Şimdi Ara

Peugeot 2008 almayı düşünenler. (ocak 2020) (378. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9.043
Cevap
118
Favori
938.153
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 376377378379380
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aracını alan arkadaslarin ruhsatında, versiyon ismi yaziyor mu? Sadece 2008 yaziyor dedi ST bana da

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar araçların çoğu soğuk iklim ülkelerine gidecek araçlar olduğu için yeni keşfettiğim birşeyi paylaşmak istiyorum aracın moturu soğukken sıcakta klimayı açarsanız direk sıcak hava üflüyor ilave ısıtıcı soğuk iklim ülkelerinde olan bir özellik service boxtan baktığımda da ön sürücü ve yolcu ısıtıcı diye bir özellik var sanırm bahsettiğim özellik Genel de motor soğukken insanlar hemen kapatıyor fanı soğuk hava üflemesin diye gözden kaçmasın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Göktürk222 kullanıcısına yanıt
    Hocam sanırım sen de mayıs ayında kapora verenlerdendin GT Dynamic için? Mayıs ilk haftası kapora verip bekleyenlerdenim size tahmini teslim süresi için ne dediler?
  • hknkula H kullanıcısına yanıt
    En son gorustugumde, nisan sonu islemi tamamlanan araclarin yeni teslim edildigi, parca parca geldigi, bizim aracin ise 15 gun icinde gelebilecegi soylendi ama tam tarih verilmedi. Biz de bekliyoruz, kasko haric butun islemlerini tamamladik biz

• benim de haftaya trafik sigortası için fiyat gelcek, herhalde forumda zam yansıtılmayan 2 kişiyiz şanslıyız :)
  • Olabilir hocam, son dakika sansı oldu,cunku sonra direk artirmislar ogrendigime gore:))

• quote:

Orijinalden alıntı: as1msefa

Arkadaşlar araçların çoğu soğuk iklim ülkelerine gidecek araçlar olduğu için yeni keşfettiğim birşeyi paylaşmak istiyorum aracın moturu soğukken sıcakta klimayı açarsanız direk sıcak hava üflüyor ilave ısıtıcı soğuk iklim ülkelerinde olan bir özellik service boxtan baktığımda da ön sürücü ve yolcu ısıtıcı diye bir özellik var sanırm bahsettiğim özellik Genel de motor soğukken insanlar hemen kapatıyor fanı soğuk hava üflemesin diye gözden kaçmasın.
    Ön sürücü ve yolcu ısıtıcı dediği ön koltuklarda yeralan koltuk ısıtmalardan bahsediyor.

• özkonak50 kullanıcısına yanıt
    Elazığ bayide var ..

• joliva kullanıcısına yanıt
    Fransız kısmı hariç tamamen katılıyorum.. Dünyada bu çakallık bizim cingöz recai millete has.. Burada da var malum zatlar..

Consept by Galeri & AlSatçı
    Made in Turkey

• quote:

Orijinalden alıntı: muta

Ön sürücü ve yolcu ısıtıcı dediği ön koltuklarda yeralan koltuk ısıtmalardan bahsediyor.

Alıntıları Göster
    Isıtmalı sürücü ve ön yolcu koltuğu ayrıyetten yazıyor

• tiger_043 kullanıcısına yanıt
    Hangi bayi'den opsiyonlamıştınız?

• Eskişehir Alpata

• Foruma yeni katıldım bir hatam olursa affola. Adaptif Cruise Control Sistemi aracımda mevcut mu değil mi emin olamadım malum Peugeot box sitesinden şase numarası üzerinden sorgulama yaptım lakin nerde ne yazması gerektiğine tam olarak emin olamadım. Bu konuda bilgi sahibi arkadaşlar var gördüğüm kadarıyla dönüş yapılırsa çok sevinirim şimdiden teşekkürler

• yanlış bilmiyorsam ; "speed limiter acc stop and go regulator" yazması gerek
  • namelesssssss N kullanıcısına yanıt
    Dostum interior fittings basligi altinda cruise control kismina bak, eger varsa karsisinda speed limiter acc stop and go regulator yazmasi lazim.

• Peugeot 2008 almayı düşünenler. (ocak 2020)

Bu şekilde yazıyor hocam

• scorpion3560 S kullanıcısına yanıt
    1 tane hakaret etmediğim mesajin yok ..normal hayatta da böyle misin ? Çevrende kimse kalmaz böyle olursa. .yoksa nede olsa sanal alem salla gitsin mi yapiyorsun ? Bak yine uzun süre ceza almışsın .

• maalesef yok.
    hız ayarlayıcı kısmında "stop and Go aksesuar ayarlayıcı sınırlayıcı" yazması gerek. paylaştığınız dosyada "hız regülatörü -hız sınırlayıcı" olarak yazmakta
  • namelesssssss N kullanıcısına yanıt
    Peugeot 2008 almayı düşünenler. (ocak 2020)

Sanirim bu hocam

• 
Sayfa: önceki 376377378379380
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.