Şimdi Ara

=== PEUGEOT 2008 HAKKINDA HERŞEY === (221. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
5.700
Cevap
111
Favori
484.717
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 219220221222223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • E hdi dizel arabamın hararet göstergesi 90ın üzerinde ( 90 çizgisi ile bir sonraki çizginin tam arasında) sabıt duruyor motor ısındıktan sonra ilk aldığım da fark etmiş bayii ye sorduğum da normal dendi şuana kadar sıkıntı yaşamadım fakat aklıma geldi benzer durum yaşayan var mı?
  • Bobera10 B kullanıcısına yanıt
    Ben aracı aldığımdan buyana(nisan 2015)

araç ısındıktan sonra,özellikle yaz aylarında

her zaman dediğiniz seviyede,

Gayet normal bi durum..
  • Satışlar nasıl gidiyor arkadaşlar?

İlk açıldığı günden beri baya popülerleşti konu.

Nasıl memnun mu herkes?

Selamlar
  • Evet maalesef müthiş şekilde fiyatlar artmış. Ötv zammından önce 84.000 olan dizel allure etg6 ÖTV den sonra 3750 kampanyalı fiyatlı arttı şimdi ise 6000 liradan fazla eklenerek 93900 olmuş .

Bundan sonra peugeot bu fiyatlarla araçlarını zor satar.

Zaten 2016 yılı binek araç satış rekortmeni yine renault oldu.Ama servis ağı geniş diye en uyduruk araçlarını makyajlayıp makyajlayıp satıyorlar ama motor şanzıman ve güvenliğe bakarsan fi tarihindeki broadway ve renault 19 larına rahmet okutturuyorlar.

Peugeot fiyatları güncelledi ama servis ve satış sistemini de güncellese çok iyi olurdu.Bu kadar pahalı araç satıyorsan çok daha kalite sunmalısın ama maaleset peugeot sadece fiyat güncelliyor...
  • halomid H kullanıcısına yanıt
    Her sene böyle diyoruz ama satışlar artıyor

Bayi ağı da daralıyor ama satışlar tam gaz.

Fiyatlar gerçekten korkunç.

Bu araç ilk çıktığında 60.000'e full alınıyordu.

Yıl 2013.

Hey gidi hey
  • Thomassee kullanıcısına yanıt
    Nerelerdesin sen ya 😎
  • Merhaba, classic editionlardaki smeg ekranda usb nasıl çalışıyor ben taktım çalışmadı format ayarlamak mı gerekiyor? Ayrıca navigasyon yok güncelleme ile neler yapabilirim bilgisi olan var mı? Smeg ekranla ilgili genel bilgisi olan da bilgi verebilir
    Hocam classic editionlarda navigasyon yok. Güncellemeyle de olmuyor diye biliyorum. Usb nin içine müzik atınca taktığında kendiliğinden çalışıyor ya da menide müzik kısmında usb bluetooth fm aux vs seçenekler var ordan usb yi seçebilirsiniz. Kendi verdikleri usbyi çalıştıramadım bende araçta ancak diğer usblerde sorun yaşamadım.
  • Fredegar kullanıcısına yanıt
    Cvp için teşekkürler, ben de verdikleri usb denedim olmadı başka deneyeyim.

Ek bilgi menüye basılı tutunca ekran tamamen kapanıyor, src ye basılı tutunca sürüm tarihleri çıkıyor

Classic editionlar için 1.12.2015
  • icemy İ kullanıcısına yanıt
    Selam hocam nasilsin

Yurtdisindaydim.
  • Thomassee kullanıcısına yanıt
    Bizim aynı,değişen birşey yok.

Dönüş yaptın o zaman.Bir süre dışarda olacam diyordum
  • icemy İ kullanıcısına yanıt
    Yok hocam geri gidicem.

Ekonomi falan iyice berbat olmus
  • Arkadaşlar herkese hayırlı akşamlar. Aracın klimasını kapattıktan sonra havalandırma kanallarından biraz da olsa hava geliyor bunu nasıl kapatabilirim.
    Merhaba. Bu verilen usb bellek nerede acaba? Ben böyle bir şey görmedim de.
  • sturkyilmaz S kullanıcısına yanıt
    Torpidoya bakın, bagajda da olabilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • freedom1259 kullanıcısına yanıt
    Sağ altta, hava döngüsünü içeriden yapan düğme var

• Merhaba arkadaşlar.size bir sorum olacak. Bu eco modu(start stop) ışıklarda uzun beklemede sonrası ve arabayı park edip boşa vitesi boşa aldığımızda pasif kalıp tekrar motoru çalıştırıyor.Sizde de bu olay bu şekilde mi? Diğer konu, eco modu kullanıyor musunuz? Cidden tasarruf sağlıyor mu acaba?
  • Merhaba,

Şu aralar 2014 model 1.2 e-vti otomatik allure donanımlı düşünüyorum. Beklentilerim; az yaksın, otomatik vites arıza vermesin :) Performans beklentim yok. Önerir misiniz bu aracı kullananlar olarak? Ben araca lpg düşünüyorum. Mevcut kullananlar bahsettiğim araç ne kadar yakıyor? LPG ile tasarrufum ne miktarda olur?

Teşekkürler...

• XII kullanıcısına yanıt
    Eco mod bende de aynı şekilde uzun süre bekleyince yeniden devreye giriyor bazen. Tasarruf ediyodur muhakkak bazen bakıyorum yarım saat devrede kalmış gün içerisinde

• 
Sayfa: önceki 219220221222223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.