı değil.

Tüm markalar dahil buna.

Araç temizse ve içinize sinerse alın bence

Anladım hocam.Bana da düşük km temiz almak sıfır almaktan daha mantıklı geliyor.Haklısınız.

Bunun dışında yakıt tüketimi ve sürüş keyfi olarak ne düşünüyorsunuz? 2008 Kullanıcısı olduğunuzu düşünerek sordum bu soruyu:)Bir de çok genel anlamda karşılaştırma yapmak pek sağlıklı değil biliyorum ama sportage ix35 qashqai gibi modellerle kıyaslanınca var ise eğer artısı nedir ya da anladığım kadarıyla aynı segment olmasına rağmen neden bu araç diye sorsam daha sağlıklı olur.

Arabalar ile alakalı çok fazla bir bilgim yok o nedenle mantıksız bir şey yazdı isem affola.
  • PETERSBURG kullanıcısına yanıt
    Ben kullanici degilim hocam.

Bir kac defa kullanma firsatim oldu ama onlar dizeldi.

Dizeli gayet tutumlu ve iyi gidiyor.

Benzinli haliyle 1-2 litre fazla yakar.

Sehirici 7-8 gorur diye dusunuyorum.

İx35 cok yakiyor 10 litre civari.

QQ piyasasi olan bi arac.Onun da tuketimi 2008'e yakindir.

Yol tutusu ve gidisi gayet guzel.

Yuksek olmasi da guzel surus pozisyonu veriyor.

Eger performans beklemiyorsaniz 1.2 motor da bakabilirsiniz.

• Ben kullanıyorum insignia dan 2008 e geçtim en büyük artısı ekonomik olması 3,5 litreyle 100 km gidiyor birde 170 tl ye kar tipi lastik aldım insignia 18 inç janttı tanesi 500 liraydı makul ekonomik bir araba ama benzinli almazdım şahsen çok ekonomik olmaz hele 65 e hiç almam o fiyata sıfır alırsın bence ben otomotik active i o fiyatın çok altına aldım 2ay önce dizel tabii

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • serbe1905 kullanıcısına yanıt
    Good year ultragrip 8 aldım puanıyla 170 e geldi yorumları iyiydi bakalım inşallah iyi çıkar

• Guncel:-)
    Biraz mizah yapalım :-)
    Arabanın beğenmediğim yanları
    Elini direksiyon simidinin üstüne kamyoncu usulü koyunca gösterge kapaniyor:-) gerçi diğer arabamda da kapanıyordu ama bu peugeot... vurun kahpeye:-P
    Dizel için hızlı kaçıyor fren balata larını yedik tutacaz diye:-) biraz ağır ol adam desinler:-)
    Heryer otomatik kardesim:-) kullanırken elimiz sağa sola değiyor birseyler çalışıyor arabada.
    Bu arada şaka bir yana... birsey soracağım. Yokuş yukarı ( ciddi bir yokus) geri park ederken ve tekrar kalkarken balata kokusu aldım ve geçen gün vites kutusu arızalı tamir ettir diye uyardı araba ama 3 sn sürdü bir daha da yapmadı. Geçişlerde de sorun yok.götüreyimmi servise?

• fufifufi F kullanıcısına yanıt
    Servis yakınsa bi uğrayın hocam.
  • Hakkaten kaçıyor bugün 95 hp ford corrier le test sürüşü yaptık çok hantal geldi ayrıcaa biraz da sert direksiyon falan gözünü sevdiğim arabam pamuk gibi ;@

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçen aracı bakıma götürdüm biraz da bayiyi gözledim.

Pug satışları pek parlak değil.

Genelde 301 satılıyor.
  • Thomassee kullanıcısına yanıt
    2. el düşünen olursa ben satabilirim 5000 km de dizel otomatık allure hatasız forumda araç resmim vardır fiyat 65000
  • 
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.