Şimdi Ara

Petrol ofisinde mobil öde geçe 50 tl ye varan maxi puan

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
2
Favori
1.645
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Petrol ofisinde mobil öde geçe 50 tl ye varan maxi puan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mrtsrky45 -- 16 Kasım 2017; 7:32:10 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• en az biri mobil ödeme olması gerekiyor..mobil ödemeyi yapmasına yapıyorzda sistem tam oturmadıgından sacma sapan hatalar veriyor.. örnegin mobil ödemede pozitif card çalışmıyor daha doğrusu %3 olmuyor..yada benim gibi money cardı pozitif özelliği olan varsa sistem sacmalıyor ..yada bunlar benim başıma geldi bilemiyorum..yine deneyecim bakalım olacakmı..ayrıca kartımın içinde 30 tl puan var nasıl kullanıcam bilmiyorum..
  • Ode gec icin po kart vs gibi ekstra birseye sahip olmamiz gerekiyor mu ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Öde-geç işin işine girmeseydi daha iyi olurdu.
  • Bugün öde geçle aldım ama baya uğraştırdı. Sistemi adam gibi yapsalar olmuyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben iki kez öde geç ile aldım hiç sıkıntı olmadı
  • Valla ben bu odegece kayıt attıktan sonra sistem bana fiş vermemeye başladı. Bende iptal ettim. 100 liralık benzin alıyorum ama elimde muhasebecime verecek belge yok..

Sevmedim hiç gerek yok

• quote:

Orijinalden alıntı: s.volkan

Valla ben bu odegece kayıt attıktan sonra sistem bana fiş vermemeye başladı. Bende iptal ettim. 100 liralık benzin alıyorum ama elimde muhasebecime verecek belge yok..

Sevmedim hiç gerek yok

Dün öde geç ile aldım pompa yazar kasası fişini verdiler, ama doğal olarak pos slibi olmuyor.
  • kayıt oldum ama buralarda po yok

• quote:

Orijinalden alıntı: kir-pi

quote:

Orijinalden alıntı: s.volkan

Valla ben bu odegece kayıt attıktan sonra sistem bana fiş vermemeye başladı. Bende iptal ettim. 100 liralık benzin alıyorum ama elimde muhasebecime verecek belge yok..

Sevmedim hiç gerek yok

Dün öde geç ile aldım pompa yazar kasası fişini verdiler, ama doğal olarak pos slibi olmuyor.

Yok hocam şöyle sorun oluyor..

Mesela Öde Geçe kayıt olmuşum. Ama bu ay paramı paraf ile ödemekistiyorum.

Adamlar bana fiş veremiyor öde geçe maximum ile kayıtlı olduğumdan...

Beni kısıtlayan uygulamaları sevmiyorum bende..

Zaten bunun yüzde 3 ü yerine herhangi bir markanın 400 lül doluma 50 liralık indirimi bana daha avantajlı geliyor..

• Hangi istasyona gittiysem mobil öde geç ile ödeme yapamadım, çalışanlar sistemde problem var diyor, sistemi olmayan kampnya yapmışlar.
  • Positive kart ile mi %3 indirim oluyor yoksa. Mobil öde geç ile de alım yapılırsa oluyor mu? Mobil öde geç te depoyu doldursak ödeme tutarı neyse ona izin veriyor mu? Yoksa illa 50, 100 liralık falan mı almak lazım

• Yahu mobil öde geç kayıtlı diye, telefon yanımda yokken kart ile almak için gidiyorum, arabanın plakasını girince mobil ödemeyi telefondan onaylamadan benzini doldurmuyor, farklı plaka giriyorlar ondan sonra dolum başlıyor kart ile alıyorsunuz, saçmalık..

• maxim kullanıcısına yanıt
    hocam kartınız internet ödemesine kapalıysa olmuyor. ben de son seferde alabildim ancak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Drfatihozbay

hocam kartınız internet ödemesine kapalıysa olmuyor. ben de son seferde alabildim ancak.

Isbankasi ile görüştüm hersey acik ama yone yapamadım.Bugun yarin son hakkimi kullanacagim gene deniyecegim ama olmayacak...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • cianni kullanıcısına yanıt
    İlk harcamayı yaptıktan sonra plakayı sildim kurtuldum
  • kir-pi K kullanıcısına yanıt
    Peki plakayı kaldırmam veya başka plaka üzerinden satın almam bir sorun yaratır mı ? Sonuç olarak maximum kartım ile doğru postan 4 adet alım yapıyorum?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cianni

Peki plakayı kaldırmam veya başka plaka üzerinden satın almam bir sorun yaratır mı ? Sonuç olarak maximum kartım ile doğru postan 4 adet alım yapıyorum?

plakayı mobil ödemeden silmezseniz aynı plaka ile alım yaptığınızda mobil ödeme kullanmanız gerekiyor, farklı plaka olursa sorun olmaz, çünkü sadece 1 adet mobil ödeme zorunluluğu var 50 tl için, diğerleri postan çekilebiliyor ki ben öyle yaptım, 2 ayrı araç ile tamamladım 4 alışverişi.
  • 50 tl dun gelmiş..
  • Aynen yatmış 50 puan.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.