Şimdi Ara

Peugeot 2008 almayı düşünenler. (ocak 2020) (452. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
9.043
Cevap
118
Favori
938.123
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 449450451452453
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Electro_Magnetic kullanıcısına yanıt

Bagaj zor kapanıyorsa ayarlamak mümkün. Bagajı açtığınızda sağ ve solda uçlarda 2 adet plastik ayar vidası var, onları sola doğru çevirerek gevşetin ve iterek bir kademe daha ileri olacak şekilde tekrar vidalayıp sabitleyin. Kolay açılıp kapanıncaya kadar deneyin. Bu vidalar bagaj kapağı için stopper vazifesi görüyor.

•  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi okis -- 2 Eylül 2021; 10:14:7 >
  • Arkadaşlar 2008 whatsapp grubuna beni ekleyebilir misiniz , PM alabilirmiyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nyyankees -- 3 Eylül 2021; 16:59:43 >
  • Beyler WhatsApp grubu aktif mi? Gelen giden numara bırakmış?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • SvbnA S kullanıcısına yanıt

i cockpit için olanıda var

• Arkadaşlar, GT Dynamic için yazıldım. Şasi no ile girip özelliklerden incelediğimde DIŞ DİKİZ AYNASI İLAVE FONKSİYONU ELEKTRİKLİ KATLANIR DIŞ DİKİZ AYNASI+DİYOT özelliği yazıyor, bayidekiler aynalar otomatik kapanmaz extra bu opsiyon gözükmüyor diyor. Hangi bilgi doğrudur?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nyyankees -- 4 Eylül 2021; 10:30:45 >
  • nyyankees kullanıcısına yanıt

Benim aracım Gt Line Dynamic 2020 model. Benim şasi sorusunda da aynısı yazıyor ve aracım aynaları otomatik kapanıp açılıyor her kilitlemede.

• 2008 whatsapp grubuna eklermisiniz?

534 832 73 59

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Dizel ya da benzinli farketmez.Full modeli sıfır hiçbir bayide yok mu?

• arkadaşlar bende persembe gunu 2008 gt dynamıc 1.5 bluehdi 130hp eat8 satın aldım sedef beyazı renginde. 10 kasımda teslim edilcek. bana ozellık kagıdı verdıler ama anlamadım bunlarda elektrıklı katlanır yan aynalar varmı acaba? aracı actıgında otomatık acılıp kapanıyormu acaba?

ayrıca whatsapp grubu ıcın pm atarmısınız

• nyyankees kullanıcısına yanıt

bende dynamic aldım hocam. 10 kasımda teslim edilcek. bendede ELEKTRİKLİ KATLANIR DIŞ DİKİZ AYNASI+DİYOT yazıor. kapanmıyorsa cok sacma yani o kadar para verdık

• Arkadaşlar hayırlı akşamlar bende 2008 GT 1.2 PureTech 155hp EAT8 modelini almak istiyorum malum kur yüzünden arabaların fiyatı uçtu ve düşecek gibide görülmüyor. bu araç için istenilen fiyat 685000tl bu fiyata araç alınırmı alınırsada zarar edermiyim bilgi verecek olan olursa sevinirim

• aracı geçen gün yokuş yukarı park ettim, sabah aracı çalıştırdığımda ise yağ ikazının yanıp söndüğünü fark ettim. Bunun yanında servis ikazı da yanıp sönüyordu. Neyse, aracı düz zemine çektim, yağ seviyesine baktım sorun yok. Kapatıp, tekrar aracı çalıştırdığımda ise hata gitti. Olur böyle şeyler demek ki...

• 542 354 0880 Whatsapp grubu aktifse benide ekler miisniz arkadaşlar

• bayii fiyatı mı hocam yoksa sahibinden de satılan araçlardan mı?

• Electro_Magnetic kullanıcısına yanıt

Bu aracı 625.000 TL ye aldım bu ay

• Merhaba, servicebox sitesini haala kullanabilen var mı acaba aranızda?

• 
Sayfa: önceki 449450451452453
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.