Şimdi Ara

Petrol ofisinde mobil öde geçe 50 tl ye varan maxi puan (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
2
Favori
1.645
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: tsfirtina

Aynen yatmış 50 puan.

50 TL yattigini nerden kontrol ediyorsunuz? Mobil subede genel puan bilgisi mevcut Po puan bedeli yazmıyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • yasinjanbert kullanıcısına yanıt
    Dönem içi işlemlerde gözüküyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yasinjanbert

quote:

Aynen yatmış 50 puan.

50 TL yattigini nerden kontrol ediyorsunuz? Mobil subede genel puan bilgisi mevcut Po puan bedeli yazmıyor.

Mobil uygulamada yazıyor. Puan kısmına tıklayınca opet puan po puan falan ayrı ayrı yazıyor. Ayrıca işlemler kısmına tıklayınca da puanın yattığı görünüyor.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: yasinjanbert

quote:

Aynen yatmış 50 puan.

Mobil uygulamada yazıyor. Puan kısmına tıklayınca opet puan po puan falan ayrı ayrı yazıyor. Ayrıca işlemler kısmına tıklayınca da puanın yattığı görünüyor.

Eyv buldum armadaslar yatmis.Bundan sonraki harcamalar icin kisa bir bilgi ode gec kullanabilmek icin kartta minimum 200 TL limitiniz olmasi gerekiyormus.4. Sefer ancak ode gec yapabilmistim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Her alıştà en az 5 er kere toplamda 20 kere denemisimdir öde geç yapamadık gorunen bir arıza da yok 30 tl geldi bu saçma uygulama yüzünden

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • maxshadow M kullanıcısına yanıt
    muhtemelen kartınız internet alışverişlerine kapalı olduğu içindi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muhalif46 -- 10 Ocak 2018; 4:1:25 >
  • sabah 06:30 sularında kullandım bile
  • Puanları nasıl kullanıyorsunuz. Araç öde geç tanımlı plakayı girdiği anda telefona yönleniyor.
    Puan kadar alırsak puanı mı harcayacak yoksa karttan mı çekecek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: wolfdks

Puanları nasıl kullanıyorsunuz. Araç öde geç tanımlı plakayı girdiği anda telefona yönleniyor.
    Puan kadar alırsak puanı mı harcayacak yoksa karttan mı çekecek.

karttan çeker puan kullanımı öde geçte yok diye biliyorum. telefona yönlenince . mobil ödeme yapmak istiyormusunuz diyor ona hayır de. sonra kasada karttan puan olarak çektir.
  • wolfdks kullanıcısına yanıt
    Normal öde-geç şeklinde işleme başlıyorsunuz. Telefonunuza bildirim gelip de kart seçtiğiniz alanda PO Maxipuanınızı görebiliyor ve bu puanları seçerek ödeme yapıyorsunuz. Aldığınız tutardan önce puan düşüyor üstüne normal çekim yapıyor. Sabah denedim :)
  • srdrea S kullanıcısına yanıt
    iyiyişmiş hocam o zaman ben öde geç ile puan kullanılabildiğini bilmiyordum bilgi için teşekkürler
  • PO dan yakıt alırken öde geç sistemine kayıtlıysanız ama nakit yada başka karttan ödemek için pompacıya söyleyip farklı plaka kullanabilirsiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.